Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dowód na to ze kobieta z małymi oczami może być najpiękniejszą kobietą na świeci

Polecane posty

Gość gość
chyba ładnych oczu nie widziałeś chłopcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm...ona najpiekniejsza??? No way. Zobacz panne Fox przed wszystkimi operacjami z taka uroda jaka dal jej Bog a nie $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez makijażu jest równie piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się! A jestem kobietą, (całkowicie hetero) ale w życiu nie widziałam piękniejszej od niej. Nawet w delikatnym makijażu wygląda przepięknie na tle wytapetowanych gwiazdeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ona ma grubą tapetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ona jest brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu megan śliczności ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z takim budzetem i po tych samych operacjach co ona wygladalabym lepiej :) mam wieksze, ladniejsze oczy i zgrabniejsze nogi a reszte podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie na każdym zdjęciu ma grubą tapetę..a na tych zdjęciach gdzie nie ma makijażu to i tak jest prześliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona wcale nie ma malych oczu tylko botoks jej je zalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:39 I co z tego ze masz większe oczy skoro jej urok tkwi właśnie w tych małych, seksownych oczach, a nogi ma bezkonkurencyjne, i boskie usta, widziałem jej zdjęcie z młodości , wyglądała tak samo jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym cały urok to niebieskie soczewki. wygooglujcie jaki z niej patol był w jej czarnych hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem czy ona ma małe oczy? Ogromnych nie ma, ale nie powiedziałabym żeby były małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megan jest piękna, dużo jej zdjęć widziałam iniestety jako kobieta pełna zazdrości musze przyznać ze nie widziałam ani zdjęcia starego ani świeżego na którym wyglądałaby brzydko, nawet jak robi głupią minę to jest naprawdę ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem czy ona ma małe oczy? Ogromnych nie ma, ale nie powiedziałabym żeby były małe x Szparek nie ma. X Zobaczcie też Paris Hilton w naturalnych czarnych hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety no co wy ona jest cala zrobiona jaka z niej pieknosc jakby powiedzial kiepski nie robcie se jajec...wpiszcie w google fox przed operacjami...rozumiem jessica alba, miranda kerr czy inne aniolki, rachel adams, mloda kim basinger..to sa kobiety nie ruszone skalpelem A piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest piekna, ma plebejska malo subtelna urode, bardzo popularna urodę, banalna wręcz i niestety widać że jest malointeligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autora bardzo boli że jego "laska" ma szparki zaniast oczu :) żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma necie podnieca się Megan, w realu kilkoma z których jedna co najmniej ma gadzie szparki na twarzy szczura a w duchu...podobają się tylko duże haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś caly urok tkwi w ksztalcie, akurat mam podobne i nie musze malowac bialej kreski na linii wodnej jak ona ;) i mam naturalnie granatowe bez soczewek :) i w mlodosci wiele sie roznila od stanu ze zdjecia wyzej... a teraz przegiela z botoxem i nie jest juz tak piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu bym nie wpadła na to, że ktoś rzeczywiście może zmieniać kolor oczu! Rozumiem soczewki kolorowe pare razy założyc ot tak dla zabawy, ale nosić coś caly czas?? Megan Fox i niebieskie ? Paris Hilton ma naprawdę brązowe a również nosi niebieskie soczewki! Dziwaczne! Ale wpiszcie sobie je i zobaczcie jak kolor oczu może zmienić wygląd czlowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zazdrośnice! Hahsha:D:D:D wszystkie się macie za najpiękniejsze ale powiem wam z doświadczenia, że tylko wam się tak wydaje, każda laska myśli ze jest taka ładna, ładniejsza od większości ale nie wie jak ja widzą inni bo baby to takie zapatrzone w siebie p***y,a i tak na większość z was żadnen by nie spojrzał z zachwytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megan Fox i niebieskie ? Paris Hilton ma naprawdę brązowe a również nosi niebieskie soczewki! Dziwaczne! x Żeby dodać sobie urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×