Odpowiedz na ten temat

Do wściekłych feministek:

• Rescator555 2017.03.17 [20:36]
    error dream dziś [19:48]
    ...odwozi na najbliższą plażę Libii, Algierii... Po prostu.
    Ale, żeby to zrobić, trzeba tam ustanowić spolegliwe władze. Wybudować tam ośrodki, obozy i tak dalej..<<
    Drobiazg! Spolegliwe wladze w Libii czy Algierii oczko.gif . Ktore zechca przyjmowac tlumy biedoty. A znasz moze historie uchodzcow Palestynskich w Jordanii?
    Ale przyznaje, ze to jest wyjscie, inne to obozy na wyspach.
  • Rescator555 2017.03.17 [20:56]
    error dream dziś [19:48]
    Poza tym, problem nie polega na możliwościach technicznych, tylko woli politycznej, której nie ma i raczej nie będzie..<<,
    Mam wrażenie, że stawiasz tezę i się jej kurczowo trzymasz, bez względu na kontrargumenty i fakty.
    A negocjacje z Turcja, powazne ustepstwa polityczne i placenie grubych pieniedzy za zatrzymanie uchodzcow to nie jest przejaw woli politycznej?
    >>Dużo trudniejsze, jest pozbycie się tych, którzy siedzą w Europie, od 20, 30, 40 lat.<<
    No wlasnie! I co, tych tez sciagneli lewacy, milosnicy multi-kulti i poprawnosci politycznej?
  • Rescator555 2017.03.17 [20:57]
    up
  • Rescator555 2017.03.17 [20:59]
    gość dziś [20:28]
    ..Ja również sobie nie życzę, i zdecydowanie protestuję, by takie panie uzurpowaly sobie prawo do reprezentowania mnie..<<<
    Alez te panie nie maja takiego zamiaru. Was reprezentuje episkopat, wszyscy o tym wiedza, wiec nie musicie zdecydowanie protestowac.
  • Rescator555 2017.03.17 [21:00]
    up
  • Rescator555 2017.03.17 [21:01]
    up
  • Rescator555 2017.03.17 [21:03]
    up
  • gość 2017.03.17 [21:19]
    Panowie, panie, zalòzcie osobny temat, bo zeszliscie totalnie na politykèpę, i za chwilę rozwalicie wątek.
    Proszę poważnie, niech mi ktoś wytłumaczy..co za obsesję mają feministki z tymi obsranymi gaciami???
    Ubolewam że wychowaly się w takich rodzinach brudasòw i wyniosły z domu określone wzorce..Przeciez mamy 21 wiek, kazdy ma pralkę w domu, papieru toaletowego pod dostatkiem (bo za komuny był problem z papierem toaletowym), do tego jest papier toaletowy nawilżany, by się dokladnie wytrzec.
    O co im chodzi?
  • gość 2017.03.17 [21:20]
    Panowie, panie, zalòzcie osobny temat, bo zeszliscie totalnie na politykèpę, i za chwilę rozwalicie wątek.
    Proszę poważnie, niech mi ktoś wytłumaczy..co za obsesję mają feministki z tymi obsranymi gaciami???
    Ubolewam że wychowaly się w takich rodzinach brudasòw i wyniosły z domu określone wzorce..Przeciez mamy 21 wiek, kazdy ma pralkę w domu, papieru toaletowego pod dostatkiem (bo za komuny był problem z papierem toaletowym), do tego jest papier toaletowy nawilżany, by się dokladnie wytrzec.
    O co im chodzi?
  • gość 2017.03.17 [21:26]
    Rescator...myślałam, że proponujesz wyższy poziom..ale z tym episkopatem to argument żałosny. Nie masz powodu, ani pidstaw, by komus z zalozenia odmawiac wlasnego rozumu. Przy okazji tematu o feministkach regularnie piszę, by się skrobały, ale za własną kasę, nie za pieniądze podatników, bo glupota jest dziedziczna, a chciałabym, by Polska przetrwała.
  • Rescator555 2017.03.17 [21:43]
    gość dziś [21:26]
    Rescator...myślałam, że proponujesz wyższy poziom..ale z tym episkopatem to argument żałosny. Nie masz powodu, ani pidstaw, by komus z zalozenia odmawiac wlasnego rozumu..<<<
    Masz racje, byc moze episkopat reprezentuje tylko czesc (obawiam sie, ze wiekszosc) kobiet, ktore sprzeciwiaja sie postulatom feministek. Jesli ty do nich nie nalezysz, to przepraszam.
    Przy okazji tematu o feministkach regularnie piszę, by się skrobały, ale za własną kasę, nie za pieniądze podatników..<<
    ....A czy one domagaja sie finansowania aborcji z podatkow? Prawde mowiac o czyms takim nie slyszalem.
    A co do uzurpacji reprezentowania, to nikt mnie nie pytal, gdy obwolywal Jezusa krolem polski, nie w moim imieniu czci sie ludzi zwanych "zolnierzami wykletymi". I przyklady mozna mnozyc.
    edytowano 2017.03.17 [21:44]
  • gość 2017.03.17 [23:26]
    Autorka dziękuje za wpisy Pań popierających jej tok myślenia. Doprawdy, doczekaliśmy czasów, kiedy kłamstwo nazywane jest prawdą, zło dobrem, a brzydota pięknem. Dzisiaj oczywiste sprawy trzeba tłumaczyć i bronić elementarnego dorobku cywilizacji łacińskiej. Wstyd. Na szczęście nie dla nas, Drogie niefeministki. My, zamiast szczekać na ulicy, dbamy o czyste domy i ciepłe posiłki dla naszych najbliższych usmiech.gif Wiecie, do dziś mam przed oczami moją nieżyjącą już Babcię, jak krząta się od rana w fartuszku przy rozgrzanym piecu, jak lepi pierogi i kopytka, jak rano wita mnie herbatą i talerzem domowej zupy... Dziś nie każda z nas może pozwolić sobie na luksus tylko prowadzenia domu, natomiast w bardziej lub mniej szczątkowej formie każda z nas, kobiet tradycyjnych, przechowuje pod swoim dachem pamięć o tym, czym jest prawdziwa kobiecość i poświęcenie dla rodziny. To nie wstyd kochać męża i dzieci przez karmienie ich pachnącymi obiadami, pranie, odkurzanie. To radość móc patrzeć jak zdrowo rosną i są szczęśliwi. My też jesteśmy szczęśliwe wtedy.
  • gość 2017.03.18 [00:07]
  • gość 2017.03.18 [00:41]
    Up
  • gość 2017.03.18 [11:08]
  • gość 2017.03.18 [13:36]
    Up
  • gość 2017.03.18 [13:39]
  • gość 2017.03.18 [14:07]
    wczoraj [23:26]
    Jak najbardziej zgadzam się, że miło jest dbać o tych, których się kocha. Z chęcią ugotuję coś pysznego, posprzątam, by w domu było przyjemnie, kupię bilety do kina czy na kabaret, by sprawić bliskim radość. I tego samego oczekuję od drugiej strony. Nie wyobrażam sobie, bym pracując zawodowo tylko ja miała dbać o ten ład, pełną lodówkę i satysfakcję innych. Wszyscy muszą dawać coś od siebie. I jest to normalne w domach, w których panuje szacunek i empatia.
  • Rescator555 2017.03.18 [14:15]
    Tez sie z toba zgadzam, milo miec taki dom, o ile nas stac finansowo.
    Tyle, ze nie za bardzo rozumiem, jak chec posiadania takiego domu kloci sie z walka o prawo do decydowania a wlasnym ciele. A to jest przeciez glowny postulat polskich feministek.
    edytowano 2017.03.18 [14:16]
  • gość 2017.03.18 [15:06]
    Wuna mordercy.
  • gość 2017.03.18 [16:34]
    Rescator...tak naprawdę, to o co Ci chodzi? Czy jakies przepisy, ustawy sie zmienily, które dawalyby asumpt do protestów???
    Czy ktoś, komuś broni tatuażu, chlastania się brzytwą? I co Wy feministki z tą aborcją, skoro od 20 lat obowiązuje TA SAMA ustawa?
    Zdaje się, że komuś się nudzi w domu i szuka pretekstu do zadymy.
    Tak to widzę. Jak wyrażam tutaj swoje zdanie, bo umiem myśleć, to mi się wmawia, że episkopat mną rządzi. To jest takie lewicowe gadanie- jak nie kijem go, to paą, byleby odmówić komuś prawa do swojej opinii.
    Autorko, pełny szacun za wpis z 23.26, i ogólnie za temat. Jasne, że w dzisiejszych czasach oboje pracują, jak mogą w domu, tak przynajmniej jest w moim domu. Mąż umie gotować, upiec, i gdy wyjeżdżam, woda mu się nie przypalausmiech.gif
    Ale to kobieta jest odpowiedzialna za ognisko domowe, za atmosferę w domu, jest takim domowym menedżeremusmiech.gif
    Pozdrawiam ciepło w ten zimny deszczowy dzieńusmiech.gif
  • gość 2017.03.18 [16:38]
    I skoro nie uznajesz powodów do szacunku i pamięci żołnierzom wyklętym, to..kim jesteś? Na pewno Polakiem? Szanujacym swoją historię?
  • Rescator555 2017.03.18 [17:10]
    @ gość dziś [16:34]
    Rescator...tak naprawdę, to o co Ci chodzi? Czy jakies przepisy, ustawy sie zmienily, które dawalyby asumpt do protestów???<<
    Byly proby zaostrzenia ustawy. I pewnie jeszcze beda. A i ta co jest, zwana kompromisem aborcyjnym, nie zadowala czesci kobiet i chca jej poluzowania. I wolno im tego chciec . Tym bardziej, ze mimo niezmienionej ustawy, praktycznie nie ma dostepu do aborcji nawet gdy przepisy na to pozwalaja. Na przyklad cale woj. podkarpacke "podpisalo" klauzule sumienia.
    A w sprawie tabletki "dzien po" chca, by bylo tak ja w calej Europie. Czy w calej Europie kobiety sa madre i potrafia odpowiedzialnie stosowac ten preparat tylko Polki sa glupie?
    O to wlasnie chodzi.
  • Rescator555 2017.03.18 [17:15]
    @ gość dziś [16:38]
    I skoro nie uznajesz powodów do szacunku i pamięci żołnierzom wyklętym, to..kim jesteś? Na pewno Polakiem? Szanujacym swoją historię? <<
    Od kiedy to stosunek do tych ludzi jest wyznacznikiem polskosci?
    Historie to warto przede wszystkim znac i umiec z niej wyciagac wnioski. A szanowac trzeba ludzi oczko.gif .
    edytowano 2017.03.18 [17:19]
  • gość 2017.03.20 [20:07]
    Rescator jest zniewieściały.
  • gość 2017.03.21 [02:54]
    Up
  • gość 2017.03.21 [07:31]
    Żołnierze wyklęci to byli złodzieje i na początku nazywano ich przekletymi bo głównie rabowali , chałwa wielkiej Polsce
  • gość 2017.03.21 [22:53]
    07.31 walnąłes jak...kot w popiół usmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [22:58]
    Skoro sa kobiety , ktore chca poluzowania obowiazujacej ustawy, to rowniez są kobiety , które chcą jej zaostrzenia. Tak dla przeciwwagi. Wolno im, prawda?usmiech.gif Ale są to inicjatywy obywatelskie, nie rządowe. O tym jakoś feministki "zapominają"usmiech.gif
  • Rescator555 2017.03.21 [22:58]
    gość wczoraj [20:07]
    Rescator jest zniewieściały.
    A ty jestes skretynialy.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...