Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczkaryty

Drukarka do biura

Polecane posty

Gość Foczkaryty

WITAM. Poszukuję jakiejś drukarki do biura. Nie chciałbym wydać zbyt wiele, lecz oczekuje wytrzymałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wiesz, ale z wytrzymałością i jakością wydruku wiążą się większe koszty. Jaki jest twój koszt na drukarkę, mógłbyś podać jakiś zakres? Sprawdzone drukarki do biura znajdziesz na stronie xeromania.pl, może któraś z nich spełni twoje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo903
Jak do biura to jak najbardziej polecam drukarki epson z systemem ITS, gdzie są oszczędna i wydajne a co najważniejsze zużywają mało prądu. Wiele mają do wyboru modeli i każdy z nich jest funkcjonalny i łatwy w obsłudze. Jak do biura to tylko taka. Dodatkowo kupując do 31,03,2016 roku i rejestracji na: http://www.epson.pl/gwarancjanadrukarki otrzymujesz aż trzy lata gwarancji za darmo bez dodatkowych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda906
A jaki model najbardziej polecasz zwłaszcza do biura? Słyszałam także dużo dobrych opinii na temat tych drukarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Ja polecam jak najbardziej model L365 nawet kupując teraz ten model możesz otrzymać subskrypcje MS Office Personal 365, bo znajduje się na liście tutaj: http://www.epson.pl/msoffice , gdzie mają naprawdę dobre propozycje . Więc zapas tuszu, 3 lata gwarancję i do tego oprogramowanie na rok za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina546
A do kiedy te promocje trwają? Można wziąć w nich wszystkich udział, wybierając model taki jak występuje u dwóch promocji? Epson ma często takie promocje, godne uwagi w ostatnim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Promocja z gwarancją i tuszem trwa do 31,03,2017 roku a z MS Office Personal 365 trwa do 30,06,2016 z tego co wiem to razem je można łączyć np. model L365 bierze udział w 2 promocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina546
Czyli na dobrą sprawę bardzo dobra oferta, godna uwagi. Wiele osób wybiera teraz te modele Epson a takie dodatki na pewno przydadzą się do użytkowania jej zwłaszcza w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dopiero ktoś rozkręca biznes, to warto skorzystać z dzierżawy urządzeń biurowych. Bardzo dobrą ofertę w tym zakresie ma firma https://www.zizako.pl. Mają na stanie m.in urządzenia wielofunkcyjne laserowe i spory wybór rożnego rodzaju akcesoriów, kabli itp. rzeczy. Mają sprzęt od sprawdzonych producentów takich jak Ricoh, HP czy Samsung.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za porządną i wytrzymałą i markową drukarkę trzeba nieco więcej zapłacić, jednak są to koszta na które warto wydać każde pieniądze. Ostatnio zaopatrywałem swoją firmę w maszyny z oferty http://fujifilmsericol.com.pl . Sprawują się wyśmienicie, dlatego polecam Ci przejrzeć ich ofertę - może coś wpadnie Ci w oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnio znałam się w temacie jakości i wyboru urządzeń biurowych. Również szukałam dobrej drukarki. Kolega polecił mi sklep www.mmpartners.eu. Zaopatrzyłam u nich całe swoje biuro począwszy od zszywacza. Doradzili i zaproponowali dobre rozwiązania cenowe. Nadal jestem ich klientką, cenię sobie takie firmy, gdzie obsługa jest rzetelna i nie wykorzystuje niewiedzy klienta w celu zysku. Polecam. Na pewno pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska45
Do biura polecam epson L6160 .Drukowanie dwustronne, podajniki na 150 arkuszy a dodatkowo do drukarki dodają zapas tuszy na 14 000 stron w trybie czarno-białym i 11 200 kolorowych. Drukarka najbardziej ekonomiczna na rynku i z tanimi tuszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×