Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedna natalkaaa

Drukarka do ktorej sa najtansze tusze....??

Polecane posty

Gość Biedna natalkaaa

Patrze na allegro na drukarki, widze ze najtansze tusze sa do Epsona??? Z moja HP juz chyba nic sie nie da zrobic, nie chce mi sie juz z nia meczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam drukarki Canon PIXMA IP2000 oraz IP4200 - jakość druku rewelacyjna, szybkość lepsza niż nie jednej laserówki, tusze już za 6-8 zł :) Osobiście posiadam PIXMA IP4200 z prędkością druku na czarno 29 str./min :D Chyba nie ma lepszej drukarki :D Fotki wychodzą rewelacyjne, poza tym jest specjalna przystawka do nadruków na płytach CD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sądzicie o drukarce
HP PSC 1410 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że tego Canona mam pół roku i nie ma najmniejszych problemów, wygląda na to, że posłuży wiele wiele lat :) Wcześniej miałem HP600 i HP690C (starocie) to co chwile były jakieś komedie, a to wciągało 3 kartki na raz, albo nie wciągało papieru wcale, a to z tuszem coś się działo, tragedia :o Chcesz drukować bez problemów, szybko i tanio - kupuj Canona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna natalkaaa
Hp to szajs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna natalkaaa
wielbiciel wlasnie mam problem z HP z tuszem i dlatego sie juz wscieklam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmp
Ja mam Brother - a i uwazam,ze bardzo tanio wychodzi drukowanie. ostatnio nawet jeden czarny kartusz starczyl mi na dwa bloki papieru,ale fakt,ze wiekszosc drukowalam nie na 100 % jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak juz zachwalam tą IP4200, to muszę jeszcze wspomnieć, że ma opcję druku dwustronnego, tzn. że nie trzeba przekładać kartki, sama zadrukuje kartke z jednej i z drugiej strony :) Tusz na kartce zasycha praktycznie natychmiast, jak miałem HP to łatwo było rozmazać nawet po 20-30 sek. od wydrukowania :o Ma dwa podajniki na papier, w sumie ze 300 kartek chyba wejdzie. I najważniejsze! Ta drukarka ma w sumie 5 kartdridży (czarny tusz do wydruków foto, czarny normalny, zółty, czerwony, niebieski). Jest to o tyle ciekawe rozwiązanie, że tusze kolorowe są wykorzystywane maksymalnie (a nie zużywają się równomiernie). W drukarkach, gdzie wszystkie trzy kolorowe tusze są w jednym kartdridżu - wystarczy, że skończy się jeden kolor i już trzeba wymieniać cały kartdridż, mimo że dwa pozostałe kolory jeszcze są. W Canonie IP4200 nie ma takiego marnotrawstwa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna natalkaaa
Kurde wielbiciel chyba sie skusze, moja HP doprowadza mnie do rozpaczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsze HP
Canon to szajs !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna natalkaaa
No wcale nie takie najlepsze :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nikt sie tu nie pyta co szajs a co nie, tylko \"do ktorej drukarki sa najtansze tusze\". Napewno nie do hp :P Chociaz do Lexmarka jeszcze drozsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna natalkaaa
Calmity--> na allegro sa wlasnie tanie do Canona i Epsona.... Wsciekne sie zaaz z tym moim HP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ceny tuszy, to komplet 5 kartdridży do Canona IP4200 na Allegro chodzi po 40 zł, czyli 8 zł za sztukę, ale wiadomo, że najwięcej drukuje się na czarno zwykłym czarnym tuszem (nie fotograficznym), więc tylko ten jeden czarny wymienia się najczęściej, nie potrzeba zawsze kupować całego kompletu. Ja napełniam sobie kartdridże strzykawką, tusze kupuje markowe, w firmie www.agawa.pl (w buteleczkach po 100 ml kolory, czarny 250 ml), napełnianie kosztuje mnie 2,38 zł za kolorowe, 2,90 zł za czarny foto i 4,12 zł za czarny zwykły (drożej, bo ten kartdridż ma 2 razy wieksza pojemność niż pozostałe) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała seria Canon PIXMA to wypasione drukarki :D Tylko jeszcze nie do wszystkich modeli są tanie tusze, jak kupowałem IP4200 pół roku temu, to nie było tych tanich zamienników, są dopiero od jakichś 2 m-cy, więc przed zakupem trzeba sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam konsultacje ze specjalista np www.druktech.pl doradza i pomoga w tym, zebys kupila najlepszy sprzet a nie jakiś szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciekLaskowski
Hmm, dyskusja toczyła się 9 lat temu. Od tego czasu naprawdę wiele się zmieniło. Dostępne są tanie dobre zamienniki (pod warunkiem, że nie jest to jakaś chińszczyzna niewiadomego pochodzenia na allegro). Ja akurat kupuję w www.arsa.pl wychodzi tanio i nigdy nie miałem problemu z żadnym tuszem czy tonerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kupowal ktoś zamienniki w http://laserland.com.pl ? trafilam walsnie na ich oferte, wydaje sie bardzo dobra. Chetnie posłucham jakichs waszych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam mega starą drukarke CANONa ale niedawno byla przeczyszczona i smiga jak nalezy -do podstawowych spraw idealna. A tusze? Kolorowy 1,25, Czarny 1,15 :) Kupuje na allegro od wielu lat od firmy KOLI z katowic:) Od razu biore hurtowo bo przesyłka 5 zł to nie bede zamawiac po jednym tuszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziagola
A drukarki Epson z ink tank system widzieliście http://www.epson.pl/inktanksystem ? Są bardzo wydajne. Nie psują się, a tusze do nich są bardzo tanie. Ostatnio wiele osób je poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda906
A jak są wydajne te drukarki Epsona? Masz taką? Ile można na nich wydrukować? Jaki wydruk mają po wymianie tuszu? Czy to wszystko w nich jest bardzo skomplikowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziagola
Z tego co się orientuje to druk jest bardzo dobrej jakości a do tego nie rozmazuje się dzięki głowicom MicroPiezo . Na 1 zestawie tuszów dostarczanych wraz z drukarkami L355 -starszy model, który teraz jest zastępowany przez nowy L365, L550 (nowy L565), L300 (nowszy L310) mozna wydrukować 24 ryzy w mono i 13 ryz dokumentów kolorowych. Oryginalne tusze ITS sa bardzo tanie (ok 28 pln za 70 ml) zatem koszt wydruku jednej ryzy to ok. 5 zł. Innymi słowy z jednego zestawu tuszów mozna wydrukowac do 6500 stron kolorowych i 12 000 stron czarno-bialych. W wymienionych powyzej drukarkach zestaw tuszów dostarczanych wraz zdrukarka to 4 x 70 ml kolorow czarny (K), magenta (M), zółty (Y), niebieski (C) = 2 dodoatkowe butelki z tuszem czarnym. Kartridże maja zazwyczaj 5-6ml. Drukarki L1300, L210, L110, i nowsze L220 sa dostarczane z 4 tuszami (bez dodatkowych 2 czarnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel29
Niezłe te wyliczenia :D Chętnie zobaczę jeszcze wyliczenia za stronę w tych drukarkach Epson. I czy ktoś próbował drukować na nich zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karin83
Gdzieś w sieci znalazłam info, że strona mono - to ok. 1 gr., w kolorze - ok. 2 gr. Modele drukujące zdjęcia są trochę droższe w eksploatacji - ok. 16 gr. za format 10x15 - ale to nadal taniej niż w zakładzie fotograficznym. Generalnie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może rozmowa była dawno temu, ale jeśli ktoś szuka taniego tuszu, to nowsze posty naprowadzić osobę na zagadnienie. Ja posiadam drukarkę laserową http://www.tonery.rdstudio.pl/toner-do-hp-laserjet-pro-p1102-p1102w-m1130-mfp-m1132-mfp-m1210-mfp-m1212nf-m1217nfw-zamiennik-hp-85a-hp-ce285a-2000-str-longhorn-p-470.html]hp laserjet pro p1102 i powiem szczerze, że chciałabym znaleźć tańszy zamiennik lub oryginalny toner, ale w konkurencyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze trafiłeś z drukarką, na ten model nie ma problemu, aby znaleźć zamiennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×