Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terix

Druga część

Polecane posty

Witaj Betulka, szybko odnalazłaś:D Zobaczymy czy tu nie będą nam przeszkadzać. Na dzisiaj pożegnam się, bo jutro o 8 muszę być w przychodni aby ustalić termin. Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się grzecznie i pozdrawiam :D Terix ❤️ BeTulko ❤️ brawo! no popatrz:P nie trzeba mieć oceny celującej z matmy żeby sobie poradzic :D 👄 jak my się nazwiemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla to może założymy na nowo , bo tak można . Np Wyspiarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jutro będziemy uzgadniać, może więcej dziewczyn się wypowie :-) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - z logowaniem sie tutaj nie ma żadnego problemu Ważne że fajniej działa - więc proponuje jutro spotkać sie na starej WYSPIE i faktycznie tak jak BeTulka mówi - uzgodnić z resztą Dziewcząt nazwe i założyć na nowo a ten zgłosić do skasowania ok? Ważne że wypróbowałaś i że natchnęłaś nas otuchą CALUSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna sie zalamac:( u mnie zagrazenie powodzia:( Wracalam z zakupow i widzialam co sie dzieje nad rzeka. Korony drzew do polowy zalane w wodzie:( Niewiele jest zapasu. Moze tylko z pol metra:( W parku kwiotki pod woda. I dalej leje:( Co Prawda moj blok stoi ciut wyzej jak inne na osiedlu, ale piwnica i garaz moze ucierpiec:O Pocieszam sie ze zamim dojdzie do mnie woda, zaleja okoliczne budowy i moze poziom wody sie obnizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest próba czy dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Bastylia.
gosciu tu chyba dziala:O Ale stare Forum zamurowane kompletnie:( Nic nie dziala! Dzisiaj wpisywalam sie tam chyba ze 20 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu gość plotkowy,u mnie nic nie dziala ani tu ani tam,nie czjae tych numerków jestem zatepawa,moze jak zakumam o co chodzi to bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako gość widze tu wchodzi ale plo nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zmianę nazwy proponuję poczekać na resztę dziewczynek i na ich zgodę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziewczynki w każdej chwili można założyć nowy topik o nazwie jaka będzie odpowiadała wszystkim. Wczoraj tak wpisałam na próbę żeby zobaczyć czy tu będą przechodziły normalnie strony czy też trzeba będzie kombinować. Więc zapełnijmy tę stronę i czekajmy na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix i coś chyba nie teges :-p, przed chwilą napisałam i nie ma mojego wpisu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betula nie jest dobrze na starym ani na nowym Forum. Tu nic nie funkcjonuje normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćplotkowy
ja jestem za załozeniem nowego moze byc wczesniejsza nazwa cz2 U mnie leje cały czas ogrdd chyba zgbije w tym roku Jutro jade do miasta Daisy na rezonas kregoslupa mam na 18,30,wczesiej pewie dwiedzimy dzieci i dzien kolejny zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×