Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ubaw po pachy

Do czego zdolna jest porzucona kochanka?

Polecane posty

Gość ubaw po pachy

Być kochanką żonatego mężczyzny , który nie jest Twój i którego nie możesz mieć- to obciach! W koncu cię porzuca,odchodzi a ty mscisz się na nim i na jego żonie. Po co wydzwaniasz do jego domu? Po co te podstawione osoby i idiotyczne pytania ? Po co te ciche telefony? Nie rob się bardziej glupszą niż jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne słońce
byłam kochanką przez rok, źle to wspominam ale nie ma tego złego.... już jesteśmy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poranne slonce
wpeiprzac sie w czyjes zycie? odebralas innej kobiecie meza? nie masz zasad i wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecho mark
Ja jestem kochanka juz 6 lat taki uklad mi pasuje poniewaz ja tez mam rodzine i nie mam zamiaru odchodzic od meza.ja mialam taki kryzys ze to moj kochanek chcial powiedziec wszystko i byc ze mna ale jakos wybilam mu to z glowy.narazie jest dobrze ale znowu zaczyna przebakiwac cos nad rozstaniem z zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecho mark
i nie czuje sie winna,jego zona to zaniedbana kobieta.ma 36 lat jedno dziecko,juz nastoletnie.wiec czasu dla siebie ma mnstwo.wiec panie dbajcie o siebie a zdrad bedzie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że na tym forumie
to same kochanki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde zalosne te baby
dla mnie te trzecie to dziwki nieszczesliwe w zwiazkach powiedz to swojemu mezowi/jesli go masz jeszcze/,zobaczymy czy bedzie chcial zyc w trojkacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas podkolski
I kochankowie tez tu sa.Ja kocham moja kochanke ale jest ten sam problem co u pani wyzej,ona nie chce zostawic meza,ja zone chetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgrtssssssssssssssssssss
Ja tez jestem kochanka i tez ochoczo rozstawiam nogi swojemu kochankowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56789
miech mark to pustak napisała co jest najważniejsze według niej dla 36 latki tapeta , tapeta , tapeta , ciuchy , ciuchy maskra takie idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecho mark
Wasze opinie mam gleboko.wlasnie w sobote jade rozstawic nogi.pozdawiam wszystkie zazdrosnice.a dbanie osiebie to nie tapeta tylko odpowiednia dieta,cwiczenia i kosmetyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas podkolsk
Moja zona tez osiebie przestala dbac i to bylo glownym powodem oddalana sie od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMA SARA MAJKA
Ja zadreczalam zone mojego kochanka tel sms itd Teraz on jest moim mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z rokitek
KAMA SARA MAJKA Ja zadreczalam zone mojego kochanka tel sms itd Teraz on jest moim mezem twoim mezem? chyba cichym ruchaczem zadreczasz zone pustaku? mysle ze jego zona zrobi z toba porzadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMA SARA MAJKA
Jest mezem juz od 5lat,zreszta oni nie mieli dzieci wiec bylo latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam jak mąż taki, że poleci na lafiryndę.. to lepiej i że jej go lafirynda "odebrała" żona sobie znajdzie innego, porządnego mężczyznę i będzie bardziej szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydze sie lajdactewm
te kochanki ,ktore robia takie rzeczy to dopiero idiotki! po co taka dziwka wydzwania do zony?, po co te ciche telefony zeby ja sprawdzac czy co?nie rozumiem ich a moze liczy ze byly kochanek odbierze telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr o.Zykfryk Bambosz****
do czego zdolna jest porzucona kochanka.....wiedzą bardzo dobrze urzędnicy Urzędu Skarbowego i korzystają z tej wiedzy by dostaĆ PREMIĘ za złapanie podatnika co robi urząd w bambuko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-wa
Jak ja bym była żoną, to wolałabym żeby ta kochanka zadzwoniła i mi powiedziała, niż żyć w kłamstwie :/ Po co mąż który się puszcza, żeby jakimiś choróbskami pozarażał? Ja bym wolała zostać ostrzeżona i to jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boźka
Kochanka to nie Kórwa bo to zawód .Kochanka to szmata .Jeżeli mężczyzna kocha kochankę niech podejmie decyzję i powie prawdę żonie. Drogie szmaty kochanki my nie trzymamy mężów przy sobie na siłę oni przy nas są bo nas kochają a wami się tylko bawią.Szkoda mi Was Mój mąż też miał kochankę jak to odkryłam w ten sam dzień go spakowałem i zawiozłem do kochanki do domu .Kazała się mi dobrze bawić .A ja jestem szczęśliwa zaniedbana z innym .A mąż chce mi wybaczyć tylko nie wiem co przecież to on miał zadbaną kochankę. Cóż żałuję że straciłam dla dupkę tyle lat.Drogie zadbane kochanki nie grzejcie się w naszym cieniu źon. Jak rozkładanie nogi dla faceta który to trzyma w tajemnicy to jesteście tylko SZATAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż zostawił kochankę. ja wiedziałam od dawna i od niego w koću tego zarządałam. Rozmawiałam z niądawno i powiedziałam, zę zachowała się jak szmata, bo dla mnie kobieta która dla kasy jest z facetem żonatym to po prostu szmata.Normalna kobieta powinna związać się z facetam, który zakończył poprzedni związek, chociażby wyprowadził się z domu i wystąpił o rozwod. ona, ze to nie tak jak ja mysle i inne bzdury. Dalam sobie spokoj, bo nie była warta rozmowy ze mna. teraz kiedy moj maz ja zostawił ona zadzwonila do mnie i chce podzielic sie faktami z zycia mojego meza. on mi owiedzial bardzo durzo. odpowiada na wszystkie pytania, ale chyba chce jej wysluchac - nie komentowac, ale wysluchac. co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×