Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do kogo nie pójdę ,w łazience stoi mydło z biedronki LINDA

Polecane posty

Gość gość

ludzie,nie ma już innych mydeł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie stać ich na lepsze :D wiec kupują najtanszego smroda powtarzajac sobie, ze skoro nie czuc roznicy to po co przeplacac :D a roznice czuc, np tani odswiezacz powietrza z biedry a Ambi Pur, zupelnie inna jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałaś długo na takie mydło odkładać :p, skoro tak szybko je rozpoznajesz :P. Ja na takie rzeczy uwagi nie zwracam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie stoi w łazience i w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
By u mnie też jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat linda z biedronki jest naprawdę ok. Zapach konsystencja opakowanie nie ustępuje drozszym mydlom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też uważam,że to mydło jest naprawdę dobre, niczym nie różni się od droższych mydeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam Lindę, Ziaję... po co płacić za inne, jeśli każde mydło ma za zadanie po prostu oddzielić brud od skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja,idiotka,kupowałam drogie mydła w płynie, aż zaczęła mi się robić wysypka i schodzić skóra,jakbym miała świerzb.Ciągle myję ręce, wiadomo,sprzątanie, pies,kot przyjdzie się pogłaskać itp.i okazało się, że tylko po mydle Linda w płynie nic się złego moim dłoniom nie dzieje i mydle Cien z Lidla,równiez w płynie. Najlepiej przelać mydło do pojemnika z kompletu łazienkowego,po co narażać upierdliwe osoby na ból ich czcigodnych zadków.Nikt się nie będzie czepiał dlaczego nie stać nas na droższe mydła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kupuje to miód i mleko, kiedyś było takie fajne niebieskie z edycji limitowanej,naprawdę super pachniało, żałowałam że nie kupiłam kilku sztuk,później już go nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym kupowała bo widziałam u znajomego i nie wiem czy ten konkretny typ o którym piszecie. Ale tak mi sie podobał zapach, ze zapytałam jakie mydło to jest i usłyszałam, że z birdronki. Było w kostce, dużej owalnej i rozowe. Poki co u mnie stoi od 3 lat szare bo mam alergie i szare mydło biały jelen sobie chwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno z lepszych mydeł, przynajmniej kostka. Zmywa techniczne oleje ze skóry, czego np. Palmolive nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak o mnie chodzi,to liczy się czy dom jest czysty i zadbany,ewentualnie mieszkanie.Znam kilka rodzin,gdzie mieszkanie,łazienka za ciężkie pieniądze, a brudno wszędzie i kibel obsrany.Wszystko przez to,że raz w tygodniu przychodzi pomoc do sprzątania, a nikomu się nie chce sprzatać po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo jak dobrze ejstes poinformowana,.a u ciebei co moze palmoliw mydlo wplynie masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie wiedziałam, że to mydło jest tak popularne. Też je użuwam od lat i jakoś brudna i śmierdząca nie chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje różowe i niebieskie mydło w kostce z biedry pachną ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na to mydło mówię "boguś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×