Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Drogi prezent od byłej żony na urodziny i przyjęcie

Polecane posty

Gość gość

Jestem w nowym związku kilka lat, ale z byłą żoną mam dobry kontakt. Tak więc bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła kilka dni temu, robiąc mi wspaniały prezent urodzinowy, do tego upiekła dla mnie tort. Co do mojej obecnej partnerki, to także dała mi prezent, starała się, ale coś jej nie wyszło, bo tort kupiła dla mnie, prezent był mniej okazały. Gdy jej powiedziałem, jak to była mnie powitała w dzień urodzin, to zrobiło jej się głupio, ze nie potrafi piec, ze tort się nie udał. A ja- prawdę powiedziawszy spojrzałem na była zupełnie innym okiem, bo kiedys była to kobieta strasznie wredna i podła- stad rozwód, a teraz tak sie stara dla mnie, że ja się zastanawiam od dłuższego czasu, czy błędu nie popełniłem odchodzac, . Jak widac ona zmieniła sie o 180 stopni, a ten mój dzień urodzin mnie wręcz oczarował! Co sadzicie panowie i panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedałeś się za tort i drogi prezent? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny wredny objaw byłej żony i naprawdę ślepym trzeba być żeby tego nie widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wredny? Przecież się tak postarała, jak nigdy przez 10 lat mojego małżeństwa. Dla mnie to ogromny plus dla niej za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dostałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laptopa, czekoladki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj ludzie się nie zmieniają, pewni coś knuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że jesteś bęcwałem skoro jednorazowa akcja z tortem tak ciebie bierze. Jak ci kupię tort to do mnie też polecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezent był mniej okazały..... a ty jesteś męska dziwa, że trzeba ciebie utrzymywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc asa
Jako facet jestes beznadziejny. Prezentami nie mierzy sie ludzi. A Twoja ex napewno cos knuje. Ogarnij sie chlopie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi mi o sam prezent, a bardziej to, ze zrobiła dla mnie wiecej niż obecna kobieta, ze tak sie postarała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma więcej kasy? A Ty kupujesz swojej kobiecie takie drogie prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupiłem swojej obecnej na urodziny ciepły pluszowy szlafrok na jesienne wieczory, to chyba dobry prezent, prawda drogie panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty się starasz utrzymanku? poza tym ile ty masz lat przygłupie, że jednorazowa akcja jest dla ciebie bardziej ekscytująca niż dobry związek na codzień, bo jakoś ta twoja stara kobita sie na codzień nie starała no debil, curva debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 44 lata, więc nie życzę sobie wyzwisk pod tytułem przygłupie ty cwelu, który żeś mnie tak nazwał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plusz.....buahahahahahahahahaha, twoja kobita ma 80 lat i mieszka w domu starców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 44 i laptop Ci zaimponował? :D Kto ma więcej kasy Twoja ex czy obecna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja ciebie tak nazwałam, jestem kobietą. I dalej potwierdzam żeś głupi, teraz tylko dodam , ze stary i głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co jest śmiesznego albo dziwnego w tym, że chciałem, by był to prezent praktyczny. Poza tym moja kobieta bardzo się ze szlafroka ucieszyła i nie- nie ma 80 lat jak tu ktoś złośliwie sugeruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby facet tak sie ślinił do laptopa...jesteś bezrobotny, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok masz 44 lata ale niestety jestes niedojrzaly i zachowujesz sie jak nastolatek.Codzienne zycie jest wazne. A swoja droga cieply szlafroczek to ma byc SUPER prezent. Kpiny!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 44 lata i jestes pod wrazeniem, ze dostales laptopa??????? Wstydz sie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz dobra kobietę, inna za praktyczny i gówniany prezent to by ciebie wyśmiała. A ta chyba musi ciebie lubić skoro chce jej się udawać radość. Takie gówno jak szlafrok z pluszu....powiedz ze chociaż to była La Perla za jakieś 4 tyś złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes pierdolniety autorze. Tamta wredna bedzie zawsze mimo tortu. Jestes pojeb a prowokacja 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja puerdole. Teraz sie rozwiesc i wrocic do bylej wrednej ;) powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale facet, nie udało się mu nawet na laptopa uzbierać przez całe zycie, a chociaż gacie masz własne, czy kobity ci sponsorują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
była chce cie ZNISZCZYĆ, zniszczy twój obecny związek a potem przestanie być miła. Laptop pewnie ma spyware a czekoladki zatrute. Oddaj jej to wszystko, nie bądź tanią dz/iwką. Dlaczego wogóle z byłą masz kontakt? jakieś dzieci są? Jak tak to kontakt minimum i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, ze prowo, ale fajnie tak jeździć po autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z obecną nie mamy ślubu, więc o rozwodzie nie ma nawet mowy. Proszę czytać ze zrozumieniem zamiast rzucać od razu oskarżycielskim gównem mądrale zasrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ex mamy trójkę dzieci w wieku: 5,4 i 3 latka. Spotykamy się przez wzgląd na nie dość często, najczęściej w domu ex, który jej zostawiłem po rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×