Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość 2407

Dom samotnej matki

Polecane posty

Gość gość 2407

Witam .mam męża i dwojke dzieci.jestem osoba bezrobotna.mieszkamy u rodziców.wszyscy mna pomiataja brat dwa razy mnie juz uderzył zresztą maz nic lepiej.wszyscy widza we mnie najgorsza.a własne dzieci boja zostac sie z wlasnym ojcem.rodzice nie reaguja.czuje sie zagrozona w tym domu a najbardziej boje sie o dzieci.wieczne hałasy i awantury sa w tym domu co wszystko widza dzieci.nie mam dokąd pójść ani poprosic o pomoc.prosze poradzcie mi cos,bo mam juz momenty odejscia z tego swiata,ale zyje tylko dla dzieci.groza mi ze jak odejde to zabiora mi dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim musisz wystąpić o rozwód i alimenty. W przypadku, gdy mąż bije zgłaszaj to na policję - podczas rozprawy rozwodowej to będzie ważny dowód. Dom samotnej matki jest dobrym rozwiązaniem na początek, potem masz szansę na lokal od gminy. Nie wiem w jakim wieku masz dzieci, ale marna szansa że zabierze ci je rodzina, której dzieci się boją - dzieci też są przesłuchiwane w obecności psychologa, to nie jest tak, że przydziela się je temu, kto ma większe mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2407
Dzieci 5i7lat.Oni twierdza ze zrobia ze mnie psychiczna i zabiora mi dzieci.A w sądzie stwierdza ze znecam sie nad dziećmi i sa wstanie przekupić nawet sąsiadów do fałszywych oskarżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daj się zastraszyć, to absurd - każdy psychiatra, który będzie Cię badał stwierdzi, że jesteś zastraszoną ofiarą przemocy a nie jej sprawcą - konktakt z biegłym psychiatrą czy psychologiem wyjdzie Ci tylko na korzyść, poprze Twoje argumenty. Moim zdaniem jak najszybciej powinnaś wystąpić o rozwód - to podstawa, żeby podejmować jakieś działania co do mieszkania, zasiłków, alimentów i wizyt ojca u dzieci czego się nie uniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2407
Mój mąż był prawiczkiem do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu jeszcze z dwa razy, z czwórką utrzymasz się za 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby są gupie jak but z lewej nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×