Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfhgdshfds

dojazd z dworca głównego PKP w Krakowie na lotnisko w Balicach

Polecane posty

Gość dfhgdshfds

podobno na lotnisko z dworca jedzie autobus 208 (tylko ten?) Czy przystanek autobusowy 208 jest daleko od dworca? Łatwo go znajdę? Ile czasu zajmie dojazd? Można kupić bilet w autobusie? Nie ma żadnego innego publicznego transportu na lotnisko przed 5tą rano w niedziele? Proszę o pomoc, nigdy nie byłem w Krakowie i nie wiem czy się w tym wszystkim połapie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź taksówkę będzie szybciej
i pewniej. Od dworca do lotniska jest kawał drogi, niech się zepsuje autobus, i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź taksówkę będzie szybciej
a jak już musisz jechać autobusem, to przystanki są blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgdshfds
a wiesz może ile będzie kosztować taksówka? w Krakowie będę od 4 w nocy, a na lotnisku muszę być ok 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚWIĘTA linia 602 04:14 Dworzec Główny -------- Ulice: -------- - Lubicz -------- - Basztowa -------- - Dunajewskiego -------- - Focha -------- - Królowej Jadwigi -------- - Kasztanowa -------- - Olszanicka -------- Przejazd: 30 min., 23 przyst. 04:44 Port Lotniczy (Airport)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jeżdżę autobuami
ale chyba 208 jet obcięty i pod dworzec nie dojedzie, trzeba iść na Kleparz by wsiąść, a dla kogoś, kto nie zna Krakowa kręte uliczki przy Starym Mieście będą labiryntem. Weź taksówkę. Autobusy i tak jeżdżą od 5, a taksówką bezpiecznie dojedziesz i wysiądziesz pod samym wejściem. Zapłacisz może ze 30 - 50 zł ale masz pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgdshfds
dzięki s.i.n. tym pojade ;) oczywiście jak PKP nie nawali ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej porze w niedziele nie masz co liczyc na dzienne linie :( O ktorej konczy sie check-in ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 602 jedzie o 4 14 wyrobisz się
?? bo potem już nic nie jeździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgdshfds
zdaje się że po 6.15 nie wpuszczą mnie już do samolotu. ale spokojnie powinienem zdążyć. a z tymi biletami to jak? u kierowcy się kupuje? czy może są jakieś automaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym wy gadacie z dworca glownego pkp do balic jezdzi co pol godziny specjalny maly pociag koszt 8 zlotych bodajze 1 peron..... ta jedz taksowka - minimum 65 zlotych..... i to jak trafisz na milego taksowkarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjjasia
Którą taksówke w Krakowie warto zamówić zaraz po przyjezdzie ? Nie jestem z Karakowa i nie chce sie tez od razu na starcie naciąć. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem po co sobie
problemy robic jak masz w niedziele o 5 rano pociag z Krakowa Glownego do stacji Krakow Balice. Przyjazd na miejsce o 5:19 Cos ludzie kombinujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby w taki jeden budynek
wasnie miałam napisać ze jest pociag co troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejstutek2
Kazdy daje jej swoje własne rady jak poruszac sie po Krakowie i okolicach. A wiadomo jak to czasami jest z pociągami, taksa chyba jednak jest najbardziej sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Wam powiem że nie mozecie narzekac na taksówki w Krakowie, bo sa naprawe ok, i przynajmniej macie jakiś ludzkich taksówkarzy, którzy z niczego nie robią problemy jak w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile teraz kosztuje kilometr za taksę w Krakowie ? Ceny sa wyższe niż np. we Wrocku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybki pociąg z dworca głównego do Balic na int. sprawdzacie rozkład tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianiskowa
A czy nie lepiej jest zadzwonić na 1-9666 po taksówke ? Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikaa83
Dokładnie, najlepiej jest własnei zdecydować sie na taxi jak już tutaj polecano. Bedzie szybciej i na pewno na czas. Przynajmniej nie bedziesz błądzić po mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje u nich 1km ? W sumie od czasu do czasu jestem w Krakowie i jest potrzeba pojechania taksówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury gadacie z tą taxą. Ten pociag jeździ co 30 minut z dworca do lotniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonilka8
Ale jak ktos chce przejechac sie taksówka to co w tym złego ? Przecież to i wygodniej i szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×