Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do kiedy trzeba obronić mgr na studiach?

Polecane posty

Gość gość

Mam pozdawane egzaminy na studiach ale nie napisałam pracy mgr - pracuję na caly etat i mam małe dziecko, nie mam pomocy i nie mam kiedy tej pracy napisać. Czy jak mnie wykreślą w październiku to bede mogla podejść np w listopadzie, grudniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cię wykreślą to musisz znów pisać podanie o przyjęcie na studia. A skoro nie masz pracy, to nie zaliczyłaś seminarium mgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiem Ci dokładnie ile, bo nie pamiętam, ale masz na to kilka lat, więc możesz nawet i za rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam, można mieć zaliczenie seminarium bez pracy. A na pracę po absolutorium masz ze dwa lata, w momencie złożenie pracy składasz też podanie o wznowienie studiów. Powyżej 2 lat musisz nadrobić ewentualne braki programowe. Powodzenia! Dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moim kierunku do 30 września najpóźniej, ale mój kierunek jest porąbany i nikt spoza nie potrafi go ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz małe dziecko, to możesz wziąć przedłużenie z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko za to się płaci. Moja siostra tak ciągnie i płaci chyba 1000zł - nie wiem czy za to żeby figurować na liście studentów czy żeby jej papiery trzymali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa studia prawnicze, wszystko pozdawane, tylko ta obrona, no ale trzeba miec pracę napisaną a to trochę potrwa w mojej obecnej sytuacji-sama z dzieckiem. Za przedluzenie az tyle się placi? ja mam 2 rozdzialy a ma byc ich 5 wiec nie wiem ile to potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz małe dziecko, a nie masz na tyle dorosłości, żeby zadzwonić do dziekanatu? u nas było nienapisanie pracy = niezaliczanie seminarium = powtarzanie tego przedmiotu (płatne), czyli innymi słowy dokupienie sobie roku , albo rok w plecy, zależy od punktu widzenia musisz pogadać z promotorem. przedłużenie zależy od stanu obecnego Twojej pracy, więc jak nie masz nic no to nic, chyba że coś stworzysz do zamknięcia usosa , różne rzeczy się dzieją na studiach:D ale wszędzie jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×