Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cebula75

do kobiet po 40

Polecane posty

Gość cebula75

Czy macie też takie uczucie ze młodość i uroda już za WAmi...Mam 40 i powiem tyle coraz częściej boli mnie kręgosłup , znika talia., biust widocznie ., na nogach mam zylaczki., cipka swoje busze wypuszcza do kolan., twarz traci trojwymiarowosc...A psychika to jeszcze dłuższa historia. Czy siedzą na forum same gwiazdy i niedostrzegaja zmian.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam prawie 35 lat i czuje to co ty.a jeszcze jako 31 latka czulam sie mloda, atrakcyjna i pelna zycia.jakos tak skokowo to starzenie sie nastapilo, w przeciagu 2-3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze po prostu otworzyly mi sie oczy i zrozumialam ze 30+ to absolutnie nie 20+.przedtem nie docieralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich bzdur nie mogła wymyslec kobieta-kretynem jestes chłopie,cos ci nie wyszło,nic sie nie zgadza,.Teraz dopiero mam duzo czasu dla siebie i pieniedzy pod dostatkiem bo dzieci sa juz dorosłe i wygladam bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne ze sie czlowiek starzeje. Nie bedziemy wygladac 20 lat mlodziej ale mozemy wygladac swietnie na swoj wiek. O ike na utrate gestisci skoru raczej nic nie poradzisz, to mozesz zadbac o wlosy, sylwetke i styl. Ja jestem szczuplejsza niz 20 lat temu tylko ze oczywiscie teraz sobie na to musze ciezko zapracowac regularnie uprawiajac sport. Jak mialam 24 to siedzialam przed tv i i tak bylam szczupla. Psychika: nareszcie zaczynam cos osiagac w zyciu wiec jestem zadowolona. Po prostu trzeba sie nie poddawac i nie wierzyc, ze wszystko jest nieuniknione. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sperma ci mozg zalała?ale sie usmiałam hahaha,i jeszcze na piecie rosna mi wlosy i za uchem a na plecach mam rozstepy ,tradzik pod kolanami sie pojawił tez no tragedia nie sadzisz?a te piegi na jezyku nie przezyje chyba tego.moze mi cos poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie cebula tylko kapusta-łeb pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebula75
Ja posypałam sie tsk ze dwa lata temu. CZuję się czasami atrakcyjna tz może 5 razy w roku przez kilka godz. Okrutne jest starzenie sie- jak to zaakceptować..Nawet butów na obcasach nie mogę często zakładać bo mnie bardzo nogi bolą. A jak się śmieję to czuję ., zdarza mi się kropelki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 40l mam nadwagę ale czuję się piękna! Bo i jestem każdy facet chciał by mię mieć ,a kobiety zazdroszczą mi urody nawet te młode :-) mam kasę i urodę i mogę mieć każdego faceta tylko po co jak mam już faceta co mnie kocha i ja jego ,nie mam kompleksów wieku czterdziestolatki żyje swoim życiem ważne ze jestem zdrowa i szczęśliwa,głowy do góry włosy się ufarbuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona pod 40stke
Polecam Autorce callanetics z Calan Pinckey. Ta twórczyni ćwiczeń na kręgołup dla dojrzałych kobiet wygląda na filmikach jak gwiazda. Po prostu trzeba ćwiczyć. Mam pod 40- stke i też sie zapuściłam. I właśnie zabieram sie za masaże ciała i callanetics. I jestem pełna optymizmu kiedy widzę dojrzałą Callan smukłą i wygimnastykowaną ale nie tylko ją bo i jej uczennice dojrzałe panie - również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebula75
Dzięki za słowa wsparcia., chyba załapałam doła. Tak mi trudno zaakceptować zmiany w swoim ciele , muszę się ogarnąć i zadbać o to co mogę zmienić. ...szkoda że nie można zatrzymać czasu. Brakuje mi motywacji ., tyle rzeczy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie biegam w szpilkach,nie wyobrazam sobie inaczej,idz do lekarza,zrob badania to nie jest kwestia wieku ,moje kolezanki zostały niedawno matkami w tym wieku a ty sie sypiesz?idz do lekarza.U mnie czas sie zatrzymał,swietnie wygladam jak zawsze,zawsze modnie ubrana,wlosy makijaz perfekcyjny.Kiedy idziemy razem z mezem ja i nasze corki to mnie tez biora za starsza corke ,nie narzekaj dzialaj.Dobrze sie odzywiej,cwicz,******* swiezym powietrzu działa cuda,dobre kosmetyki stosowne do wieku i fajne ciuszki dla dobrego samopoczucia i zobaczysz ale przedtem zrob badania-cos sie dzieje z toba złego.Tak narzeka moja mama 60+ a nie kobieta 40 letnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona pod 40stke
Zrób badanie poziomu wit. D3. Niedobory tej witaminy powodują objawy o których piszesz. Wszak to hormon słońca i energii. Witamina życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba z wpadki bo w pieluchy się ładować w tym wieku to ja dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebula75
Badania mam w porządku. Na wizytę u reumatologia czekam. Dzisiaj przelezałam pół dnia., zmusilam sie zeby corke odebrac ze szkoly piechotą. ...ale było tak trudno ruszyć tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona pod 40stke
Autorko, możemy się dopingować i wspierać w zmianie siebie tzn. w ćwiczeniach i babskich tematach 40 stek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona pod 40stke
Robiłaś poziom witD3 z NFZ czy prywatnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona pod 40stke
Jutro więcej pogadam. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebula75
Robiłam 2 lata temu. Miałam niski. Suplementowalam się D3 w kropelkach znajoma mi przywiozła. Robiłam też usg tarczycy bo córka ma hashimoto. To chyba coś z glowa mam nie tak. ...I może z tego wynika moje spostrzeganie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to już z górki. Ledwo wstaje rano, mam tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebula75
Idę spać. Dzięki za rady z szuflady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 45 lat,wciaz jestem szczupla i smukła. Mam dużo młodszego kochanka, chyba działa na mnie również odmladzajaco.Jego roziskrzony,zachwycony wzrok ...gdy patrzy na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję, jak miałam 40 to wszyscy mi przypisywali 20, miałam wtedy taką sylwetkę i wagę jak na studiach, czyli 51 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skonczylam w sierpniu 40lat .Z racji ze jestem otyla mam malo widoczne zmarszczki , niektorzy mowia ze mam baby face .Nie mam dzieci . Choc mam opone na brzuchu to niemowleco gladliej skory zazdroszcza mi szczuple kolexanki zwlaszcza te po cesarce.Spotkalam tez milosc mojego zycia i w moim przypadku zycie zaczelo sie po czterdziestce. Pomimo otylosci na kregoslup nie narzekam ani na kolana jeszcze... Nie chce byc jednak gruba i robie wszystko by schudnac i wygladac mlodo dla mojej milosci , ktory jest wysportowany i 6 lat mlodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie osmieszajcie sie kobitki z mlodszymi facetami.zarowno kobieta jak i mezczyzna ktorzy szukaja duuuzo mlodszych sa zalosni, bo to oznacza ze nie akceptuja swojego wieku.ja mam 35 i ponizej 34 bym nie tknela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bzdury,ze mlodszy facet to zenada,co za zasciankowosc.Zakompleksiony narod zyjacy wedlug nakazow,niby wielcy katolicy,plujacy jadem,wredni,zazdrosni:D. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX autorko,kobiecie zmieniaja sie uwarunkowania zewnetrzne,owszem,ale to my mamy wplyw na to.Nie bedzie2brzuchow,piersi do kolan,o ile odrobine pomozemy naturze i metabolizmowi.Aktywny tryb zycia,wcale nie trzeba biegac kilometrow.Czesciej sie usmiechac,bo ludzie zawistni,wredni czesciej wpadaja w choroby depresyjne:)poszukac zajecia,czegos,co sprawia nam radosc.Jak slysze,ze 40parolatka to juz stara baba,to po prostu smiac mi sie chce:DJa takich problemow nie mam,moze dlatego,ze jestem szczesliwa osoba,zyczliwa i mam udane zycie i nie musze wylewac frustracji w gronie ludzi mi przytakujacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się autorko...facet po 40 ma gorzej. Problemy z erekcją, nie dość ze obwisły to jeszcze łysy, bardzo często gruby i marudzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebula75
Chciałbym mieć takie optymistyczne nastawienie do siebie.., w swoje możliwości -wiarę .., ale nie potrafię. ..zdarza mi się postawić siebie do pionu na krótki czas- ale wiecie jak wiele mnie to kosztuje. Mam koleżanki które cieszą się życiem ., tworzą nowe zwiazki dokładnie tak jak piszecie- ale ja nie jestem aż taką społeczną osobą. , właściwie to elastyczną -to lepsze okreslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana autorko przepraszam ze ci to pisze ale chyba zwariowalas!!!kobietki 40 letnie sa najpiekniejsze i najlepsze dlaczego bo sa we wszystkim dojrzale-to slowa wszystkich mezczyzn jakich do tej pory spotkalam i wiesz co maja racje nigdy wczesniej nie czulam sie piekniej i seksowniej moze dlatego ze dzieci odchowane i mam wiecej czasu dla siebie!- uwazam ze dopadla cie chandra GLOWA DO GORY wiecej czasu poswiec na swoje hobby moze zmien fryzurke idz na kawke z kolezankami itp i wszystko wroci do normy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebula75
Pozazdrościć tylko entuzjazmu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×