Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobijaja mnie moje cycki

Polecane posty

Gość gość

mam skonczone 26 lat a cycki jak u dziecka, zero kraglosci, zmyslowej kreseczki, nicc bez stanika, decha, bozeeee, tyle lat, a takie glupie kompleksy/////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze brakuje im męskiego masażu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
może nogi masz zgrabne ? Kobieta to nie tylko piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ale pewnie 13cm penis to dla Księżniczki za mało i chętnie takiego wyśmiejesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26f0
ten rocznik 88 to w ogóle jakis nieduany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ładna ciipke bułeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrubel transferowy
kupie ruble :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co noo ja nigdy bym o sobie nie powiedziala ze mam cos ladnego, zawsze czulam sie gorsza, hmm ale z tego co wiem co sie dowiedzialm od plci meskiej, to tez mam dlugie zgrabne nogi i tylek fajny, jestem szczupla, niezbyt wysoka bo tylko 164 ;) no ale cycki to jest pozal sie bozee, kazdy stanikk mi ostaje jak sie schylee, jak kupuje to najmniejsze ;/ dziewczyny na pewno macie lepiejj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja dziewczyna jest plaska i co wy na to?mnie to wcale nie przeszkadza, Bardzo ja Kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak cycków, bułka w kroku. Gratka dla pedofila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co go w ogóle nosisz jak tam pusto masz? masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chetnie ci oddam choc polowe z moich... cycki 75 E, przy 167 cm i 60 kg, masakra, mam 31 lat dziecko, i ciagle slysze tylko o tych moich cyckach, kregoslup mi siada, przed okresem puchna na dodatek, po fajnym seksie mnie bola jak oberwane, musze je podtrzymywac kazdy ciuch mnie opina, no sukienki musze miec z dekoltem i to wyglada wyzywajaco, ale jak sa zabudowane to jezszce gorzej bo mnie cisnie i splaszcza, eeee, a faceci zachowuje si ejak swinie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja dziewczyna jest plaska hmm zazdroszcze ze ja kochasz ;) moj facet nigdy nie byl zainteresowany moim brakiem cycka nigdy masazu podczas sexu czyy czegos w tym stylu ;) zawsze mowil ze jego cycki nie obchodza a to raczej nie wplywalo dobrze na mnie i na moja pewnosc siebie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nwet jak chodzilam na rehabilitacje to cwiczenia na brzuchu odpadaly bo mnie bolaly najlepiej miec srednie, i tak przez te moja gore, czuje sie masywnie i grubo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 20 lat, ale też mam malutkie piersi, miseczka A i to jeszcze musi być z gąbeczkami bo tak to jest za duża. Mam chłopaka z którym jestem 3 lata, jest starszy ode mnie o 7 lat ale nie przeszkadzają mu moje małe piersi, twierdzi że małe jest piękne. Wiadomo że każdemu facetowi podoba się pełny i jędrny biust ale co my z tymi małymi mamy zrobić skoro tak nas stworzyła natura ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co nosze bo coss delikatnie mi odstaje, moje brodawki przypominaja gumke od olowka wiec miedzy innymi po to i zeby chodz troche czuc sie lepiej, poza tym mam 26 lat i mialabym chodzic bez stanika wtedy to dopiero bylby smiech na sali ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak myślałam, że nic ładnego nie ma, ale zaczęłam myśleć pozytywniej.. Wzrost mam podobny bo 165, jak pisałam wyżej zgrabne nogi i tyłek, na mnie też staniki za duże, no może te 70A są dobre, chociaż niektóre też jak się schylę to lekko odstają. Ale ja noszę i tak obcisłe bluzki i dobrze wyglądam nawet z małymi piersiami. U mnie różnica w obwodach to 6-7 cm, mam małe brodawki, no ale co mam zrobić? Nigdy nie zdecyduję się na operację, bo bym się źle czuła, wstydzę się rozebrać, no ale wiem, że jeśli ktoś mnie naprawdę pokocha to nie będzie mu to przeszkadzać. Trzeba to zaakceptować jakoś, chociaż wiem, że to trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najładniejszy biust to B ale taki pełny jędrny :) Nie potrzebowałabym większych ... a ja mam A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam operacje i kompleksy minęły. Teraz mam piekne sterczace 70 G. Piersi pięknie prezentuja sie w kazdym staniczku a bez jeszcze lepiej. Nie żałuję wydanej kasy. Dla tego efektu warto było. Życie jest piękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ale o jakim malym Wy mowicie, pewnoo mowicie o fajnym A w sam raz do raczki a nie o cyckach tego typu zaraz znajde jakies zdj w necie w wkleje to modelka kaska struss mniej wiecej wygladaja podobnie takie dwa male odsatace stozki http://www.plotek.pl/plotek/51,111486,13153423.html?i=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to samo. A lat 24. Staniki noszę właśnie po to, żeby poudawać, że coś tam mam. Bo jak nie nałożę stanika (czytaj: protezy) to nie wiadomo gdzie mam plecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje jestes odwazna, ja nie chcualabym miec sztucznych, chcialabym zeby po ciazy npp poprawil sie ich stan, ale czy ja znajde faceta ;/ to tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo zbieralam się na odwage. Kasa lezala a ja mialam stracha ze szok. Nawet dwa razy przekladalam termin operacji. Az w końcu mowie co ma być to będzie. No i są ... śliczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w JorDanii
morze czerwone? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ucchh.. i tak zle i tak niedobrze.. ja ,mam wielki biust i chiciaz nie chcialabym byc plaska - marzyl mi sie zawsze sredni ksztaltny biuscik a tak to sie wstydze rozebrac do naga przy mezczyznie. Nie wiecie nawet ile sie traci majac kompleksy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
mi sie silikony nie podobają , to juz wolałbym laskę która ma miseczkę A niz silikony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewnoo czujesz sie teraz zdecydowanie lepiej :) ja bym jednak chciala zeby ktos pokochal mnie taka jaka jestem, albo zeby po ciazy sie zmienily, przepraszam Was wogole tyle tych tematow, w necie ze glowa boli, ale jakos mnie tak wzielo i musialam z kims pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko przed miesiączką mam rozmiar A, a przez reszte czasu 0.. mam 21 lat, oczywiscie moj chlopak mowi ze mu sie podoba itd, ale co moze mu sie podobac?! jak tam nic nie ma. przynajmniej sie stara być miły, ale w rzeczywistosc***ewnie marzy o hiszpanie z jakąś cycatą,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×