Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Konglomerka

Dobry salon kosmetyczny w Warszawie

Polecane posty

Gość Konglomerka

Witam Was. Niedawno zamieszkałam w Warszawie na Mokotowie. Nie znam jeszcze dobrze okolicy, dajcie znać proszę gdzie jest godny polecenia salon kosmetyczny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krokuska
Polecam Ci salon SENSIVA na Mokotowie, świetna obsługa, poza tym miałam okazję być na zabiegu wyszczuplającym-rewelacyjne efekty-po pierwszym zabiegu zgubiłam 4cm w pasie. www.sensiva.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GD1
oooo na dole salonu jest restauracja Galeon -bardzo dobre jedzenie, szczególnie polecam żurek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konglomerka
dzięki za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkoczWeroniki
z własnego doświadczenia mogę polecić ci sieć salonów Denique, mają w Warszawie chyba osiem salonów. bardzo fajni fryzjerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HonorataKongho
dla mnie bardzo ważna jest obsługa w salonie, polecam właśnie dlatego Sensiva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konglomerka
Dziękuję Wam za informację . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_26
Ja z własnego doświadczenia mogę polecić salon "Le Charme" ( www.lecharme.waw.pl ) naprawde fajne ceny, dodatkowo dorbe promocje oraz bardzo profesjonalne podejscie do klienta. Nie byłam przekonana czy sprobować ponieważ mało wiedziałam na temat tego gabinetu, lecz zaryzykowałam i jestem bardzo zadowolona z jakości usług i obsługi, polecam !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sobą jawsze
milena_26--> niezła kryptoreklama. chociaż zmieniajcie treść wiadomości a nie kopiujecie ciągle to samo na każdej stronie. cóż...każda metoda dobra aby skuteczna. ja osobiście nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukakaka
Najlepiej samemu robić w domku zabiegi. Zielony ogórek na buzię albo jajko na włosy jako maska , poco płacić za jakieś coś co pewnie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam instytut- lavender na ul. Ptasiej 2 w Warszawie. Stosunkowo niskie ceny i profesjonalne podejście do klienta www.instytut-lavender.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam beauty clinic 8 na kabatach - jasne wnętrza, fajne zabiegi, boskie masaże. spokojnie i relaksująco po calym zabieganym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uf
ja też polecam Beauty clinic 8 - jak napisała poprzedniczka fajne wnętrza, super zespół, ale mi najbardziej podoba się, że cały czas rozszerzają ofertę i wprowadzają nowości, dzięki czemu zawsze jak tam idę jestem milo zaskoczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna-30
Ja ostatnio byłam w salonie w centrum.Robiłam makijaz permanentny ust i pedicure ,moge polecic te salon bo jestem zadowolona.Miłe Panie i ceny niskie jak na centrum Warszawy.Salon nazywa się N25 .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saba1
:) ja tez tam chodze tzn do salonu kosmetycznego N25 na zabiegi na twarz i tez robiłam sobie makijaz permanentny ust jestem bardzo zadowolona!! Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latte0225
cześć wszystkim... właśnie mam w planach zagęścić sobie rzęsy...bardzo mi się podobają "pełne oczy "....ale co uważacie za lepsze przedłużanie czy zagęszczanie? No i jaki salon polecacie w warszawie w dobrej cenie ...?:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saba1
Witaj tak jak pisałam polecam salon N25 w centrum Warszawy.Ja nosze rzeski od pół roku ,mam wydłuzone i zagęszczone -efekt rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latte0225
w zasadzie nie narzekam na długość swoich rzęs ale jestem ciekawa jak by wyglądały zagęszczone:] na pewno sprawdzę ten salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusia34
ja gorąco polecam salon BodyConcept na Wołoskiej, mają naprawdę świetnych fachowców, piękne wnętrze i jakąś aurę, której brakuje wszystkim warszawskim salonom - warto zajrzeć, gdyż mają całą gamę zabiegów, rzadko spotykanych w innych salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latte0225
w końcu zdecydowałam się pójść do salonu poleconego przez moją znajomą. To StartFlower na ul. Foksal . Pani Julia od paru lat się zajmuję rzęsami więc jest pewną i sprawdzoną osobą jeśli chodzi o doczepianie. Mam je już miesiąc i nadal jest ich na tyle dużo że dobrze to wygląda i mogę się nimi jeszcze nacieszyć:) Także od miesiąca nie mam potrzeby malować oczu. Polecam salon i zabieg z czystym sercem szczególnie osoby które zakładają rzęsy po raz pierwszy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila27
Ja osobiście też polecam BodyConcept.Uwielbiam ten salon za klasę, profesjonalizm i fachowość. W swojej ofercie ma wiele świetnych zabiegów, o które w Warszawie wcale nie łatwo. Poza tym np w czasie depilacji można mieć zrobiony manicure..rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuś11112
Dokładnie jak ktoś pisze wyżej ;) Super salon często tam bywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koronkaa
W body concept jest dobry program miesięczny. Po takich zabiegach naprawde można się poczuć odświeżonym ;) Myślę że każdy kto go przechodził może to potwierdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Mery3
Też byłam raz w bodyconcept na stylizacji włosów. Nie wiem jak tam program miesięczny ale włosy wystylizują super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emillia31
ja też polecam BodyConcept. To super zespół i znakomici fachowcy. Najbardziej podoba się jednak, że salon ten cały czas rozszerzają ofertę i wprowadza nowości, dzięki czemu zawsze jak tam idę jestem milo zaskoczona. Mają do wyboru depilację zwykłą i laserową, także na pewno na coś się zdecydujesz. Jak w niektórych miejscach zastosowałam laser a w innych wosk i jestem bardzo zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka175
Ja jeszcze o tym salonie nie słyszałem, ale pójdę zobaczyć :) Szukam pewnego i niedrogiego miejsca, mam nadzieję, że to będzie to! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasta45
ja również gorąco polecam salon BodyConcept w Warszawie, są naprawdę znakomici. Proponuje mnóstwo zbiegów w przystępnej cenie i właśnie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milo78356
Byłam tam nie raz i ceny nie są takie złe, są w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankasta
Polecam salon DUET na ursynowie. Ciezko tam trafic i jest dosc maly ale za to istnieje od X lat. Inne salony sie otwieraja i zamykaja i potrafia troche oszukiwac na jakosci kosmetykow a tam sie nigdy nie zawiodlam. Widzialam tez kilka "znanych" osob wlasnie w tym miejscu a to tez swiadczy o jakosci uslug bo osoby publiczne raczej nie szczedza kasy na zabiegi. Ich strona to www.pieknapani.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×