Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dostalam za duzo wyplaty i niewiem czy to zglosic

Polecane posty

Gość gość

Zamiast kwoty okolo 400-500zl za 10 dni chorobowego l4 platne w ciazy 100% w grudniu dostalam 1200. Wlasnie sprawdzalam przelew. Umowe mialam do dnia porodu juz nie jestem ich pracownikiem. I nieqiem za co tyle piedzy. Moze to razem z macierzynskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważne że więcej niż mniej :) to akurat raczej nie problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może za urlop zaległy. ja też tak miałam i potem mi powiedzieli że za urlop zaległy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce wyjsc na oszustke ze sie nie zainteresowalam za duza kwota. Kilkoma stowami soe nie wzbogace chociaz pieniadze przydalby mi sie bo jestem splukana po swietach i narodzinach dziecka kilka tyg temu i planowalam pozyczyc od mamy. Pozatym Malemu przydaloby sie pare rzeczy. Jutro zadzwonie i zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie nie przyznal i wydal na alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jestem frajerką ale ja bym zgłosiła. Jeśli to nie pomyłka ,to super ale jeśli jednak oni się pomylili ,to konsekwencje i tak poniesie Pani. Warto? Zostanie na zawsze w świadomości pracodawcy,że nie do końca jest Pani uczciwa. Nikt nie uwierzy,że mogła Pani tego nie zauważyć, a informując o tej sytuacji ,Pani też będzie się lepiej z tym czuła. Nie wzbogaci się Pani na tym ,ale na czym innym, tak. Można spojrzeć w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dostalas za urlop zalegly kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie urlop, a rmua wysyłają, tam jest wyszczególnione . też bym się przyznala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyślij mi 3 stowki, bo mi o tyle za malo dali i nie wiadomo, czy w ogóle to kiedys wyślą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi wyslij dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłoś inaczej mogą ci założyć sprawę w sądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta w sądzie:-O Co najwyżej poproszą o zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta w sądziepechowiec.gif Co najwyżej poproszą o zwrot. no cóż, jak się nie znasz to już twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się usmiałam 600zł i sąd, otulona odleciałas z kodeksem cywilnym. Normalną koleja rzeczy jest że jezeli ktoś faktycznie za dużo wypłacił, poprosi o zwrot, jezeli nie bedziesz chciała to może wtedy próbować sadownie, ale przy takiej kwocie....na 99% poprosi o zwrot. otulona jestem świadoma jak sądy działają? Chyba nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też kiedyś za dużo wypłacili, ja nawet nie zauważyłam. Po tygodniu zadzwonili i poprosili o zwrot, o sadzie nie było mowy. Oddałam i tyle-przecież to były nie moje pieniądze. Kwota to 800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś też dostałam więcej, zgłosiłam to swojemu kierownikowi, a on powiedział, żebym się tym nie przejmowała i nic nie zgłaszała, Nie ma obowiązku oddawania nadwyżki pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest obowiązek jezeli pracodawca sie o to zwróci. Tu pomyłki dokonał płatnik, czyli w jego gestii jest polubowne załatwienie sprawy. Pewne jest że sprawę bedzie chciał załatwić polubownie, bo przy tej kwocie sadzenie mija sie z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona zejdz na ziemie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tej,a kto idzie do sadu bez uprzedniej proby o zwrot? p****alo cie? chodzi o to,ze jak nie bedzie chciala oddac,to skonczy sie sadem,czaisz czy dalej nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona głąbie jeden mylisz pojęcia. Tu nie ma żadnego długu. Nawet nie wiadomo czy doszło o pomyłki. To pracodawca jezeli faktycznie doszło do wypłaty zbyt duzej sumy zwróci się do Ciebie o ewentualny zwrot. Jeżeli nie bedziesz chciała zwrócić, moze wystąpic na droge sadową, ale to mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a gdzie tu mowa że autorka nie chce oddać?. Przeczytaj uważnie tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jazda. :-D Nie długo otulona, i inne zasądzą karę. :-D Do autorki, to pracodawca powinien zgłosic się do ciebie jezeli za dużo wypłacił. Jezeli tak było, oddaj i tyle. Mozesz tez sama sie zgłosić i wyjaśnic sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot z piekła rodem
Może to ekwiwalent, choć chyba ciut za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do debila z 9.39 przeczytaj jeszcze raz uwaznie x otulona_snem dziś oczywiscie ze moze sie to skonczyc sadem, jezeli autorka nie wyjasni sprawy,bo to podlega pod bezpodstawe wzbogacenie sie czyli uscislajac pod art 405 k.c. glabie lapka.gif ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zgłosiła na twoim miejscu bo zawsze i wszędzie warto być uczciwym - przynajmniej dla własnego czystego sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do debila z 9.54 rowniez sie to tyczy,naucz sie tluku czytac ze zrozumieniem,a wtedy komentuj i ciesz rylo! x otulona_snem dziś oczywiscie ze moze sie to skonczyc sadem, jezeli autorka nie wyjasni sprawy,bo to podlega pod bezpodstawe wzbogacenie sie czyli uscislajac pod art 405 k.c. glabie lapka.gif ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak sie jest na l4 to urlop sie liczy? Bylam na l4 od 19tygodnia ciazy. Autorka postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam na l4 od 19tyg. O ciazy dowiedzialam sie w 7tyg zatrudnilam w trzecim ale jeszcze nie wiedzialam o ciazy. Czy jqk sie jest na l4 normalnie urlop licza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń i to wyjaśni, ale za nic by nie dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonilam i ksiegowa bedzie dopiero w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×