Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do podrywaczy !!

Polecane posty

Gość gość

Siema, są tu jacyś mistrze podrywu czy tylko przegrańce życiowe? Otóż mam taki problem. Nie brakuje mi niczego (przystojny, inteligenty, mogę pogadać na każdy temat, pracujący, mający swoje hobby, z poczuciem humoru itp) słowem nie brakuje mi niczego oprócz pewności siebie. Tak jestem nieśmiały, nie umiem zagadać, z rozmową nie mam problemów, kluczowy jest moment rozpoczęcia rozmowy. I tu moje pytanie do guru jeżeli sie tu jakiś znajdzie. Czy istnieje jakieś schemat poprowadzenia rozmowy, tekst który zawsze zadziała na otwarciu, cokolwiek co pozwoli mi rozpocząć rozmowe ze skutecznością 100%, bez odrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pogadaj ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma i nie daj się zwodzić "czarodziejom" to wszystko marketing żerujący na ludzkiej frustracji i wierze. Sam byłem kiedyś w tej samej łodzi co Ty teraz... Wiem co czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie udzielam rad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiusz2727
tekst nie zadziała. To co mówisz to 7%. Ważne abyś nie dał po sobie poznac że się stresujesz. Ważny jest ton głosu. Ma byc męski a jeśli nie to chociaż mów wyraźnie i ciepło a nie mamrocz i nie mów jak buc kołysząc się na boki. No i mimika i gestykulacja, emocje. To przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie mój były zagail tekstem "jaki wydział reprezentujesz" zamiast oklepane "co studiujesz". To było tak głupie, że przełamało lody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klaudiusz, nie mam problemu rozmawiać, nie stresuje sie i nie mamrocze. Proprostu nie wiem jak zaczać, szczerze to chyba boje sie odrzucenia i sie zniechęcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki z ciebie inteligent jak... (wstaw sobie coś tu) że rozmowy nie potrafisz prowadzić haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o przydało by sie wiecej takich wpisów jak gośc 21:22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma inteligencja do rozpoczęcia rozmowy ?? logika kobiety nie nieprzebadana i na proste cześć może sie spłoszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe wiedziałem że nie ma po co pytać na tym forum. Przecież tu tylko prawiki :D może jakieś kobiety sie wypowiedzą jakie teksty na nie działają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze wrazenie robi wyglad, mimo iz kobity mowia ze na to tak nie patrza. bzdura bo oceniaja bardziej niz my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze tu nie ma podrywaczy :) Po drugie kobiety nie przepadają za podrywem na ulicy ! co nie oznacza że nie da się wyrwać klawej dziewuchy na przystanku autobusowym czy w okolicznym parku. Po trzecie zawsze możesz zapytać która godzina czy gdzie jest w okolicy sklep z (piwem, pieczywem, art. samochodowymi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poderwać jest łatwo ale tylko naiwne doopeczki a starą babę wyroochasz bez podrywu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez podrywu? jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuszetka
Znam jednego gościa. Mistrz podrywu...łamacz kobiecych serc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny informatyk
Z biednym informatykiem stare baby się nie ****ają :( sprawdzałem chcą tylko żebym im czyścił kompy z wirusów i dzwonią jak mają okres. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale gdyby facet zapytał mnie, gdzie tu jest sklep z piwem to jest stracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"hej czy też jedziesz tym pociągiem?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuszetka
Albo: która godzina... 22.09 odpowiedziałabym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdyby piwa potrzebował dla potrzebującego kolegi lub chorego dziadka ew powiedział że lubił pić dobre piwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wtedy odpowiedział że 22:09 to najlepszy czas na miłość, albo na randkę, albo na karmienie szynszyli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak Ci odwagi porostu. Jesteś nieśmiały. Tekst jaki powiesz nie ma nic do rzeczy, stresujesz się dlatego ze za bardzo Ci zależy. Mam rade może wydawać się trochę okropna ale taka kolej rzeczy. Poćwiczyć na dziewczynach na których kompletnie Ci nie zależy ( na pewno nie będziesz się stresować rozmawiając z wybitnie brzydka) lub na takich które "musza" być mile dla Ciebie- kelnerki, ekspedientki czy nawet prostytutki. Kelnerka nawet na najgłupszy tekst się uśmiechnie. Zastanów się np. czy nie masz w rodzinie jakiejś wyjątkowo ładnej kuzynki która jest głupia albo przynajmniej przeciętna -zrozumiesz ze nawet nnajładniejsze w gruncie rzeczy są normalne. Pamiętaj ze większość kobiet ma kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny informatyk
To byłem ja, z tymi tekstami powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuszetka
22.12 Czyli Jarząbek ;) Podrywacz Jarząbek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można zapytać gdzie dają najlepsze lody w mieście i poprosić żeby pokazała, znaczy zaprowadziła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja autor, biedny informatyk dzięki za wpis, tak sie składa ze tez jestem informatykiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:19 i zaprowadzi do swojego mieszkania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny informatyk
Ja mam tą przewagę nad innymi informatykami że nie mam kasy, więc żadna na mnie z tego powodu nie poleci. Jedynie na mój urok osobisty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny informatyk
Wygląd jest ważny więc dam radę. Moja rada jest taka, znajdź sobie kobietę która Cie ubierze (siostra kolegi, koleżanka mamy) byle by to nie była Twoja mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×