Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lili05

Doradzćie Kochani

Polecane posty

Witajcie moja historia dla jednych okaże się banalna i pewnie napiszecie mi jaka to jestem naiwna ale ja po prostu jestem zakochana. Rok temu poznałam faceta zaczęliśmy pisać a póżniej spotykać się. Cały czas powtarzał mi że na związek nie jest gotowy bo nie ma zaufania do dziewczyn bo panny wcześniejsze go oszukiwały i zdradzały i mówił że jeśli będziemy mieć być parą to będziemy. Ale nasza znajomość spotykanie się i sypianie trwa już 8 miesięcy a on dalej nie jest gotowy. Co ja mam myśleć ? Dodam że widywaliśmy się głównie na imprezach po których szedł do mnie a teraz nastał post i nie widzę go już 7 tygodni. Nie ma on prawka,mieszka ode mnie trochę daleko i twierdzi że nie ma z kim przyjechać. Na ostatnim spotkaniu powiedziałam mu jasno że jeśli mnie nie odwiedzi przez cały post to ja Go więcej widzieć nie chce. Zostały mu 2 dni po czym sama obiecałam sobie że urwę z nim kontakt i nie będę pisać tylko teraz wiem że nie będzie to takie łatwe dla mnie bo bardzo mi na nim zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ktoś kto popatrzy na to wszystko obiektywnie i napisze co myśli? Licze na Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×