Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

parowka z serem

Druskienniki aqua park- byl ktos?

Polecane posty

Kurczę w sierpniu mi się zapowiada tam wizyta, dobrze by było wiedzieć ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi znajomi byli. Jest wspaniale. Slyszalam o resturacji w wodzie, stoliki stoja w wodzie:) Moiwli tez,ze lepiej rozmawiac po angielsku, bo nie lubia tam Polakow. Ciekawe co jakies głupki tam przeskrobali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie tak myslalam w jakim jezyku z nimi sie porozumiewac, bo litewski to w ogole do polskiego podobny, ale kolezanka mi mowila ze tam sporo Polakow pracuje wiec nie ma problemu z dogadaniem, ale nie wiem ile w tym prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staskaaaa
bardzo fajny jest we wroclawiu i tanio. 4 godziny 24zł www.militaria.pl/wzielonegramy.xml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni często potrafią mówić po polsku ale tego nie ujawniają:)Nie wiem dlaczego....Byliśmy w zeszłym roku z wujkiem i pokazał nam dokładnie jak to wygląda...w restauracji kiedy spytał czy potrafią po polsku , kelnerka odpowiedziała że nie:)po czym wujek uparł się że złoży zamówienie tylko po polsku...:)I co się okazało ?? że laska doskonale mówiła po polsku:)Chyba lepiej niż my::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
Aqua Park w Druskiennikach odwiedziłam 2 lata temu :) i wszystkim znajomym polecam:) jak już pojedziecie to idźcie i na zjeżdżalnie i na sauny. Rewelacja :) Za cały dzień zapłacilismy ok. 100 zł od osoby - teraz zależy od kursu Lita. A i pamiętajcie czas na Litwie jest przesunięty o godzinę do przodu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzaklewski
Ja byłem w Druskiennikach i zrobili ze mnie męczennika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAWS
ja byłem rok temu - fajnie, polecam również park linowy z zjazdem nad Niemnem. Generalnie Litwę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wady: źli ratownicy, nie miła obsługa. Treść:porabali sie z ograniczeniami wiekowymi,zglupieli robiąc do wszystkich zjezdzalni ograniczenia: od 13 lat i 120cm wzrostu, ratownicy trzymają łapę na zjezdzalni i wypytuja sie jaki masz metr, ile masz lat,jak sie nazywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michla3232
Jak organizowałem wyjazd integracyjny to ofertę znalazłem na stronie www.event-tourist.pl . Poszło fajnie, wszystko było zorganizowane perfekcyjnie ze strony biura. Hotele takie jak w ofercie na stronie, atrakcji co niemiara – spa, aquapark...a najlepsza była spreparowana wycieczka do Wilna...:P:P Kto był ten wie, o co chodzi! Polecam zwłaszcza ten punkt oferty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrsgarrtsen1551
W Druskiennikai jest po prostu CUDOWNIE! <3 jutro kończy mi się pobyt i będe naprawde bardzo tęsknić za tym niesamowitym miejscem... Ratownicy-Super! Bardzo mili, uśmiechają się,.zawsze pomogą jak ma sie problem... naprawde fajni <3 Jedzenie-ehh mysle ze przytylam i to sporo! Jest bardzo pyszne :3 Jak sie tam jedzie to raczej powinno sie znać język, chociaz troche ogarnąc, a jak nie to nie szkodzi, jakos da sie dogadac, bo oni troche rozumieją po polsku ^^ Jest tez taki basen dla malych dzieci, są zjezdzalnie, sztuczna plaza i duza przestrzeń . Wszystko jest tam na 6, a nawet 7 haha :D GORĄCO POLECAM! Najlepsze miejsce na odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×