Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćdyftg

do jakiej partii pasują moje poglądy?

Polecane posty

Gość gośćdyftg

Wierzę w Boga/siłę wyższą ale nie chodzę do kościoła. Nie lubię jak ktoś wyszydza katolików albo z nich kpi. Nie podoba mi sie krzyż wiszący w miejscach użyteczności publicznej, bo takie miejsca powinny być neutralne od wiary, więc albo wieszajmy tam wszystkie symbole religijne istniejące w świecie, albo nie wieszajmy żadnych. Jestem patriotką, kocham ten kraj za ludzi którzy kiedyś oddawali życie za ojczyznę, za ich waleczność. Nie zgadzam się na legalny dostęp do narkotyków, choć uważam że marihuana lecznicza powinna być dostępna dla każdego chorego. Nie wiem co wydarzyło się w smoleńsku, ale to że Polska nie ma wraku i czarnych skrzynek do tego czasu to skandal. Mimo wszystko stawianie pomników smoleńskich w miastach w Polski jest według mnie chore! Jestem za dostępem do antykoncepcji, za pigułką po i za tym żeby każda kobieta sama decydowała o tym co zrobi ze swoim brzuchem. Nie jestem za in vitro refundowanym z publicznych pieniędzy dopóki, kiedy jednocześnie leki ratujące życie chorym są nierefundowany i nie stać na nie przeciętnego obywatela. Nie jestem za dopłatami i przywilejami dla górników i pielęgniarek, bo nikt nie przejmuje sie szarym pracownikiem który zapieprza po 10 h dziennie w prywatnej firmie, takie ktoś nie ma jak walczyć o swoje praca a górnik czy pielęgniarka wychodza na ulicę i dostają od rządu to co chcą. Nie chcę oceniania moich poglądów, chcę tylko aby ktoś obiektywnie stwierdził do jakiej partii pasują moje poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje poglądy są niewygodne dla władzy, nie ma takiej partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poglądy są typowe dla przeciętnego polaka czyli centro prawicowe co się tyczy partii to współczuję bo nie ma takiej wszyscy lecą na kontrowersjach i oburzaniu społeczeństwa musisz se sam partie założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćdyftg Ja z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdyftg
no tak właśnie myślałam że żadna nie pasuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×