Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mroowa

do znawcow chomikow!!!PILNE!!!

Polecane posty

pewnie bedziecie sie smiac,ale mam pierwszy raz chomika i wczoraj malo zawalu nie dostalam...mam go juz 2 miesiace i bylam pewna,ze to samiczka (koniec tulowia krotki,nie widzialam jader)..wczoraj wzielam go z domku,patrze,a tu z cewki moczowej wystaje...hmmm...cos na styl pracia...najpierw myslalam,ze ma jakies ogromne problemy z ukladem moczowym,ze moze to jakas narosl... kurcze,widziala z was ktos kiedykolwiek chomicze pracie?? chomik zaczal sie myc,tez w okolicy cewki u jakos sie ta \"narosl\" schowala... pytalam kuzynki,ktora miala juz 4-ry chomiki i mowila,ze nidgy czegos takiego nie wdziala... pytam tak dla pewnosci,bo moze to jednak samicxzka i dzieje sie z nia cos zlego....chce tylko rozwiac watpliwosci... prosze pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy to było
poszukaj tych cOOl dokładnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz szukalam...niby sa,ale jak pamietam chomiki mojej kuzynki,to u nich bylo je ewidentnie widac,byly duze i nabrzmiale....a moj chomik ma hmmmm no niby mozna sie uprzec,ze to co widze,to sa jadra..ale jakies male,nie wystaja tak bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tud i elma*
mam pomysł tylko nie wiem czy na to pójdziesz :p połaskocz go po tych jego niby cOOlach i sprawdź jak reaguje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj
krolik minaturka miał podobnie .... nic nie było widac ale przy myciu siadał na tylnich łapach, wysówał swoje ... i mył. Po skonczonej toalecie ani sladu po jego interesie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję samczyka.:D Jesli tu niedawno był Twój topik o tym, że Ci chomik leje wszędzie to już wiesz dlaczego.:P Miałam szczura i też, gadzina, teren znaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mala swinia!! specjalnie sie z tym maskowal pewnie :P jejku,dzieki za odpowiedz:D w sumie jak teraz o tym pomysle to zdarzalo mu sie siusiac poza klatka...ale za to jego siuski z klatce smierdza nieziemsko..myslalam dlatego,ze moze ma jakies zapalenie,ale jak widac,to czysta natura:) jeszcze raz dzieki za odpowiedz:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×