Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poradźcie w drukarce

drukarka mi źle drukuje czarny a pozostałe idealnie?

Polecane posty

Gość poradźcie w drukarce

Dlaczego?. Już dwa nowe tusze wsadzałam czarny, a tu dalej drukuje tak jakby było rozmazywane, a kolory idealnie drukuje. Przecież nie będę pisać w niebieskim. Mam Canon i350. Atramwentową. Co mam zrobić, bo już czyściłam wszystko tam w programie drukarki, nawet robiłam wyrównanie głowicy. Ale tam gdzie jest A DF - czyli tam gdzie jest czarny kolor to ja mam rozmazywane, a tam gdzie jest BCD to są paski które są idealnie odbite. Zna się ktoś na drukarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie w drukarce
słuchaj goblinku lesbo - tylko czarny mi źle drukuje a kolorowy idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goblinek smrodlinek
lesbo to pewnie masz ją zepsutą nawet idiota by się domyślił że jak nie działa to znaczy że jest zepsuta!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradźcie w drukarce
Ale działa, bo jak piszę raz w kolorach a raz w czarnym to te kolory są dobrze wydrukowane, ale czarny jest jakby się rozlewał i jest nieostry. I nie mam zepsutej drukarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goblinek smrodlinek
to coś masz z kompem lesbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak może być z kompem
jeśli kolory drukuje dobrze lesbo. Naucz się choć trochę o drukarkach ty nieuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goblinek smrodlinek
lesbo jak ci drukuje dobrze kolory to czego chcesz od tej drukarki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie wiem co mogło się stać, ale wydaje mi się, że najlepiej byłoby sprawdzić czy tusz się nie skończył, a jak nie to pewnie wysłanie do serwisu byłoby najlepsze. Na doktortusz.pl mają tani serwis, więc można skorzystać. Wydaje mi się, że takie rozwiązanie byłoby najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te zamienniki sa bardzo dobre i na pewno kupując je można zaoszczędzić parę groszy bez ryzyka uszkodzenia drukarki. A co do twojego problemu to może powinnaś pokombinować w ustawieniach? Gdyby drukarka była zepsuta to wszystkie kolory byłyby zamazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się byc kulturalna
miałam podobnie, o dziwo po rozkręceniu drukarki, czyszczeniu dysz itp okazało się że to wina programu( tylko gdy przez niego drukowałam było źle, we wszystkich innych dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kiedyś coś podobnego do Ciebie. Jak pierwszy raz zmieniałam tusze. To znaczy na początku trudno było mi coś w ogóle wydrukować. Na pewien czas pomogła mi "kalibracja urządzenia" - powinnaś to gdzieś znaleźć w ustawieniach drukarki w programie. Ale potem znowu były problemy. I się okazało że to wina słabej jakości tuszu (zamiennika). Więc zwróć uwagę czy u Ciebie nie chodzi o to samo. Jak Ci kalibracja nie pomoże to spróbuj kupić inny tusz. A jak to też nie pomoże to drukarka do serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro już wymieniałaś tusz to jak dla mnie pozostaje tylko skorzystanie z serwisu. Sama nic nie wykombinujesz a nawet jak zamienniki dobre kupisz to może się znowu okazać lipa. Skorzystaj z rady i wyślij do doktortusz.pl a nie mecz się z tym sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiazekaspjan
droga kobieto, jak znam życie i nie widzę tutaj czy to napisałaś, ale najpewniej włożyłaś do tej drukarki zamienniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maskom202
a wyrównałaś poziom tuszu ?? www.dyskrecja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tak samo podobno przez to, że napełniałam toner. Kupiłam nową tak mnie wkurzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella89
Jak juz ktos napisał-mysle ze to wina samego tuszu-a własciwie nie oryginału-który działa własnie w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiazekaspjan
no i wszystko jasne, wszyscy mają problemy z tymi żenującymi zamiennikami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratekowa
hehe ,a mówia ze zamienniki sa super -a tu jak zawsze to co nieoryginalne albo podrobione jest be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratekowa
hehe ,a mówia ze zamienniki sa super -a tu jak zawsze to co nieoryginalne albo podrobione jest be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamienniki to bardzo mało oszczędny sposób oszczędzania :P Zazwyczaj jest to powód psucia się drukarek, problemami z dobrym drukiem i wydajnością. A ja wolę mieć pewność, że będe mógł jutro rano wydrukować sobie potrzebne papiery, niż nagle mieć niespodziankę, że przestało działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddaj do serwisu, nikt tak o przez neta ci nie pomoze jak cos to mogę Ci polecic fajny serwis www.arso.pl/ pomagaja od reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drukarki też mogą mieć milion różnych awarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem po prostu warto się udać do serwisu drukarek, ja swój sprzęt oddałam do http://wpc-tusze.pl/ w Krakowie i błyskawicznie mi go naprawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam kiedyś podobny problem, ale okazało się ze w sprawdzonej drukarni zajmują się też serwisowaniem drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Jeśli ktoś szuka dobrego serwisu w rejonie Gliwic, to ja mogę polecić to miejsce http://kserokopiarki-gliwice.pl/. Naprawili wszystko szybko i skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjara
Ja tam nigdy nie miałam problemu ze swoimi zamiennikami , a od bardzo długiego czasu używam tylko ActiveJet. Być może trafiłeś na niezbyt dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolija
Zamienniki też nie będą dobre jeśli kupisz tzw " nołnejm " za grosze, wtedy na pewno będą problemy z drukarką i drukiem. Spróbuj active jet i wtedy zobaczysz kolosalną równicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację, lepiej zapłacić troszkę więcej i mieć bardzo dobre zamienniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zapłacić troche więcej za zamiennik a będziesz miał pewność, że nic ci się nie zepsuje, a zamienniki active jet to najlepszej jakości towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smiglo
Zdecydowanie lepiej zapłacić więcej za zamiennik, i tak będzie tańszy niż oryginał (taka jego funkcja) a będziesz mieć pewność, że nic się nie schrzani. Wyżej polecają active jety, ja jednak wolę Asarto,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×