Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukam domu opieki

Dom Spokojnej Starości w Poznaniu lub okolicach poszukuję

Polecane posty

Gość Szukam domu opieki

Czy, któraś z was wie coś może o prywatnych domach spokojnej starości w Poznaniu lub bliskiej okolicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam domu opieki
muszę oddać swojąbabkę bo pracuje a ta mi sra do szafy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz oddać rodziców ? Matko teraz ludzie nie mają sumienia. Przecież można zatrudnić opiekunów na zmianę. Nie wyobrażam sobie oddać własną matkę do noclegowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam domu opieki
Ja nie pytam o noclegownię tylko o dom seniora w granicach 2,5 do 5 tysięcy złotych za miesiąc i proszę o wasze opinie czy znacie jakieś domy w Poznaniu lub okolicach. Poza tym kobieto zanim zaczniesz wypisywać głupoty o noclegowniach lepiej zapytaj się dokładnie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noclegownia dom starców to to samo. Wyrzucasz matke z domu i tak się to nazywa. Nie wyobrażam sobie swoją matkę oddać do obcego domu gdzie spała by sama w zimnym pokoju związana do łózka bez miłości dzieci, uśmiechu wnuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana zula
Czy ktoś jest w stanie wypowiedzieć się rzeczowo na ten temat a nie opowiadać jakieś wymyślone dyrdymły? Jennifer, widać, że nie masz pojęcia jak działają prywatne luksusowe domy spokojnej starości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam domu opieki
czy ktoś coś wie o domach z Poznania lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiaora
jest w Pobiedziskach ul.SLONECZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam domu opieki
W pobiedziskach jest dom opieki społecznej a nie prywatny dom na wysokim poziomie. Czy poza Dworkiem Skórzewskim ktoś zna jakiś dom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj w googlach, ale nie pod tytułem dom spokojnej starości tylko dom opieki społecznej i tam też znajdziesz o "wysokim" standardzie.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam domu opieki
domy opieki społecznej to inna kategoria domów i działają na podstawie innych przepisów prawa. Napisałam wyraźnie czego szukam, i że proszę o wypowiedzi osób, które miały już styczność z takimi usługami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam domu opieki
W zielonym wzgórzu właśnie przebywają rodzice, ale chcą być bliżej rodziny. Chyba tylko Dworek Skórzewski wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuliaa
ktoś napisze coś jeszcze, bo ja też szukam koło poznania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkia lulkia
halo halo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam domu opieki
hmmm...to milczenie jest podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
W zeszłym roku przerabialiśmy w rodzinie ten problem, gdyż moja babcia dotąd samodzielna, zaczęła coraz bardziej podupadać na zdrowiu. Trzeba było zapewnić jej opiekę 24h, ale ona nie zgadzała się na żaden dom opieki. Nikt z nas nie miał odwagi się jej przeciwstawić. W końcu zdecydowaliśmy się na pomoc z firmy Helpmed z Puszczykowa na razie na godziny, ale z tego co wiem to oni też zajmują się opieką całodobową u chorego w domu. Myślę, że w ten sposób można pogodzić obie strony, jest to dobra alternatywa dla domu spokojnej starości, a rodzina może żyć dalej swoim życiem. My korzystamy do tej pory i jesteśmy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch poznańskiego czerwca
na pokrzywnie u sióstr coś jest.. i wiem, że zakonnicy prowadzą jakis dom opieki w poznańskim bądź lubuskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwiedzalam ciocie
w Domu Pomocy Spolecznej w Lezeczkach kolo Pniew i nie pokojem, nawet nawet mi sie tam podobalo. Ciocia byla w jednoosobowym pokoju z lazienka. Ale...troche to kosztowalo. Jesli nie dasz rady opiekowac sie kims bliskim w ciagu dni, a wymaga tego, to mozna takie rozwiazanie rozwazyc. Jedna gdy ma sie rodzine, to chyba lepiej (a i taniej) bedzie wynajac na kilka godzin dziennie pielegniarke. O ile dobrze pamietam to ciocia placila za swoj misieczny pobyt ponad dwa tysiace. A bylo to juz jakis czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegniarka
niedlugo ma sie otworzyc prywatny dom w lubowie, bylam tam ostatnio na rozmowie w sprawie pracy, i czekam az rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrejdxhhhhn
Kocham ludzi którzy się wypowiadają nie na temat i wszedzie muszą wpieprzyc te swoje mądrosci zyciowe chociaz góno o zyciu wiedza. Ja słyszałam tylko o Dworku Skórzewskim i podobno jest tam fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś ma jakieś informacje o Warszawie i okoliczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O domu opieki w warszawie, a właściwie jej okolicach mogę ja się wypowiedzieć. Moja znajoma w takim przebywa: http://www.prywatnydomopieki.eu/. Byłam w szoku jak ja odwiedziłam. Nie sądziłam że można tak godziwie warunki zapewnić w takim miejscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem pewnie w necie cos bedzie,sprawdz. Ale jak sie jedzie na Mosine, dolną wildą,za Luboniem i przejazdem kolejowym jest duzy bilbord reklamujacy taki dom w okolicy. Tez za dwa trzy lata bede sie rozgladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra stary temat Nie dojrzalem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei kłaniam się z Warszawy, mam do polecenia bardzo dobrą miejscówkę, znaczy się dom starców. Z tego co się orientuję, jak sięprzyjeżdża w odwiedziny do seniora to można sobie nocleg załatwić http://www.prywatnydomopieki.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolo22
Moja ciocia była na rehabilitacyjnym turnusie w Willi Seniora. ( www.willaseniora.com.pl ) To dom spokojnej starości położony w Buczkowicach, niedaleko Szczyrku właśnie. Od tamtej pory wraca przynajmniej raz w roku na wakacje tam (pobyt 3-4 miesiące, w zależności czy są miejsca). Z tego co wiem mają tam jakość hotelową, opiekę lekarską, organizują wycieczki, akcje tematyczne i mnóstwo innych rzeczy. Pełna wiarygodność w moim odczuciu. Widziałam sporo faktycznych zdjęć cioci z tego domu opieki. Myślę, że to coś w sam raz dla emeryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TujaTuja
gające całodobowej opieki pielęgniarki i rehabilitanta? Osoba ta nie chodzi, ale praca rehab. może posadzić ją na np. wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś nie wyszło z poprzednią wiadomością więc jeszcze raz: szukam w Poznaniu miejsca w, Domu Opieki Społecznej, dla osoby z całkowitą demencją. Jest z nią kontakt, jednak leży i wymaga stałej opieki pielęgniarskiej i rehabilitacyjnej. Na prywatny dom nas nie stać, ale możemy opłacić dodatkowo np.rehabilitanta. Czy możecie podpowiedzieć mi coś. Ja nie mieszkam w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×