Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaa....................

Dobry fryzjer - Częstochowa?

Polecane posty

Gość aaaaaaaaa....................

Kogo polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warwik
jasną górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaa....................
nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna1111
Ja wiem by nie polecać studia AGA ul. Dekabrystów 33 paw 28. Straszne są tam fryzjerki zwłaszcza szefowa ta Agnieszka niemiła, bezczelna. Wstrętna blondyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyynna
Dziewczyny strzeżcie się "pani marzenki" ,jest fryzjerka w naturze chyba(druga brama w 2 alei-tam gdzie carpe:p).kompletna amatorka!wszystkich obcina na"boba"mimo,iż nie wszystkim to pasuje,a koloryzacja porażka.najpierw polała mi włosy amoniakiem i tak je popalila,że od roku nie moge ich zregenoerować.prostaczka ubrana w cekiny.dziwie się,że nie uciekłam na jej widok.nie dajcoie sie nabrać tak jak ja na pochlebne komentarze,które zapewne sama o sobie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacat
ja również chcę ostrzec pr\ed fatalnymi fryzjerkami studio STYLE w Estakadzie totalna porażka widziałam jak szefowa kupowała farby z Joanny w Rosmanie!!!! Jeśli to ma być profesjonalny fryzjer to można sie chyba pochlastać uważajcie słyszałam o nich złe opinie nie umią farbować, często się znieniają fryzjerki i do tego to są starzystki a nie doświadczone fryzjerki!!!! NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiors86
Bardzo polecam salon fryzjerski revitals na limanowskiego 150B. Profesjonalne kosmetyki farby sie nie splukuja mila i wykfalifikowana kadra oraz konkurencyjne ceny. Bylam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłaMałaSłodka
A ja szukam fryzjera, żeby zrobił mi super ślubną fryzurę. Nie wiem gdzie mam iść bo jak narazie to wszyscy fryzjerzy mnie zawiedli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaWWW
Ja polecam Magnifico w Tesco :) W sumie również w Blachowni jest fajna fryzjerka, tylko musze pogrzebać w pamięci nazwę ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Polecam Kasie z atelier na 7 kamienic, oczywiście w Częstochowie. Upięcia ślubne wykonuje super, a koloryzacje i strzyzenia perfekt. Do tego miła dziewczyna z którą można fajnie pogadać podczas pracy. pozdr karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może spróbuj
w salonie kAMELEON przy Zapolskiej.Ja tam parę razy byłam, do koloryzacji nie mam zastrzeżeń, facet- Mariusz robi naprawdę cuda, fryzurki weselne też potrafią zrobić ale ze strzyżenia nie byłam zadowolona.Może to kwestia moich kręconych i puszących sie włosów, żaden stylista prochu tu nie wymysli, widzxiałam babki fajnie ostrzyżone w tym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasti
KAMELEON! Polecam:)Chodze juz tam jakies 1.5 roku i jestem zadowolona,na początku chodzilam do Mariusza,ale ma straszne kolejki,wiec zaczelam chodzic do Artura z którego jestem bardzo zadowolona,polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doroCzest
Podbijam. Mieszkam w Częstochowie od roku. Nie znam specjalnie miasta, nie wspominając o dobrych salonach fryzjerskich. Potrzebuję odmiany, moja siostra bierze ślub za pół roku i chcę miec na głowie coś szałowego na tą okazję. Szukam fryzjera który wie co robi. Takiego który podpowie co będzie mi pasowało a co nie. Półroczny okres asekuracyjny - w razie WU ;) troche zdązą odrosnąć ;) mimo to nie chciałabym się zawieść, potrzebuję kogoś sprawdzonego! Pomóżcie dziewczyny! Jesli ktoś może coś polecic, poproszę Imię fryzjera/fryzjerki, nazwe salonu i adres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulinkaaaa
Nie trafiłam na dobrego fryzjera. Trafiłam tylko na takich, którzy nie znają się na fryzjerstwie. Nie chodzi tu nawet o ścinanie włosów, a o poradę. Chciałam nadać moim włosom objętości, poprosiłam o jakiś sposób- odpowiedzi nie otrzymałam. Lepiej wyszłam na kupieniu sobie samodzielnie szamponu nadającego włosom objętości hb. Dobrze, że umiem sama sobie poradzić z własnymi problemami, bo na fryzjerów liczyć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gapka
Spróbuj w Labolatorio na Szajnowicza nad Obi pytaj o Agnieszkę na pewno pomoże nie jest "stylistą" tylko dobrym fryzjerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_ka
ja polecam salon w Kiedrzynie Loki i koki czy coś takiego, wystrój lokalu bez szału ale ja wolę pójść do takiego z salonu co nie wygląda ale fryzjerzy znają się na rzeczy niż do jakiegoś odpicowanego w centrum zapłacić krocie za byle co, fryzjerka namowiłą mnie na sporą zmianę ale jestem bardzo zadowolona, naprzyszły tydzień jestem zapisana na kolor, ale jakoś dziwnie jestem spokojna że tu też się nie zawiodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fryzjerów przerobiłam już wielu ,najlepszy według mnie jest w salonie loreal na ul Barbary nazywa sie Calispa numeru nie pamiętam więc polecam ,miałam zniszczone włosy i doprowadziła mi je Kasia do dobrego stanu inne fryzjerki tego nie umiały polecam Kasie z Calispa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila84
Witam, chciałam uprzedzić wszystkie klientki przed wizytą w salonie Revitals na Limanowskiego w Częstochowie. Zakupiłam koloryzację przez kupon gruper i niestety po wielu dobrych opiniach bardzo się rozczarowałam. Farba od samego początku bardzo się zmywała, po miesiącu nie było śladu po farbowaniu (kolor ciemny brąz) Nierównomiernie pokryte włosy, po tygodniu i pierwszym myciu zamiast pełnego brązowego odcienia miałam ''pasemka'' na głowie swojego koloru włosów oraz nałożonego. ''Salon'' mały, duży bałagan i rozgardiasz, właścicielka niedokładna w tym co robi. Ostrzegam przyszłe klientki z czystym sumieniem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Rene
Rowniez odradzam salon Revitals w czestochowie przy limanowskiego. Pani Andrzelika Jarocka kompletnie nie zna sie na tym co zrobi. Zniszczyla mi dlugie blond wlosy swoim nieprofesjonalnym farbowaniem. W salonie jest brudno, kosmetyki sa strasznej jakosci, lustra sa tak zachlapane ze ledwo widac wlasne odbicie, sprzet jest stary i zniszczony, szczotki z wlosami poprzednich klientek. Dla mnie porazka . Nie polecam z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek, nie spamuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Revitals - ostrzegam przed tym salonem, jeśli można tak nazwać to miejsce .Brudno, obskurnie, nieprzyjemnie. Byłam tam ponad rok temu,wykupiłam kupon na Gruponie na moje nieszczęście. Wcześniej zadzwoniłam, umówiłam się. Miałam farbowanie włosów 3D. Nie robiłam tego wcześniej ,zaufałam więc fryzjerce.Nie podobały mi się włosy po zabiegu, były zbyt suche, ale pomyślałam , że w domu je umyję i wtedy zobaczę efekty.Okazało się, że włosy są spalone, łamały się i podczas mycia i czesania .Zadzwoniłam zaraz do właścicielki Revitalis, oczekiwałam,że mnie przeprosi, zaproponuje może jakąś regenerację, cokolwiek. Niestety miła wcześniej właścicielka stała się wulgarna.Stwierdziła,że włosy na pewno zniszczyłam sobie sama, a w ogóle czego od niej chcę teraz, przecież ona ma tyle pracy. Byłam zbulwersowana. Napisałam do Grupona,dlaczego wystawiają nie sprawdzone miejsca, dostałam odpowiedz,że niestety nie sprawdzają i nie biorą odpowiedzialności. Leczyłam włosy ponad pół roku, żeby doszły jakoś do siebie.Z Grupona przestałam korzystać,jeśli nie znam miejsca. A dzisiaj proszę..Grupon znów daje ofertę Revitals. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilne na komunie
Bardzo pilnie poszukuję fryzjerki Magdy.Taka ładna brunetka. Kiedyś pracowała na Kościuszki w Cżestochowie, to było jakoś w wakacje 2014r. Później zniknęła .Zależy aby moją córkę uczesała na komunie a widziałam jak pracuje i bardzo mi się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co słyszałam to pracuje w Trendach na wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilne na komunie
Dziekuje kochana. Tylko ze kolezanka tez mi tak powiedziala calkiem niedawno zadzwonilam tam i juz tam nie pracuje. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Atelier na 7 Kamienic, a dokładnie Pana Jakuba. Beszczelny i zadufany w swój fach typ, który nie potrafi przyznać się do tego, że zepsuł fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gorąco mogę polecić pracownie na czecha 25, u Pana Sebastiana :) zna się na swojej pracy , super strzyze . Śmiało mozecie iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim, skorzystałam z Waszych rad i pojechałam na Zapolskiej 5 do firmy Kameleon. Miałam bardzo długie włosy (nigdy nie obcinałam na krótko) i odważyłam się na radykalny krok i było warto :) Fryzjer miał dodatkowe utrudnienie ponieważ musiał ścinać związane włosy i od razu przygotować na perukę, i dał radę ogarnąć wszystko tak więc podwójny plus :) moja nowa fryzura wyszła super pomimo tych utrudnień (postanowiłam wziąć udział w akcji Rack&Roll i wszystkich planującym zmiany na głowie również polecam udział w akcji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Salon Motyl przy Ul. Chłopskiej 16. Chodzę do Pani Paulinki - słucha klienta, i zawsze potrafi coś od siebie zaproponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×