Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dostała kuratora bo nie lubi obiadów że szkoły

Polecane posty

Gość gość

W tym kraju wszystko stoi na głowie. Biednym dzieci zabierają lub kuratora dają ale pieniędzy to już nie. To chamstwo jednym słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do roboty.500+ jeszcze ci za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, kuratora bo nie lubi obiadów...Przyznaj się za co tak naprawdę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma też dostała bo jej dziecko nie chodziło do szkoły bo chorowało a ona nie miała na lekarza to zwolnienie wpisała sama. Dyrektorka nie wierzyła i podała do sądu rodzinnego. Szok. Faktycznie tak jest. Dowiedziałam się, że zarabiają na tym nieźle. Zyganie mnie bierze, jak o nich myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniędzy nie dają:-D 10000+ by się przydało, co?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:44.Kolezanka moja ma córkę. Ta córka powiedziałaś, że nauczyciele jedzą z innego garnka. Rodzic na zebraniu zapytał się jak to jest. Odpowiedź była taka.:My jeny wszystko to co wasze dzieci. Na drugi dzień bauczyciele się zemścili i zaczęli robić kartkówki Nie zapowiedziane. Stawiali same jedynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto dostał?Viktoria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie kuratora trzeba dać nauczycielowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I bardzo dobrze, są odpowiednie przepisy jak ma postepować szkoła w przypadku jak dziecko nie chodzi do szkoły. Jezeli dziecko jest chore to idziemy do lekarza, za ogólnego się nie płaci -więc nie pisz bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna zmuszać dziecko do jedzenia czegoś czego nie lubi?,pewnie w domu ma wybor i je to co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może jeszcze restaurację w szkole otworzą:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy sie płaci za lekarza? w przychodni?Lekarz lekarzowi też nie rowny ,my już od dawna chodzimy prywatnie jedynie jak coś poważneg.Moje dziecu nie chorują bo wiem jak zapobiegać i jak leczyć.Wiadomo angina czy oskrzela to trzeba ale jak lekkie przeziebienie czy katar to jazda mstka wie jak sobie z tym radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto dostał kuratora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:57 o ile lekarz jest np dermatolog. Bo ogólny nic nie może tylko kieruje do specjalisty a ten bierze pieniądze lub nie leczy tylko udaje. Bzdury? Autor ma rację. Kto ma pieniądze ten mądruje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuratora to raczej gdy dziecko jest pobite lub pije albo ćpa, ale do szkoły, że nie chodzi jakiś czas to chore. Oceny się liczą jeszcze. Nauczyciele to snoby. Muszą uczyć bo na siłę się uczyli i na siłę chcą uczyć innych a powołania jakoś u nich rzadko i się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zwolnienie wypisze ogólny, pozatym musi być duza ilość opuszczonych godzin by szkoła zgłosiła. Doucz się autorko, i zapoznaj z przepisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot z piekła rodem
Nic tak nie wkurfia jak piana na mordeczce o marne 500+:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczyciele są bogaci. Zaraz powiem. Za darmo żarcie. Wszystko załatwić może podczas pracy. Mają sporo kasy, żeby do pracy jeździć autem. Często mają po kilka samochodów. Oni nigdy biednych nie zrozumieją. Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot z piekła rodem
Może więc pedagogika zaocznie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 500 zł wystarczy na waciki. Buty kosztują 100zk byle jakie. Dzieci chcą mieć wszystko najlepsze od napojów po wyżywienie. Dlaczego mają kupować chińskie towary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam zwolnienie wypisuje prywatny jak coś poważniejszego ,a jak córki w szkole nie ma to nauczyciel dzwoni pyta i sami usprawiedliwiamy pojedyncze dni przez telefon albo osobiscie.Liczy sie to jak sie dziecko zachowuje,jak sie uczy i jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepisy są dlatego bo patologicznym matkom nie chce się, lub z jakiś innych powodów nie posyłają dzieci do szkoły. Często jest tak że wypisują zwolnienia że dzieci są chore. To sąd decyduje po zapoznaniu się czy dana osoba "dostanie" kuratora. Jeżeli są niejasnośći jest powoływany biegły lekarz. Szkoła nie ma nic do kuratora, ona musi zgłaszać gdyż są takie przepisy prawa. W tym przypadku jasne że kurator nie był "bo nie lubi obiadów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie .Moja cora za same buty zspłaciła 270.a gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto kazal wam miec dzieci? Teraz placz i uzalanie. DO ROBOTY smierdzaca leniwa patologio!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie widziałam zeby matkom nie chciało sie dzieci posyłac do szkoły?Gdzie był ten kurator?Jesli szkoła w tym maczała paluchy o ile cos takiego było to daje głowe ze tu idzie o układy i celowe zniszczenie kogoś bez powodu nie biorąc pod uwagę krzywdy dziecka i całej rodziny.Korupcja widać kwitnie na całego.Coś trzeba z tym zrobić.Nsuczycielka czuje sie bezkarna widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miała na lekarza, a 500+ na co poszło?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To mało widziałaś. Zapoznaj się z przepisami. To sąd przydziela kuratora, nie szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ci powiedział ze płaczę,?ja pracuje wiec na takie okłapy nawet sie nie rzucam a ty uważaj co i do kogo mowisz patolu bez kultury!Chyba logiczne ze wiem co ile kisztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzą na kafe, a potem płaczą że państwo nie daje:-D :-D :-D Że 500+ i 5000+ by się zdało:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×