Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do ilu lat mieszkaliście z rodzicami i ile sie dokładaliście do życia

Polecane posty

Gość gość

Pytanie do osób które mieszkały/ mieszkają z rodzicami po 18-tce, ile dokładaliście się do życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od 18 roku zycia jestem na "wygnaniu"/ zyje samodzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkałam do 21 roku życia, nic się nie musiałam dokładać bo zarabiałam mało,później rodzice kupili mi kawalerkę i sami jeszcze pomagali mi opłacić rachunki puki nie znalazłam lepiej płatnej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mężem i dziećmi zostaliśmy w domu moich rodziców bo duży dom , tata sam a 70 na karku. Prosił byśmy zostali bo inaczej mysialby to sprzedać bo nie dałby rady tego ogarnąć. Puki co jesteśmy z nim ale marzeniem jest wyjazd za granicę za jakiś czas . Rachunki : płacimy 2/3 mniej więcej ... odkąd zaczęłam pracować ( to już ok 15 lat) zawsze się dokładałam a teraz jak mieszkam z rodziną to tym bardziej byłoby mi wstyd przestać ;-). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 24 lata mieszkam ze starym i starą. Nic sie niedokladam. Dobrze zarabiam. Czekam na mieszkanie komunalne i spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto ci teraz mieszkanie komunalne da człowieku? co za debil, dzisiaj tylko hołota bezrobotna i menelstwo może coś dostać od państwa, ale jak pracujesz, masz dochody to ci g****o dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23 lat nic sie nie dokladalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po 30,nadal mieszkam z rodzicami. dokładam 500 zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale na czym to polega? pierwsze słysze że coś tak za nic można dostać, a juz tym bardziej mieszkanie. Bezrobotne menelstwo to i owszem, tej patoli wszystko dadzą, ale żeby uczciwy obywatel miał coś dostać?! nie wierzę w to, uczciwemu to tylko potrafią zabierać, a nie dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkałam prawie do 24 dokładałam 300 czasem 500 w zależności od miesiąca jak święta to więcej, na węgiel na jesieni bo w piecu się paliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23, nie dokładałam się, bo nie pracowałam tylko studiowałam dziennie trzy kierunki na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×