Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Drżenie ciala i trzęsące sie dłonie

Polecane posty

Gość gość

Witam mam 22 lata od kilku dni strasznie trzęsą mi sie dlonie i cale cialo drży, nawet glowa, miesnie sa spiete i czuje niepokoj i lekki lęk, jestem zmęczona, a serce szybko bije, ciężko mi się oddycha i mam trudności w zasypianiu gdy chodzę czuję jakbym miała upaść bo tak drży moje cialo. Często mam również mocne bóle w klatce piersiowej, które nasilają się wieczorem i przed spaniem. Czy te drżenia całego ciała głowy i dłoni może oznaczać ze mam SM czy to nerwica? Strasznie sie martwię o to , a leki na uspokojenie nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprónbuj brac magnez, a co to to musisz zrobic dokładne badania.. nawet parkinsona mozna dostac w młodym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko tematu, zawsze tak masz przy masturbacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli to znowu ty, ta od hipochondrii co ma WSZYSTKIE BADANIA I WYNIKI W NORMIE to litości, ile jeszcze tego. A jesli to nie ty, to do lekarza na podstawowe badania, plus zażywaj magnez i potas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
objawy przedawkowania kofeiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona, ona, ta hipohondryczka! Wszędzie już ją wyyepali to znowu tu przylazła! Masz kurfa zryty łeb, a zamiast mózgu kisiel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz tu zadaje pytanie :) I kawy nie piję. Miałam robione EKG i wyszło ok. Tylko te drżenia ciała mnie niepokoją. Lekarz powiedział, że to nerwica lękową i przepisał Xanax 0,25 ,ale żadnych innym badań oprócz EKG nie wykonał. Niby objawy pasują do nerwicy, ale żeby ciągle tak się czuć nawet gdy leze od rana do wieczora codziennie. Chyba zaczynam wariowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale to jesteś ty od tego ekg i nerwicy lekowej. Co do jednego się zgadzam - zaczynasz wariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×