Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość go vegetarian

Do grubych kobiet !

Polecane posty

Gość go vegetarian

Jak można was szanować skoro wy nawet swojego ciała nie szanujecie??? Dlatego właśnie macie tak źle w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhh
az sie nasmialam z baku twojej inteligencjiiiiiii smieszna jestes dla mnie, ja nie jestem gruby, ale to co piszesz to paranoja dla mnie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
że mamy źle? :D CHYBA TOBIE ŹLE W ŻYCIU SKORO TAKIE TOPIKI ZAKŁADASZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go vegetarian
Tak. Objadanie się jest przejawem braku szacunku do samego siebie, objadając się macie gdzieś swoich partnerów, którym nie uśmiecha się kłaść koło tucznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze sa \"grube\"nie znaczy , ze nie dbaja o swoje cialo! a czasami sa grubo mimo iz malo jedza, bo jest to zwiazane z hormonami! Nie jestes zorientowany/ana to nie wypisuj takich glupot:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhh
tucznika ??? hehe dobre, powiedz cos jeszcze, bo chce mi sie posmiac moze schudne od smiechu jak myslisz?? jaka z ciebie pusciutka dziewczyna chcialabym twoje zdjecie zobaczyc..............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
GO VEGETARIAN MA PROBLEMY EMOCJONALNE-ZOSTAWMY JA W SPOKOJU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16latka
A ja też nie znoszę tłuściochow, ani facetów ani kobiet. Dabajcie o siebie i nie dopuszczajcie do takich rozmiarów, żeby potem się z Was śmiano, z Waszego wyglądu. Nikt nie nabija się z Waszego charakteru, chodzi o wygląd, którym odstraszacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzik0107
a Może po prostu ktos grubszy dobrze sie czuje w swojej tuszy...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
I zapewniam cię, ze większość mężczyzn woli położyc się koło tucznika niż koło takiej znerwicowanej wredoty jak Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tłuste świnie
zawsze zostaną tylko świniami fujjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhh
no oki 16to latka to pokaz nam swoje zdjecie to mozer posmiejemy sie z twoich uszu albo nosa albo zebow albo buzki....nikt nie jest idealem niktttttt i wbij sobie to do twojej przepieknej glowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
DBAJCIE O SWÓJ CHARAKTER :D WREDNY-ODSTRASZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem baranku jak ty wygladasz bo o życiu nie masz pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam bardzo dobrze
dobrego meza, dzieci, prace, kase, zdrowie. przyjaciól ,lubie smacznie jesc,lubie chodzic do dobrych restauracji i ciesze sie zyciem. Moja gruba babia dozyla 94 lat w zdrowiu i szczesciu, niczego sobie w zyciu nie zalowala. Dopoki otylosc nie jest tak wielka ze nie przeszakdza w zdrowiu, a nie jest - to nie mam zamiaru katowac sie modą na wieszaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola666
ja lubie jesc i to duzo jestem wysoka ale tez mam i z przodu i z tylu i wcale sie nie chowam z tym mam fajnego faceta i odnosze sukcesy w zyciu zawodowym waga nie ma nic do tego jak nas widza inni no moze takie glupie krettynki co widza tylko czybek swojego nosa aaa i pewnie masz kompleksy ze takiego fiola masz na punkcie grubych osob idz do lekarza moze on cie wyleczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go vegetarian
Jak by dbały o siebie to by niedoprowadziły do takiego stanu, więc to nie jest dbanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tłuste świnie
a świnia to właśnie takie grube baby, co to im sadło zwisa i dupa nie mieści się na krześle:D:D jak można tak żreć, żeby tak wyglądać co ?????????? żarłoki afeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
a CHAMSKIE WIEJSKIE GŁUPKI ZOSTANA ZAWSZE TYLKO CHAMSKIMI WIEJSKIMI GŁUPKAMI ŁATWIEJ SCHUDNĄC NIŻ ZMĄDRZEĆ:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16latka
Nie wierzę, że można z przyjemnością przytulić się do grubego gościa, blehhhhh na samą myśl robi mi się niedobrze. Dbajcie o siebie, a nie wymyślacie bajki dla dzieci na dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzik0107
Ale niektorzy ludzie musza miec niezle popierdolone we łbie zeby takie rzeczy na forum wypisywac!! Do komory z takimi ludźmi!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhh
co z tego, ze moze chuda jestes , ale jak ty taka wredna jestes to kto sie z toba zwiaze chyba jakis nienormalny tylko, ale na prawde intersuje mnei jak wy wygladacie co tak krytykuja wszystkich na prawde......wy poprostu nieakceptujecie siebie same dlatego nie mozecie tez zaakeceptowac innych, szukacie tylko czegos zeby z kogos sie posmiac, bo wlasnie takim zachowaniem chcecie pozbyc sie swoich kompleksow....pierwsze sie smiejecie z innych, bo nie chcecie zeby inni sie smiali z was pierwsi o i tu jest cala logika.........tak na prawde jestescie zakomplkeksione po pas.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzik0107
mój ex ( zostawił mnie dla takiej jednej lafiryndy ) mówił na mnie maciora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
Upał im się na małe móżdżki rzucił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go vegetarian
Miliony zwierząt jest dziennie zabijanych, żebyście wy napychały się do oporu, nie można was nawet zwierzętami nazwać, bo zwierzęta nawet tak nie robią, na świecie gdzie ludzie z głodu umierają, inni wyglądają jakby jedzenie było ich podstawową czynnościa życiową, ten świat schodzi na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola666
dzieci naogladaly sie duzo mtv hahahhahahahahahahahaahhahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahhahaaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulitiwita
nie zawsze winne jest objadanie sie. sa rozne choroby ktore powoduja nadwage.zna osoby ktore malo jedza cwicza a ciagle sa grube.czasem sa to hormony czase cos jest w genach np wszyscy chorzy na downa sa otyli. menopalza swoje robi.ale wiekszosc jest sobie winna. mysle ze jezeli dla ciebie jest to powod do nerwow powinnas chyba isc do psychologa. moze sama masz nadwage i nie potrafisz sobie z tym poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto Ci powiedział
Na pewno są zakompleksione i swoją wartośc widzą tylko wtedy kiedy mogą poniżyć innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhh
go vegetarian----------i teraz mylisz pojecia tylko grubi jedza miesa?????? i tu widac jaka ty inteligentna na prawde jestem w szoku......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×