Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whedif

dobre piwo bezalkoholowe co polecacie?

Polecane posty

najlepiej, żeby smak był najbardziej zbliżony do normalnego. pijecie w ogóle coś takiego? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojku
pilam w ciazy i najbardziej podobny byl lech free moim zdaniem, co dziwne bo za normalnyhc lechem nie przepadam. A jesli moze byc troche alkoholu to polecam warke radler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po chooy jak nie ma alko - chce czasowo odstawić alko a tęsknię za smakiem piwa radlera piję ale bardziej chodzi mi o klasyczny smak :) ale dzięki za wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brystol techniczny
Ajven ma po czesci racje :classic_cool: Piwo Lech FREE: To bezalkoholowe piwo o wyraźnym i intensywnym chmielowym aromacie. Zawarty w nim alkohol (0,5%) jest przetrawiany przez organizm, zanim dotrze do krwi, w związku z czym mogą go pić kierowcy oraz inne osoby, które muszą zachować trzeźwość. Zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz według Kodeksu Karnego: ? stan nietrzeźwości zachodzi gdy zawartość alkoholu w organizmie wynosi lub prowadzi do stężenia we krwi powyżej 0,5-alkoholu albo obecności w wydychanym powietrzu od 0,1 mg do 0,25 mg na 1 dm?. By osiągnąć stan określany przez polskie prawo jako stan nietrzeźwości dorosły ważący ok. 80 kg musiałby w krótkim czasie wypić ponad 17 piw bezalkoholowych. Przy jednoczesnym uwzględnieniu, że pojemność żołądka określana jest na poziomie 2-3 litry istnieje niewielkie prawdopodobieństwo osiągnięcia stanu nietrzeźwości. ? stan po użyciu alkoholu określany jest po spożyciu alkoholu na poziomie od 0,2-do 0,5 ?. Żeby osiągnąć taki poziom alkoholu we krwi, czyli 0,2 promila, osoba dorosła musiałaby wypić ponad 7-8 piw Lech Free. Według lekarzy 0,5% alkoholu zawartego w piwie (1 but 0.33 l) nie ma pływu na koncentrację alkoholu we krwi. Ciekawostką jest, że piwo bezalkoholowe działa jak napój izotoniczny. Lech FREE posiada ciśnienie osmotyczne zbliżone do ciśnienia ludzkiej krwi, zawarte w nim składniki odżywcze są natychmiastowo przyswajane przez organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwa reklamowane jako bezalkoholowe zawierają alkohol, tyle że w ilości nieprzekraczającej 1 proc. Warto, by pamiętali o tym zwłaszcza kierowcy - po wypiciu czterech bezalkoholowych piw stężenie alkoholu we krwi może wynosić ponad 0,2 promila, co znaczy, że nie można prowadzić pojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest piwo bezalkoholowe. ja nie wymyśliłam tej nazwy. opis lecha free brzmi kusząco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwę wymyśliło lobby po to żeby ludzie kupowali te piwo jako bezalkoholowe, które wcale nie jest bezalkoholowe:o. Zwykła lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wypiję kilku piw naraz. co najwyżej 2. nie zamierzam tego pić litrami bo nie ma alko tylko dla smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem na mnie nie działa tak mało alko więc mogę sobie pić. nie słyszałam jescze by ktoś się chciał najebać piwem bezalkoholowym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" jakbym chciała wypić pare piw to bym się napiła normalnego i nigdzie nie jechała " dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta
ja nie polece ale własnie pije RADLER z pomarańczą , niemiecki super smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wnikam w to czy chcesz sie najebac czy nie. Piszę tylko ze nie mam piwa bezalkoholowego i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta
tzn RADRER z dod. pomarańczy słodkie, smaczne i się kończy ostatnia buteleczka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
Ajven- odpusc :P to tepe dzidy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mężczyzną i nie bawi mnie wylogowywanie i ubliżanie z orange:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×