Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luna Aurora

Doczekalam sie! Tzn. doczekalismy sie. Az mnie cos swedzi:P

Polecane posty

Gość Luna Aurora

Audycja internetowego Radia Paranormalium na zywo o 19:00-21:30 - Temat dzisiejszej dyskusji ufologicznej - 'Cywilizacje III i wyzszych rzedow'. Ponownie kapitalni goscie, odpowiedzi na pytania przeslane przez sluchaczy i wnikliwe badanie tematu. Oczywiscie w trakcie debaty CZAT na zywo sluchaczy na stronie radia. A co w nastepne niedziele? Lista tematow na stronie oraz fb - mozna glosowac zawsze, a nawet proponowac swoje tematy. Milosnicy tajemnic, laczmy sie! Kto dzisiaj slucha?:) Ja sie doczekac nie moge:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odtruta wata
W sumie moge posluchac tego radia, nie jestem maniaczka tych tematow, ale jestem ciekawa. Jak znalezc to radio?????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna Aurora
Wygogluj sobie nazwe radio paranormalium:) Witam na pokladzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna Aurora
Jeszcze godzinka i startujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Luna Aurora dziś hahahah myślałam że to będzie jakiś temat o facecie, a tu UFO :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna Aurora
Pomijajac wypowiedz chlopczyka z babskiego kafe powyzej, powiem tylko, ze nie kazdy temat musi dotyczyc facetow, zwiazkow i innych tego typu p*****l. Swiat sie n tym nie konczy:) Kobiety tez maja swoja pasje, ja mam zainteresowanie tajemnicami tego swiata. Szkoda, ze tutaj jest tak malo jak mi sie wydaje zainteresowanych osob tym tematem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna Aurora
Startujemy, zaczyna sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna Aurora
I jak sie podoba audycja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic o Motomyszach z Marsa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna Aurora
No nie ma o tej bajce. Pewnie dlatego, ze temat jest bardzo powazny jak kazda audycja. Ale na yt poogladaj bajeczki jak masz ochote;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna Aurora
Dyskusja dobiega konca, milo bylo wspolnie jen posluchac. Do nastepnej niedzieli. Zycze wszystkim spokojnej nocy:) Pamietajcie o glosowaniu na tematy proponowane na stronie radia paranormalium i na fb. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×