Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuuuza

do studentów

Polecane posty

Gość zuuuza

Jak korzystać z literatury w pisaniu pracy. Mam zebraną bibliografię natomast nie wiem jak sie do tego zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co robiłaś do tej pory na
studiach, że nie wiesz jak korzystać z literatury :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskate
Normalnie, szukasz w spisie treści interesujacych Cie rozdziałów i porozdziałów, bądz takich, które moga zawierać interesujące Cie info. Przeszukujesz, czytasz, natrafiasz (bądź nie natrafiasz ;) ) i wykorzystujesz w swojej pracy. Nie wywnioskowalas tego jeszcze przez dotychczasowy okres studiowania? To pierwsza praca jaka piszesz? Geez... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
Dlaczego jesteś taka niedobra? Ja się grzecznie pytam, a ty mi przesyłasz taką odpowiedź. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
Tak to jest mój debiut. Literaturę zebrałami tak jak piszą Papierowe nożyczki mam poukładane w segregatorze. Chodzi mi o to jak pisać czy parafrazować? Część mojej pracy zawierać będzie anatomię (piszę pracę medyczną) Są to rzeczy których ja nie wymyśliłam a ująć je muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
Oczywiście będe podawać źródło martwiłam sie tylko tym jak napisac anatomię serca. Przecież ja nie piszę pracy naukowej, niczego nowego nie odkryłam. Więc moje zmartwienie było jak to zrobić żeby nie było za przeproszeniem zerżnięte i podejrzenie plagiatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos Ty nie przejmuj sie tym ze bedzie tak jak w ksiazce ja pisalam swoja o Zespole Downa i tez zadnej nowosci nie odkrylam poza zebraniem wszystkiego do kupy z kilku ksiazek i czasopism wiadomo ze 80% prac to jest przepisane z ksiazek tak sie prace pisze jedynie czesc badawcza jest twoja wlasna pozdrawiam i nie obawiaj sie plagiatu chyba ze skserujesz prace koleznaki z roku wyzej i oddasz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
a czy czyta ktoś te prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to tak bylo promotor cos tam czytal co go bardziej interesowalo ale raczej czesc badawcza bo mowi ze teoria to to samo tak czy siak, a recenzenci czytaja przynajmniej u nas spis tresci cel pracy i podsumowanie a pytanie zadaja jakis rozdzial ze spisu i tyle ale to zalezy od uczelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
Truuuskaffka ,papierowe nożyczki dziękuję wam bardzo!!!!!!.Jakby sie wam jeszcze przypomniała jakaś "cenna wskazówka" dla mnie to poproszę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
Hej hej dziewczyny jesteście jeszcze????? Mam jedno pytanie . Odezwijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
Papierowe nożyczki powiedz mi proszę jak odnieśc sie do artykułu (bardzo obszernego troche stary lata 90-te )który zawiera wszystko co mam napisać. Przecież nie przepiszę chyba tego od A do Z. jak to zrobić?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
Tam jest zawarta cała treść (anatomiczna), którą mam napisać. Jest tego sporo. Bibliografię która zawiera praktycznie to samo posiadam. Ja mam to tylko przedstawić. Nastepnym etapem bedzie praca badawcza i efekty tym razem mojej prawdziwej pracy. Papierowe nożyczki czy odnieśc się do tego tak jak wcześniej napisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
Co to znaczy raczej sie nie przyczepi ? Kto się może przyczepić?. Przepraszam że zadaje głupie pytania. Ale dla mnie to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
A promotor nie czyta ????? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu wez i sie zapytaj starszego rocznika???my tak robilismy i wiedzielismy co mozna czego nie u nas np to recenzent wogole nie czyta tylko dale to co promotor a wiadomo ze promotor daje wysoko bo sam by sie wystawial na posmiewisko ze nie umie poprowadzic studenta do napisania dobrej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
Dzi eki dziewczyny. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
miło nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
odświerzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
buuuuuuuu nikt więcej nie pisze buuuuuu tylko ja buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
Mnie cos tam idzie . Mam literaturę zebraną i teraz trzeba ja wykorzystać. Tak jak pisałam w poprzednich postach mam napisane wszystko w jednym artykule. Miałam problemy jak to napisać, bo treści zawarte w bibliografii są takie same. Czy parafrazować???? Nie wiem sama. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybralam sobie kilka madrzejszych artukulow i wszytskie je polaczylam w jeden rozdzial - wiecej pracy w wprawdzie no i wiecej czytania ale wyszo niezle. tak samo zrobilam w drugim rozdzialem. Kolejne 3 dotyczyly pracy to byla czesc eksperymentalna wiec wszytsko opisalam wlasnymi slowami. Powodzenia w pisaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
Dzięki. Dzielmy się dalej wrażeniami z pisania pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
Jo jo cieszę się. Dlatego podnoszę. Możę jeszcze ktoś do nas dołączy? Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
Izak a co u ciebie z bibliografią?. przecież musisz podać conajmniej 30 tytułów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×