Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_calineczka

drodzy mężczyźni lubicie niskie i drobne kobiety?

Polecane posty

Gość gość_calineczka

jestem niska (nie mam nawet 160cm) jestem drobna i jak dotąd chłopakom przeszkadzało to ze jestem taka niska i ze mam wszystko małe, to naprawdę może Wam przeszkadza? nie lubicie takich dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz dokładnie wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_calineczka
157 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od całokształtu, twarzy, figury itd. I pomyśl, czy chcialabys być wielka, grubokoścista i gruba?Dziwnych facetów spotykałaś,ja tam uwielbiam takie drobinki:)Może chodziło jednak o coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a połykasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tyle co ja :( Nie znoszę swojego wzrostu.. Dzieci z podstawówki są wyższe ode mnie.. A najgorsze jest to, że podoba mi się chłopak który jest jednym z wyższych.. Pewnie ma z 190.. Chciałabym mieć przynajmniej te 160.. a 164 to już w ogóle marzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_calineczka
no wyglądam na młodsza niż jestem (ale mi to osobiście nie przeszkadza), gruba być bym nie chciała ale chociaż mieć te 8 cm więcej już bardzo, jestem drobna ale mam jakąś tam figurę, a twarz mam chyba zwyczajna, niektórym się podobała a niektórym już mniej zależy od gustu chociaż nie wiem jak to możliwe ze jestem niska skoro w mojej rodzinie wszyscy mężczyźni maja więcej niż 180cm a kobiety od 167 do 175 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_calineczka
8 cm więcej bardzo bym chciała mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_calineczka
nie raz słyszę od swoich znajomych ze jak widza mnie z mama (np gdy idę z nią na zakupy) to ona wygląda jak laska, a ja jak krasnal/dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 12 24
Wieeeeellluuu mężczyzn uwielbia niskie i filigranowe, takie które może złapać swobodnie w ramiona i przenieść przez próg:) Problem musi tkwić gdzie indziej , musiałaś mieć dużego pecha by trafić na takiego co hustuje tylko e wysokich, a może to był/byli 2 metrowcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kujawiak09
Takie kruszynki są słodkie ;) osobiście podobają mi się takie kobiety, szczególnie w naturalnych blond włosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie odkąd miałam te 13,14 lat zawsze gadali, że "wyglądasz jak dziecko" "wyglądasz jak z podstawówki" "niekobieta" i w ogóle tak mi się wbiło, że mam takie kompleksy, że nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_calineczka
spotykałam takich co chcieli by jego dziewczyna była trochę wyższa od nich i takich co chcieli taka o wzroście modelki :/ byli też i tacy co uważali, że kobieta powinna im sięgać co najmniej do ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
wzrost nie decyduje o atrakcyjnosc kobiety tylko twarz .. Więc temat jaki zalożyłas nieco mnie zdziwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 12  24
Ludzie są złośliwi , zwłaszcza zazdrosne babiszony, nie przejmujcie się nimi . Jak najbardziej możecie się podobać, dla kobiety bycie drobną i filigranowa to duży atut a nie wada, mi się czasem kojarzą z elfami i wróżkami takie kobiety,bczyli są jak z bajki.;)Urocze i zalotne, ciężko nie poddać się ich urokowi i wdziekowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
ja na ulicy sie ogladałem zarowno za takimi ktore mialy 158 cm jak i za takimi ktore mialy 177 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calineczka no to dziwnych typów spotykałaś, zwłaszcza tych co chcieli by kobieta była wyższa:/ juz nie pisząc o tym, ze to nie wzrost powinien być decydujący a całokształt, pomijając skrajne przypadki nie wiem jak można kobietę skreslic za sam wzrost? Tak jakby wybierali towar na targu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_calineczka
chyba miałam dość sporego pecha skoro takich chłopaków spotykałam :/ nawet raz jak byłam z jednym o takich upodobaniach to mnie zostawił dla wysokiej dziewczyny choć jej intelekt był niższy chyba od dzieci z podstawówki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 12 24
No to tak jak pisałem jeśli to wzrost był decydujący dla tego kolesia to mógł od razu iść na targ po szczudła albo do zoo po żyrafe:P kurcze, naprawdę nie powinna się przejmować burakami , aż mi się źle robi gdy pomyśle że taka calineczka może być smutna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 158cm i powiem Ci, ze na powodzenie nigdy nie narzekałam :) Po prostu trafiałaś na jakiś imbecyli, powaznie :) Mężczyźni jednak wolą jak kobieta jest niższa- tak więc, my-dziewczyny kompaktowe, przynajmniej nie musimy się martwić, ze będziemy musiały szpilki wywalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_calineczka
zazdroszczę kobietom które maja 165 cm i maja kobiece kształty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolenniczka a u takich 190 też miałaś powodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 12 24
Calineczka a ja zazdroszcze facetom, którzy mają filigranowe kobiety😭 i co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze autorko po prostu wygladasz duzo mlodziej i to nie tylko przez wzrost ale ogolnie budowe ciala, glos, twarz? akurat bardzo duzo dziewczyn ma okolo 160cm i nigdy nie spotkalam sie zeby ktos robil z tego problem a wrecz duzo ludzi uwaza ze to jest wlasnie kobiece, wiec mysle ze ludzie nie traktuja cie jak dziecko z powodu wzrostu tylko ogolnie caloksztaltu. I ja tez mam 160cm, moja mama 165 i miedzy nami nie ma w sumie duzo widocznej roznicy, mozna powiedziec ze jestesmy prawie rowne, wiec nie rozumiem czemu twierdzicie ze 165 to wasze marzenie jak to w sumie nie robi roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_calineczka
ze bardzo bym chciała spotkać mężczyznę który lub drobne kobietki :) no wyglądam na młodszą niż jestem, a wnioskuje to po tym ze ciągle o dowód się mnie pytają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drobne - owszem, niskie - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a odkąd się zaczynają według ciebie te nie niskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×