Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna w potrzebie

dobra krawcowa POZNAŃ

Polecane posty

Gość taka jedna w potrzebie

Wtam Was kobietki. Czy któraś z Was ma namiary na krawcowa, którą może polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawska
bardzo prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawska
a jeszcze inne opcje? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna w potrzebie
Poznanianki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja moge tylko jedna odradzic
- mianowicie babke z os. Stare Zegrze naprzeciwko Piotra i Pawla w pasazu. Krotko mowiac - bierze przedplate, wystawia paragon, piszac sume, ale nie piszac "zaplacone" - i pozniej przy odbiorze trzeba ponownie placic. Lub po prostu nie wykonuje roboty a pieniadze bierze. Wiem ze nie bylam jedna oszukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja moge tylko jedna odradzic
A jak znajdziesz jakas dobra, to tez mozesz mi napisac. Ja trafiam na same kiepskie, zle i fatalne... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość permerka
dzięki za przestrogę :) mam nadzieje ,ze jest tutaj ktoś z Poznania i poleci kogoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość permerka
mam nadzieje,ze modena się nie obrazi jak upnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość permerka
naprawdę nie znacie nikogo godnego polecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda2127
Uwaga! muszę przestrzec forumowiczki przed panią, która górnolotnie nazywa się krawcową (os. śmiałego w willi między blokami) Chciałam u niej skrócić sukienkę, brała ode mnie dokładne wymiary, pracownia wyglądała bardzo profesjonalnie. Miałam nadzieję, ze wygórowana cena będzie świadczyła o jakości usługi. Niestety przy odbiorze sukienki nie pozwoliła mi jej nawet przymierzyć. W domu okazało się, ze sukienka jest na mnie za mała (za krótka o jakies 10 cm, poza tym nie miesciłam sie w biodrach) Pojechałam po zwrot pieniedzy. Pani wypierała sie, ze wyraznie zmniejszyła mi podszewkę. W zdenerwowaniu machałam jej sukienką przed nosem i krzyczałam, ze chyba nie chce mi wmówic, ze firma maxima w ten sposób podszywa sukienki! (nigdy wcześniej nie widziałam tak krzywych szwów). Ostatecznie zwróciła mi pieniądze za wykonaną "usługe". Gdy wychodziłam zapytała mnie czy zabrałam ze sobą sukienkę. Odpowiedziałam że tak. Wówczas zażądała jej zwrotu twierdząc, ze za nią zapłaciła i potrzebuje jej do rozliczenia. Byłam w szoku! zapytałam czy sobie żartuje i zaczęłam odchodzić. Pani chwyciła mnie za płaszcz szarpiąc mnie i cedząc przez zaciśnięte zęby, ze mam oddać sukienkę, za którą zapłaciła. (Podkreślam, ze zwróciła mi pieniądze tylko za fuszerę, którą wykonała, nie za całą sukienkę). Uciekłam na trzęsących się nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka111
Znam bardzo dobrą krawcową w Lesznie. Szyje suknie ślubne i wieczorowe. maszaosieglowska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakład przy ulicy Wawrzyniaka 39 po raz kolejny przychodzi z pomocą tym, którzy mają kłopoty z właściwym dopasowaniem ubrań do swojej sylwetki. Już 14 sierpnia rozpoczynają się w Zakładzie Warsztaty z szycia, podczas których będzie można nauczyć się praktycznych podstaw krawiectwa. Agnieszka Gębska związana na co dzień z a158 pokaże jak można przy pomocy prostych technik krawieckich wymodelować pożądanych kształt posiadanej odzieży. W programie skracanie i wydłużanie spodni, spódnic, poszerzanie i zwężanie ubrań, wymiana zamka oraz wiele innych prostych porad. Co ciekawe warsztaty z szycia nie są przeznaczone wyłącznie dla osób posiadających w swoim domu maszyny do szycia. „Przestrzeń Zakładu skonstruowana jest tak, że z dostępnych maszyn do szycia można skorzystać podczas warsztatów, ale również codziennie w godzinach otwarcia” – zapewniają organizatorzy. Warsztaty z szycia odbywają się w czterech spotkaniach (łącznie 12h). DZIEŃ I 14.08.14 (godz. 18-21) Wydłużanie - skracanie DZIEŃ II 21.08.14 (godz. 18-21) Poszerzanie - zwężenie DZIEŃ III 28.08.14 (godz. 18-21) Wymiana zamka DZIEŃ IV 04.09.14 (godz. 18-21) Poprawki na koszuli/bluzce Więcej informacji o warsztatach i samym Zakładzie można znaleźć na stronie: facebook.com/zakladpoznan oraz pod numerem telefonu: 728 813 885 lub bezpośrednio: Zakład ul. Wawrzyniaka 39 Bilety za cały cykl dostępne są na stronie: szyciezaklad.evenea.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liddka44
Bardzo nie polecam usług pani Moniki Nędzarek - niedokładność, niedopatrzenia, niesłowność, długie okresy oczekiwania na poprawki (w miesiącach)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm.... matka a ja własnie wybierałam się na śmiałego do krawcowej dziękuje dobra kobieto takie krawcowe trzeba omijać szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania poznan
Najlepsza krawcowa to Pani Jadzia, z zakladu na ulicy Malachowskiego 8. Ma sklep z bielizna i robi uslugi krawieckie. Zawsze szybko, bardzo porządnie i przepięknie. Przerabiam u niej wszystko. Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra krawcowa jest w Galerii Malta. Już od kilku lat korzystam z tej usługi i jestem zadowolona, nigdy nie składałam reklamacji. Czas oczekiwania nie jest długi, a i cena przy tym przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z moją przedmówczynią w Malcie mają naprawdę dobrą krawcową. Widać, że zna się na tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam krawcowej na ul. Naramowickiej w Poznaniu, niesłowna, nie dotrzymuje terminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Panią Urszulę Górecką. Starsza kobieta ale zna sie na robocie suknie ślubną uszyła mi lepszą niż z salonu podobnie jak sukienkę na chrzest siostrzeńca. Ceny przystępne. Głogowska 70 Poznań polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoninka1984
Witam, Ostatnio przydarzyła mi sie przykra niespodzianka....pilnie potrzebowałam przeróbki sukienki, jak sie pózniej okazało przeróbka nie była trudną i nie możliwa do zrobienia. Pisze bo chciałam przestrzec przed pogotowiem krawieckim Kiara na ul. Kraszewskiego. Pani, z którą ustalam szczegóły kiwała głową i sprawiała wrażenie jakby wiedziała o co mi chodzi a jak przyszło co do czego to niestety praca została wykonana na najniższym poziomie i przy tym wyceniona na dosc duża kwotę. Nie polecam i jest mi przykro, ze zostałam tak potraktowana. Widać ze nie chodzi o jakość usługi a raczej o szybki i prosty zarobek. To była pilna sprawa i proszę mi wierzyć ze byłam w stanie zapłacić wiele oby tylko zostało to wykonane w sposób właściwy. Drogie Panie omijajcie szerokim łukiem zakład krawiecki Kiara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jeżeli chodzi o szycie sama miałam długo obawy jak to wyjdzie i w ogóle polecono mi salon sukien ślubnych i wieczorowych Evita byłam odwiedziłam i oszalałam na punkcie sukienek. długo zastanawiałam się czy szyć na miarę zaryzykowałam i wiecie jaki jest efekt końcowy 'niebo w gębie 'wszystko dopracowane tip top polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salon sukien ślubnych w www.lovecms.pl - Panie, które tam pracują znają sie na rzeczy - nie ma mowy o wciskaniu Pani w rozmiarze 46 w suknie 36 i wmawianiu, że dobrze leży. Panie umieją wyprowadzić z "niestosownej wizualizacji" - bo wydaje mi się, że w takiej będzie mi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaCH
Uszyć suknię do jeszcze nie sztuka... Dobrze uszyć ŻAKIET, który będzie dobrze leżał, nie marszczył się gdzie nie powinien, i to nie na manekinie, ale na kimś o biuście F i wymiarach 108/90/115 - TO JEST SZTUKA!! To jest najlepszy test dla krawcowej. Takiej krawcowej rozpaczliwie szukam. Jeśli ktoś, coś, to ja proszę o namiary, najlepiej na maila: kamisia72@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123

Ja korzystałam z usług infini4you na ul. Nowiny OGRODY. Nie polecam. Więcej nie skorzystam. Dopasowanie ubrania i wykroju do figury w skali 1do 10 wynosi 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

W Poznaniu super krawcowa na Smochowicach. Pani Justyna. Profesjonalne doradztwo, super odszycie. Można pisać same superlatywy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc xxx

ja szylam ponad rok temu w tzw. studio infini foryou  - nie pamiętam nazwiska wlascicielki - Izabella, NIE polecam, przymiarki odbywają się w obecności innych klientów, pani ukraińskiego pochodzenia mnie obslugiwala, trudno mi okreslisc jej profesjonalizm, nadrabiala mowa, efekt pracy wyszedł beznadziejny, kupiłam b. drogi material, wszystko do poprawki, a raczej do wyrzucenia do kosza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od jakiegoś czasu jak potrzebuję specjalnej eleganckiej kreacji to szukam przede wszystkim w Isel Onir (strony nie mają, ale jest ich fb na facebook.com/IselOnir-875955792589761). Kreacje mają niepowtarzalne, oryginalne, zrobione z niespotykanych na rynku materiałów. Cała magia polega na tym, że pani która prowadzi sklep sprowadza tkaniny nawet z Dubaju czy Indii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×