Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałaLady19

Doskonała zemsta na EX swoich chłopaków/dziewczyn

Polecane posty

Gość MałaLady19

Kazdego z nas z pewnoscia ma czasem ochote zemcic sie na bylej/bylym swojego chlopaka/dziewczyny albo swoim najgorszym wrogu. Niektore osoby twierdza ze zyja w zgodzie z ex swoich partnerow ale zawsze jest jakas gorycz ktora czuje sie do nich. Ja z pewnoscia nie naleze do osob lubiacych EX mojego faceta. Byla taka jedna ktora zaszla mi niezle za skore i zaluje tego do dzis heheh. Zrobilam jej taki syf ze juz raczej nie odwazy sie mnie obrazic wiecej ;) Ale z pewnoscia wiele osob ma najciekawsze pomysly takze piszcie ja rowniez bede probowala pomoc osobom w potrzebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemściwa suka
Ja mojego ex chlopaka tak stłamsiłam psychicznie,ze byl na skraju załamania nerwowego :P Oczywiscie nie mial pojecia,ze to ja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdadaadsdsa
zemsta domeną prymitywów i prostych ludzi. Gratuluję wieśniaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bngggggy
moj byly maz mial romans , wiec sie zainteresowalam jej mezem;)) efekt taki ze gdy zaszla w ciaze moj wtedy maz kopnal ja w dupe a jej maz zrobil to samo ; ja sie rozwiodlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre dobre dobre
jak mówi przysłowie - nie tykaj gówna bo śmierdzi...i jak widać Ciebie też dotknąc nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diurieuvrier
bngggggy moj byly maz mial romans , wiec sie zainteresowalam jej mezem efekt taki ze gdy zaszla w ciaze moj wtedy maz kopnal ja w d**e a jej maz zrobil to samo ; ja sie rozwiodlam. :D:D a co z jej mezem sie potoczylo ma inna a ty ? czy jestescie razem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verbanna
bngggggy wymiata DLA MNIE HIT DNIA dzisiejszej kafeterii :-D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemściwa suka
"sdadaadsdsa zemsta domeną prymitywów i prostych ludzi. Gratuluję wieśniaro." Po 1,5 roku bycia razem dowiedziałam się,ze mnie zdradzil NIE JEDEN RAZ Z KILKOMA KOBIETAMI! Wszystkie poznal przez czat. Gdybys Ty zostal/zostala tak upokorzona tez bys sie zemscil/la.Ja to zrobilam dopiero po roku bo tyle czasu dochodzilam do siebie. Moge wg,Ciebie byc wiesniara,nic mi nei zwroci juz mojego spokoju i zaufania do facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bngggggy
Nie jestesmy razem ale z tego co wiem jest szczesliwy z kims innym,ja wyjechalam za granice i 7 lat jestem w nowym zwiazku. Tamta ,,pani,, stoczyla sie na dno,majac 4 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bngggggy
dodam ze moj byly maz tez sie stoczyl;)) z przystojnego faceta zostala tylko postura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre dobre dobre
Skoro Cię zdradził będąc 1.5 roku - nic nie dzieje się bez przyczyny. A swoim zachowaniem dowodzisz tego :) Wieśniara.SAD masz rację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemściwa suka
oczywiscie,ze nie. Jest seksocholikiem,dalej to robi.Tylko i wylacznie przez czat poznaje dziewczyny. Nie zwalaj winy na mnie.Nie wiesz co przezylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sdadaadsdsa : hahaha zemsta prymitywow nie watpie sedno tkwi w tym zeby wiedziec jak umiejetnie sie zemscic tak zeby 2 osoba to odczula i nie chodzi tu o wyzywanie czy jakies glupie wybryki typu ''naklej gume na krzeslo'' jak to widzialam na niektorych forach hehe i prosze o nie obrazanie mojej osoby Swoje zdanie mozesz miec ja szanuje twoja wypowiedz i cie nie obrazam tak wiec i Ty uszanuj zdanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klipio
No tak, jak ktos nam robi swintwo, to najlepiej podkulic ogon i przyjac to z pokora, bo przeciez zemstwa jest domena prymitywow:D Zemsta jest czasami potrzebna, aby sie odciac od przeszlosci,zaczac od nowa zycie i miec poczucie, ze winni zostali ukarani:D Jak ktos ma mozliwosc sie zemscic, to trzeba byc glupim, aby z niej nie skorzystac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teraz chce się zemscic
moje jest dosc skąplikowane.......teraz nie mamy kontaktu mineło 1.5 roku zostawił mnie po 6 i dodatkowe wpędził w lata...a teraz chce się zemscic bo on tez kiedys zagrał nie fajnie...chce zeby się rozstał z laską którą się spotyka...moze macie jakies pomysły ..oczywiscie nie wie ze to ja mieszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemściwa suka
Weszłam na czat na który wiedzialam,ze zawsze wchodzi i go zbajerowalam. Tylko,ze nie dałam mu sie od razu jak inne laski. Najpierw miesiac pogaduszek na gg.Potem wyslalam mu zdjecia jakiejs laski,która znalazlam na MySpace.Byla sliczna-z Chorwacji. Miala tam zdjecia z dziecinstwa itp.wiec bylam wiarygodna jak z czasem mu zaczelam tez takie wysylac. Nakrecil sie strasznie,ale rozpaczal bo nie chcialam mu podac nr komorki ani sie spotkac.Zwodzilam go dlugo. Dalam sie w koncu namowic na skypa,ale wcisnelam kit ze nie mam mikrofonu.A on nadawal do mnie i jeszcze kamerke wlaczyl. Płakał mowic mi jak mu na mnie zalezy,ze mimo iz mnie nie zna,wie,ze jestm ta jedyna :D Czekal na mnie codziennie na gg,a ja siadalam tylko wtedy gdy mialam ochote mu dokopac. Nie bede opisywala szczegółów,ale sie wirtualnie zakochal.Przez rok ciagnelam ten cyrk.Byl glupi,ze sie nie skapnął,ze wciaz nie mam mikrofonu do skypa,to on nadawal i plakal mi do kamerki:) Umowilam sie z nim z 3 razy wystawiajac go,a on przychodzil.Zwaalam moja nieobecnosc na niesmialosc,on wierzyl. W koncu naprawde zrobilo mi sie go szkoda. Zamilkłam wiec rok temu na zawsze. Czasem sprawdzam maiala zalozonego specjalnie dla niego z tej okazji.Wciaz do mnie pisze,blaga bym sie odezwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bez wasow
podstaw jakiegos faceta tej lasce albo jemu ,,dupe,,i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuje spreparowac rozmowe na gadu (swoja i jego) i napisac do jego laski zeby sie od ciebie odwalil bo masz dosc wypisywania ze cie kocha itp. uwierz ze w niejednym przypadku to podziałalo a ponadto mozesz napisac np do jej matki zeby zajela sie zieciem bo masz dosc nekania przez jego osobe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika bez wasow
jak to zrozumiec Udział tłuszczu w masie twojego ciała to: -107.02% Masa tłuszczu w twoim organiźmie to: 0 kg wytlumaczy mi to ktos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teraz chce się zemscic
tylko chce to zrobic zeby on o tym nie wiedział ze to ja mieszam... narazie wysłałam jej pocztą kwiatowa kwiaty z "dopiskiem zakochany po uszy i na zwsze twój..." no wiecie laska dostaje kwiaty dzwoni do chłopaka a tu piskkus on mówi ale to nie odemnie laska mysli ze to pewnie jakis były jej(kazda tam kiedys miała złamane serce)a on ona się z kims spotyka i pierwsza kłótnia bo sa razem 2miechy dopiero ...ale to nie wystarczy przeciez musze cos jeszcze zrobić w tej sprawie...to przeciez ma byc słodka zemsta z happy endem dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalatw sobie jego aktualny nr tel i gadu (poczte e-mail pewnie masz) zaloz nowy nr i wypisuj do niego ...pozakladaj fikcyjne konta (np nk lub gg) i pisz do tej laski jako kolezanki niby dziewczyny z ktora sie spotyka ze jest posmiewiskiem bo jej wspanialy facet doprawia jej rogi mozecie jezeli masz jakies zdjecie jego albo mozesz zdobyc to zrob fotomontaz z jakas laska i poywsylac jej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIkcyjne konta na nk ? I ma sobie poszukac fikcyjnych znajomych albo zapraszac jak leci ? To widac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys nie zauwazyl to ww wypowiedzi napisalam ze mozna pisac na inne kontakty np. nk lub poczta ;) a Ty sie tak nie goraczkuj zreszta watpie zeby laska wylaczyla wiadomosci od nieznajomych jezeli dowie sie po raz 1 ze jej chlopak moze ja zdradzac ... bedzie weszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ma olej w glowie to oleje takie newsy przesylanie przez neta. Spotkaj sie z nia w realu jak takas twarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej kolezanki chłopaka tak załatwili koledzy.Moja kolezanka(nazwijmy ja Zoska)byla ze swoim Jaskiem 6 lat. On poznal inna i zaczal zdradzac Zoske. Ani Zoska ani "inna" nie wiedzialy o istnieniu tej drugiej. Wspolokatorzy weszli ma na poczte i do Zoski wyslali zdjecia,które Jasiek mial na kompie z "inna", a do "inne" zdjecia Jaska z Zoska. Zdjecia intymne oczywiscie,całowanie,przytulanie itp. No i Jasiek zostal w koncu bez jednej i drugiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×