Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dom starców

Polecane posty

Gość gość

Moja babcia od listopada idzie do domu opieki. Płakać mi się chce i mam ogromnego moralniaka. Babcia dotychczas mieszkała u mnie. Nie jest łatwo. Narzeka na dzieci, że głośne. Ostatnio babcia odkręciała gaz i o mało nie wysadziła bloku w powietrze. Tydzień temu zalała łazienkę a co za tym idzie - sąsiadów z dołu. Trzy dni temu po powrocie z pracy, patrzę a ona w całym domu pozapalała świece. :O Wszytkie zapałki i zapalniczki w domu pochowane to poszła i pożyczyła od sąsiada. Postawiliśmy ultimatum - opiekunka na czas, gdy nas nie ma i żadnego wybrzydzania albo dom opieki. Babcia wybrała dom opieki. Byliśmy dziś oglądać prywatny ośrodek blisko domu. Babcia się zdecydowała. Niby jej decyzja ale tak mi z tym źle. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup babci WIBRATOR na pamiętkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byłam kiedyś przeciwna domom opieki, ale starszym ludziom często naprawdę to odpowiada, mają tam wykwalifikowaną opiekę i towarzystwo rówieśników. Moja mama już kolejny miesiąc spędza w Pałacu dla seniora - prywatny dom starości pod Warszawą, i jest bardzo zadowolona. Warunki luksusowe, duże miejsca na spacery, a obsługa miła i sympatyczna. Zdjęcia ośrodka do obejrzenia na ich stronie - http://palacdlaseniora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj w internecie i porownaj. Tutaj dostaniesz tylko reklamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia 71
U nas problem jest głównie z tym, że babcia mało chodzi a nie ma kto 24/7 dbać o to, żeby przemieściła się do łazienki. Intensywnie ją rehabilitujemy, ale od niedawna przynosi to efekty, dopiero od momentu, gdy stosujemy Nutramil jako dodatek do diety - ma więcej sił i posuwa się trochę naprzód z tymi ćwiczeniami. Miejmy nadzieje, że to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzajcie co się dzieje z waszymi seniorami w domach starców, odwiedzajcie ich jak najczęściej, bo przypadki maltretowania były dosyć częste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Wiem jak to ciezko na sercu, przesylam duzo serdecznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu bym nie oddała nikogo do domu starców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubson 92
Ostatnio było ryzyko, że będziemy musieli babcie oddać do domu starców, bo strasznie opadła z sił, ale postawiliśmy zainwestowaćw rehabilitacje. Na początku nie przynosiła efektów, ale w momencie gdy zajęliśmy się jej dietą, dodaliśmy 2 saszetki nutramilu dziennie, udało się uzyskać pierwsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×