Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ivoniczka

Dojrzewanie między siostrami

Polecane posty

Gość Ivoniczka

Siostra spytała mnie ostatnio czy zechciałabym nauczyć ją całować się. Ona jest dużo młodsza ode mnie i nie ma jeszcze chłopaka ale bardzo chce mieć i w zasadzie u niej jest to teraz główny temat - pierwsza miłość. Zgodziłam się i pocałowałyśmy się. Tak prawdziwie z języczkiem. Powiedziała, że to bardzo przyjemne i chciała jeszcze. Początkowo nie widziałam w tym nic złego, bo to miało być tylko zademonstrowanie. Jednak chyba robi się problem, bo od tamtej pory całujemy się w zasadzie co wieczór, choć ja powtarzam jej, że po tylu razach już umie ale ona prosi wciąż o jeszcze i jeszcze. Moim zdaniem jej się to po prostu podoba i dlatego chce więcej. Przecież nie jestem ślepa i widzę jak bardzo się wtedy podnieca. Kiedyś dla ciekawości podczas całowania przesunęłam dłonią wzdłuż jej tułowia od piersi aż tam nisko za pępek to aż się wyprężyła cała. Po wszystkim powiedziałam jej, że to trochę nienormalne, że przecież jesteśmy siostrami, a liżemy się jak jakieś zboczone lesbijki. Ona zaczęła zaprzeczać, że nie uprawiamy żadnego seksu, nawet nie rozbieramy się, a jedynie ona się uczy i to wszystko. Niby prawda, bo nic więcej poza pocałunkami nie ma ale ja wciąż mam wrażenie, że to i tak się robi coraz bardziej dziwne. Czy któraś z Was miała podobne problemy z młodszym rodzeństwem? Czy takie zachowania można uznać za normalny etap dojrzewania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak siostra Cię dotknie po pipce to zobaczy że nie jesteś już cnotliwa i poskarży mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ale pary razy jak rodzina zostawała u mnie na święta to dziadek u mnie musiał spać i też chciał się tak całować, na szczęście jest na wózku więc go odpędziłam znaczy przestawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Persefona, lizałaś dziadkowi konar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sssssoniaaaaa
Uwazaj bo jezeli Twoja siostra naprawde zagustuje w damskich pocalunkach to mozesz niechcacy zrobic z Niej lesbijke w doroslym zyciu. U niej sfera preferencji seksualnych dopiero sie ksztaltuje bo rozumiem ze skoro na miala jeszcze chlopaka to musi byc naprawde mlodziutka. Ile ma lat - 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivoniczka
To powyższe do podszywa! Ja mam 16, siostra 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ivoniczka, myślę że jesteś biseksualna. Większość kobiet tak ma. To normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyg Zag
Kobieto, to jeszcze dzieciak! Nie dość że robisz z niej lesbijkę to jeszcze zachowujesz się jak pedofilka! Ja piertolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko co zrobisz jak siostra poskarży mamie że ty już nie jesteś dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podszyw to wyżej! Ona ma 10 ja mam 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda, to prawda. Seks jest w Polsce legalny dopiero od momentu ukończenia 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivoniczka
@ gość 8:44 Nie jestem biseksualna. Nigdy wcześniej nie myślałam o takich rzeczach. To siostra mnie poprosiła. To ona wciąż chce. A ja zgodziłam się, bo początkowo myślałam, że skończy się na zwykłym zademonstrowaniu, na jednym pocałunku i już. Dlatego teraz piszę, bo na jednym się nie skończyło i nie wiem co o tym wszystkim sądzić. Nie wiem czy my popadamy w jakieś naprawdę zboczenie czy po prostu siostrą kieruje zwykła młodzieńcza ciekawość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale my sexu nie uprawiamy tylko się całyjemy! To źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivoniczka
@ gość 8:45 Nie poskarży nic mamie o moim dziewictwie (skąd w ogóle założenie, że nie jestem już dziewicą) bo my się przed sobą nie obnażamy ani nie dotykamy po intymnych miejscach. @ Zyg Zag 8:45 Jaka pedofilia?! To NIE JEST SEKS! - czytać nie umiesz!!! Ja jej tylko pokazałam jak się całować z języczkiem i nic więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivoniczka
Do Persefony i gościa z godz. 8:38 i 8:49 - nie życzę sobie was na moim temacie. Persefona urządza sobie niewybredne żarciki, a ten gość to podszywacz. Nie chcę was i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ivoniczka 8:59, a to nie jest koncert życzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ivoniczka nie zdziw się jak siostra zechce zobaczyć cie bez majtek, będziecie porównywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivoniczka
ONA MNIE NIE CHCE ZOBACZYĆ BEZ MAJTEK!!!!!!!! Skąd wam w ogóle przychodzą do głowy takie pomysły? Powtarzam po ram milionowy - sam pocałunek to przecież nie seks!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ivoniczka, co zrobisz jak siostra poprosi cie żebyś jej pokazała jak się bawisz pipką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ivoniczka powiedz siostrze że masz już tam futerko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ivoniczka powiedz siostrze że masz już tam futerko." x Właśnie, powiedz jej że masz już futerko i jak będzie jej zimno w zimie to może się do ciebie przytulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ivoniczka jak wasz tata będzie spał to wejdźcie do jego pokoju cichutko i niech twoja siostra zobaczy jakiego ogórka ma tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ivoniczka śpij z siostrą na golaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz siostrze że jak będzie grzeczna to jej cycki urosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×