Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agrest33333

Drukarka HP Deskjet F2280

Polecane posty

Gość Agrest33333

Zakupiłem tusz kolorowy (zamiennik)do drukarki HP Deskjet F2280 , po włożeniu kartridża do drukarki nie drukuje jak powinno , drukuje albo puste kartki albo drukuje w niepełnych kolorach. CO jest tego przyczyną? Złej jakości tusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem ten sam problem. Najpierw drukowało normalnie, później tekst był urywany, a później wychodziły czyste kartki bez żadnego tekstu. Wydaje mi się że trzeba bezwzględnie kupować oryginalny tusz. Szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrest33333
Ale do tej pory kupowałem zamienniki kolorowego tuszu i szło jak po maśle nie wiem czemu teraz coś się podziało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrest3333
Ostatnio drukowałem obrazek i na żółto mi wydrukowało :/ próbowałem wszystkiego i nic , a jak wyjąłem tusz żeby sprawdzić całe ręce sobie ubrudziłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrest3333
Kupuję ze względu na niską cene :/ ale chyba kupie oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrest3333
za to czarnym tuszem(też zamiennik) drukuje bez problemu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może winne są złej jakości tusze. Daję Ci namiary na firmę, w której kupisz sprawdzone tusze oryginalne i zamienniki bardzo dobrej jakości. Chodzi mi o firmę www.czarnynabialym.pl. Ja stale się u nich zaopatruję w tusze i tonery i nigdy nie miałam żadnych tego typu problemów ze sprzętem. Ich produkty zapewniają świetną jakość wydruku, polecam tam kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie705
Warto kupić drukarkę Epson z systemem ITS http://www.epson.pl/inktanksystem . Zamiast wymiany kartridży czy tonerów tusz uzupełniany jest poprzez samodzielne dolewanie brakującego koloru z oryginalnych butelek o pojemności aż 70 ml ( lub 140 ml jeśli chodzi o drukarki mono). Są to może nie najtańsze drukarki ale jednak szybko ich koszt się zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek21
Taki druk jak wygląda po dolaniu uzpełnieniu tonerów? Czy jest taki ładny jak przy pierwszym tonerze? Jak wygląda proces wydruku kolorowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może to wina drukarki, może jakaś awaria? Ja miałam problemy z drukowaniem, potem oddałam ją do serwisu drukarek w http://wpc-tusze.pl/ Kraków i już wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie tak. Ja też kupuję tusze w www.czarnynabialym.pl i nigdy nie miałam żadnych problemów z drukowaniem. Oni sprzedają materiały eksploatacyjne jedynie sprawdzone, wysokiej jakości. To od razu widać, wydrukowany tekst czy obrazki są bardzo wyraźne, warto u nich zamawiać tusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, że po prostu to zły zamiennik. U mnie w firmie firma http://www.hicopy.gdansk.pl/ doradziła przy wyborze sprzętu i zamienników tuszu i wszystko działa jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta drukarka jest ok. ale jeśli szukasz czegoś do biura to może warto pomyśleć o urządzeniach wielofunkcyjnych? Sama mam takie http://www.markor.com.pl/ u siebie w biurze i są bardziej efektywne i skracają czas pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xeromania.pl - w tym sklepie można znaleźć tani sprzęt biurowy i trafić dodatkowo na świetny leasing 0%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agrest, przed tobą były tu już dwie osoby z takim samym problemem (w tym ja). Niestety nie wiem co zrobić. Chyba wyrzucę tę drukarkę w p**du.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gringoo
może po prostu kup nowe zamienniki, nie są zbyt drogie, ja mam activ jety i nie płacę zbyt dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemem jest zamiennik. Polecam imprime ktore mozna kupic na centrumpapieru . pl zreszta zadzwon do nich opisz swoj problem to na pewno cos ci doradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja z kolei mam zamienniki activ jeta, przy zakupie mam 5 lat gwarancji więc tym bardziej mam przekoannie do tych właśnie materiałów eksploatacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×