Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Duda jest klamliwy

Polecane posty

Gość gość

Tyle obiecuje:-) wierzycie w to? Ja ciemnota nie jestem:-) każdy chce do władzy a duda to tylko paluszek kaczynskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie tak jest ale komorowski to człowiek który absolutnie nie nadaje się na kierownika skupu makulatury,a co dopiero prezydenta co udowodnił przez ostatnie 5 lat,nie wiem jak można byc tak naiwnym i uwierzyć drugi raz komus kto nie zrobił kompletnie nic jak mógł cos zrobić,takie rzeczy tylko w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego POwcy tak bardzo się boją PiSu u władzy? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dodatku komorowski jak i wieksza część peło ma tak mętny życiorys,że woda w ścieku jest bardziej przejrzysta,jego żona również ale co tam ciemny lód i tak pewnie go wybierze dając tym samym dalsze przyzwolenie na to żeby w polsce nie zmieniło sie nic,a własnie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ja na nikogo nie glosuje od 5 lat nie chodzę na wybory. Tylko jak słucham dudy wypocin to mnie skręca ze ludzie wieza w te brednie:-) a Kaczyński tylko sie posluguje innymi by do władzy dojść każdy wie po co. Dla swoich pobłudek i by nagorszyc sytuacje w Polsce i do tego z Rosja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co nie mieszkam w Polsce ale obserwuję wszystko co się obecnie dzieje. Polityka nigdy jakoś specjalnie mnie nie interesowała aż do momentu kiedy PO doszła do władzy a w Polsce zaczęło się dziać źle. Wówczas postanowiliśmy wyjechać z rodziną. Teraz czekamy aż partia PO i Komorowski całkowicie zejdą ze sceny politycznej. Inaczej nie wyobrażam sobie powrotu do ojczyzny ! Wraz z rodziną zagłosujemy na Dudę a później jak przyjdzie ten czas na PiS ! bo za ich czasów Polska była spokojnym krajem i miała powszechny szacunek w Europie. Obecnie , rządy PO są służalcze wobec UE a ta to wykorzystuje niszcząc naszą gospodarkę i nasz kraj. Dlatego , nie dajcie się ludzie omamić mediom TV nie dajcie się omamić słowom PO i Komorowskiego ! To są ludzie z pod ciemnej gwiazdy , to są ludzie niebezpieczni to jest mafia przestępcza która niszczy Wam Wasz Kraj ! Głosujcie na Dudę , odsuńcie partię złodziei od koryta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze na Dude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa ludzie spod ciemnej gwiazdy,to sa ludzie za którymi stoi wielka kasa zrobiona przez byłych ubeków,partyjniaków i inną swołocz żydowską,jednak pis nic nie zmieni co najwyżej wprowadzi więcej oszołomstwa na punkcie religii,sumienia,in vitro itp. bzdetów.polska jest takim krajem że wiara w to że dokona się radykalna przemiana na korzyśc dla społeczeństwa jest po prostu utopią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy już Komorowskiego - czas na zmiany :) Duda na prezydenta a Kukiz na premiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze na lepsze nie będzie dla Polski nawet jak duda wygra wybory, możliwe ze nawet gorzej, za 2 lata wyjdą ludzie na ulice i będą krzyczeć gdzie te obietnice:-) jak zawsze:-) jesli pis wygra to nie myślcie ze będzie lepiej. Tym bardziej z Kaczyńskim przy władzy. Nie mam nic do kaczki ale z Rosja tez zadzierać nie można. Przysporzył by problemów dla Polski i Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlę się tylko by ten naiwny, durny naród nie uwierzył w sondaże i gierki medialne TVN, TVP, Polsatu, bo jeśli tak to jesteśmy naprawdę zgubieni. Oby ludzie nie łyknęli tej żenującej propagandy i manipulacji. Przecież to co wyprawia lis, michnik, bezzębny karolak i wielu innych to jest kpina i obrażanie ludzi. Nie jestem fanatykiem PiS, Duda nie jest kandydatem moich marzeń, ale oddam na niego głos, bo los naszego kraju naprawdę wisi na włosku i to strasznie cienkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w żadne banały o wierze kościele i innych popierdołach żyłem za czasów PiS w Polsce i nic takiego się nie działo a życie biegło jakimś tam swoim i w miarę spokojnym torem gdzie za nastaniem PO musiałem wyjechać bo się zaczęły klocki nie z tej ziemi , także proszę was bez tej propagandy :) bo to już się chore staje i zastanawia czy wypowiadający się w temacie nie mają sami grubo za pazurami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w polsce można wybierać albo między oszołomem albo złodziejem,jeżeli istnieje 3 mozliwość czyli nie wybrać nikogo to ja zdecydowanie wolę tą opcję i jeżeli frekwencja na wyborach osiagnęła by 3-5 % wtedy naród polski wykazał by że nie da się robić w c***a ani jednym ani drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszcie PiSem, straszcie aż się sami zesracie ze strachu. Bać to się mogą złodzieje, oszuści i aferzyści. Ja śpię spokojnie i będę głosowała na Dudę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda i Kukiz - przyszłość Polski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Rosją zadarl niejaki Sienkiewicz a on jest z partii pana prezydenta. To jego oskarżył o rozkaz podpalenia budki pod ruska ambasada drugi platfus w rozmowie z platfusiara . PO prowokuje wiec Rosję .Nie chce wojny.wybieram zgode i bezpieczeństwo dla tego glosuje na Dude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pis swego czasu dobrze zaczął ale jak to w polsce bywa z realizacją czegokolwiek wszystko spieprzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
Ja też na Dudę, byli w tych wyborach lepsi od niego ale teraz to nie ma znaczenia. Komorowski to marionetka bez własnego zdania, robi co mu każą, mówi to co mu napiszą :o Wybór jest jasny- Andrzej Duda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Ani PIS ani PO nie powinno dojść do władzy. Nic się nie zmieni dla Polaków jesli jedna z tych parti wygra wybory. Ja osobiście nie chodzę juz na wybory strata czasu i to od paru lat. Stawiałam na Kukiza miał ciekawa reklamę i to co chcial zmienić dla Polski. Eh teraz się tluką PIS i PO. Jak zawsze to standard i tak będzie i na następne 5 lat;-) SLD tez kiedys rządziło i było znacznie lepiej. Tylko jak do UNI weszliśmy kupa i dno:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt gdzieś tam coś spierzyył jakąś aferą ale...co jest bardzo kulturalnym zachowaniem, Kaczyński podał cały rząd do dymisji !!! a powiedzcie sami co wyprawia PO ? i jakoś nikt ze stołków nie leci ! przecież to są jaja ! nie z tej ziemi ! Sienkiewicz i Belka wyśmiewają Polskę , jakieś gadki od dodrukowaniu pieniędzy przed wyborami dla emerytów aby pozyskać głosy ! Szwindle z fiskusem Nowaka i jego żony ! I teraz jeszcze ta budka ...nieee no błagam ludzie kochani ! tego nie można tolerować ! Nie wspomnę już Tuska mendy która sprzedała Niemcom wszystko co się sprzedać dało ! Komorowski w debacie zachowuje się jak szczyl z pod budki z piwem , wypowiedzi poziomu null ! Swoje kampanie promuje oszczerstwami , suflerka podpowiada " przytulić Panią" "zaprosić do pałacu" Ludzie ja was proszę ! Tego dłużej nie da się tolerować ! to jest cyrk ! To jest jawne plucie narodowi w twarz ! Ośmieszanie go przed całym światem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polityka to ostatnia dyscyplina w jakiej polacy powinni brać udział z resztą u nas nie ma jako takiej poltyki,wszystko to jest tylko prywatna gra każdego do własnej kieszeni,wystarczy prześledzić kto i jakie partyjki pozaliczał,poglądy zmieniają jak rękawiczki w zalezności od zapotrzebowania więc jaka tu mowa o polityce,polska to kraj złodziei,takim był taki jest i taki pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski zapowiedział lasów państwowych za pozyskane pieniądze ma zamiar wypłacić Zydom odszkodowania ! Pytam za co? za to że MY Polacy ratowaliśmy im życie?! Talibom wypłacił rząd 230tys eu !! z czyich pieniędzy ? pomyśleliście ? Firmy padają na pysk i słyszymy że są nieopłacalne ! Przychodzi Niemiec kupuje te same firmy i niemcowi przynoszą dochód ! przecież to jawnie chodzi o przejęcie interesów Polskich ! O zajęcie naszych ziem ! Merkelowa nie pozwala na podniesienie Polakom średniej krajowej ! Czy wy tego nie widzicie ? czy wy tego nie czytacie ? jak można chcieć głosować na ten rząd szubrawców PO wskiej mafii ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten naród jest tak ośmieszony,że nic to nie zmieni,my nie jesteśmy nikomu do niczego potrzebni, na tym narodzie i kraju robią wielkie pieniądze tylko wybrani,reszta się nie liczy,jesteśmy tanią siłą robocza i rynkiem zbytu,nie mamy żadnych bogactw naturalnych bez których nie mógłby sie obejść świat,nie mamy żadnych technologii nie mamy czegoś co było by charakterystyczne tylko dla nas,żadnej marki narodowej,nic i ci którzy tu rządzą od zawsze dobrze o tym wiedzą i wiedzą tez doskonale że naród to jest ciemny i zyjący politykom dlatego tak sie ją podsyca a pokątnie robi wielkie interesy bo o to i władzę tylko idzie,dla narodu nie zrbią nic a ni ci z lewa ani z prawa ani z środka,nawet jak znajdzie się ktoś taki jak kukiz to i tak za chwile utonie w tym bagnie plugastwa i własnej niemocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
gość dziś głosują na nich bo większość Polaków siedzi przed tv a tam tego się nie dowiesz :o Ludzie nie mają pojęcia co się dzieje w kraju, słyszą tylko że PiS to zło i tego się trzymają, największym złem obecnie są media w których nie dowiesz się niczego istotnego :o Jedynie (oczywiście możecie się śmiać) tv Trwam trzyma jakiś poziom, a reszta z tvn na czele to totalne dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie za 2 lata ludzie tez wyjdą na ulice i wyplakiwac sie będą jak zawsze jak pis wygra. To standard to jest reklama żadne te wypociny i obietnice nie wyjdą dla ludzi i nic z tego nie będzie. Nawet na wybory mi sie nie chce iść bo żadna z tych parti nic lepszego dla Polski nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komorowski kłamał na debacie
Podatkowa wpadka prezydenta w telewizyjnym pojedynku z Andrzejem Dudą. Postraszenie w telewizyjnej debacie przez Bronisława Komorowskiego "podatkami wysokimi niczym na Węgrzech" było o tyle chybione, że to właśnie nad Dunajem obniżane są kolejne stawki podatków. Wprawdzie stawka VAT jest rekordowa jak na Unię Europejską, jednak pozostałe daniny na rzecz państwa są znacznie niższe niż w Polsce. x http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/podatki-wysokie-jak-na-wegrzech-o-tym-mozemy,38,0,1803814.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćść
gość dziś oczywiście że PO i PiS niczego nie zmienią, ale wybór Dudy daje szansę że jesienią po wyborach coś się ruszy, mam na myśli oczywiście Kukiza. Z Dudą prezydentem Kukiz się dogada ale z Bronkiem jestem przekonana że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polska jest podpaską między rosją a niemcami i taka jest prawda,ciągną z nie j tylko ci z dawnego układu,reszta to tylko bydło robocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu powyżej też kiedyś śmiałam się z trwam maryji macherów a i nawet co sama sobie do dzisiaj wyrzucam z państwa Kaczyńskich... jednakże powoli zaczęłam się przysłuchiwać , obserwować też media innych krajów Unii , i zauważyłam tą nagonkę na Lecha Kaczyńskiego i jego żonę , którą po bliższym poznaniu uważam za wspaniałą fajną przesympatyczną śp. Kobietę ! Wówczas słuchałam ogółu a ogół ...powtarza jak papuga to co usłyszy z ust oprawców , kłamców tym którym zależy aby obraz takie a nie inny mieli Polacy o PiS o śp. prezydencie Kaczyńskim ! Wtedy też właśnie zaczęła się moja przygoda z polityką , bo miałam potrzebę bronienia kogoś kto nie słusznie był zaszczuwany , opluwany a tak naprawdę był patriotą ! I to że nie chętnie szedł na ugodę z Niemcami czy Unią to nie była polityka przeciwna współpracy ! To była polityka obrony naszych interesów , naszego przemysłu , naszych ziem ! Za to i nie tylko , zaszczuto go ,nastawiono naród przeciw niemu ! Za to też dzisiaj płacimy My Polacy ! on chciał Polski dla Polaków a nie dla Niemców jak to zrobił Tusk ! Jak to robi dzisiaj rząd PO ! Jak to robi osoba podstawiona zaraz po jego śmierci Komorowski ! Nie dajcie się oszukać ludzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×