Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Duda ledwo zdążył zostać prezydentem, a już tyle osób na niego narzeka

Polecane posty

Gość gość

i jakieś memy powstają, ciekawe co miał zrobić przez tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezydentem bedzie od sierpnia, prezydentem jest obecnie B Komorowski pza tym Duda wygrał niewielką liczbą głosow, reszta ludzi go nie chciala albo głosowala przeciwko Komorewskiemu, nie głosowali na Dude bo go lubią czy popierają, glosowali przeciwko B.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim trzeba być debilem :) proszę was , jak dla mnie a nie głosowałam super prezydent w końcu ! wstydu oszczędzi ! inteligencja i cała rodzina na wielki plus :) nie siej fermentu mendo sprzedajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
Bronek powinien mieć zabronione po wyborach podpisywania jakichkolwiek ustaw. PO robi ustawę która pozwala na odwołanie prezydenta prze trybunał konstytucyjny a Bronek ma to podpisać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukizthe best
Witaj, w pierwszej turze poparłam Kukiza. W drugiej głosowałam za Komorowskim ponieważ P. Duda urządzi nam coś na wzór Państwa Kościelnego. Sama jestem katoliczką ale nie będę żyła pod dyktando sekty w biretach. Nie ufam Dudzie. Już gada o Smoleńsku a w trakcie kampanii jakoś milczał w tym temacie. Pomnik? Niech stawiają w każdym mieście nawet ale nie z moich podatków. Jest tyle osób potrzebujących ale najważniejszy i na pierwszym miejscu jest pomnik. Jakby on miał wskrzesić tych zmarłych w tragedii albo niebo im zapewnić. Boże... widzisz i nie grzmisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
kukizthe best dziś Wy naprawdę nie wiecie że to gadanie o pomnikach i innych tego typu sprawach ma tylko na celu mydlenie nam oczu ?? PO w tym czasie planuje podatek katastralny i chce odwoływania prezydenta przez TK a wy się pomnikiem przejmujecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukizthe best
Ja wypowiedź Dudy słyszałam w wywiadzie więc to nie PO za tym stoi. Ja nie jestem absolutnie za PO, bo tak jak mówię byłam i jestem za kukizem. Zagłosowałam na Komorowskiego bo po prostu PiS to Kaczyński- człowiek zawzięty, chory z zawiści i złości oraz chęci zemsty. Nie akceptuję takich osób. Przyjrzyj się kiedyś obiektywnie jak Jarek cos będzie mówił w temacie PO czy nawet jakieś archiwalne wypowiedzi znajdź w necie. Zwróć uwagę na mimikę i gestykulację. Z jego sposobu zachowania można mnóstwo wyczytać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
w takim razie proponuje zwrócić uwagę na gestykulacje Komorowskiego chociażby w trakcie debat, ciągle zaciśnięta pięść i nieustanne atakowanie PiSu, wiele od Kaczyńskiego to on w tym zakresie się nie różni. A poza tym nie mogę pojąć jak ktoś kto głosował na Kukiza mógł zagłosować na Bronka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest nagonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krew jak chleb
Kukizthe best Taka głupia jesteś czy tylko udajesz? Pomnik na cześć ofiar katastrofy smoleńskiej Ci przeszkadza, a tęcza nie? Wypchali Cię tą tvn-owską papką jak zdechłą wiewiórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to Kaczyński wzywa do jakiejś walki ? Czy Komorowski ? Z kim ma być ta walka ? Z narodem ? Kto tu wzywa do nienawisci ? Komorowski czy Kaczyński ? Czy Kaczyńskiego podsuchano jak opowiada o kręceniu lewych interesow ? Czy ludzi z obozu politycznego Komorowskiego ? Czy zdjęcia w prasie czy portalach lizusowskich wobec rządu przedstawiaja zawsze Kaczyńskiego z jakimś grymasem ? Czy może Komorowskiego ? Czy Komorowski nie brał udziału w uroczystosciach religijnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wam sie nagle ta tecza wziela, przeciez nie bylo zadnego powaznego kandydata lewicowego? zarowno komorowski jak i duda NIC dla mniejszosci seksualnych w pl nie zrobi - to jest katopolandia nie irlandia, pamietajcie o tym, tutaj nawet nie bycie katolikiem to juz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ten pomnik tak przeszkadza?Na dodatek ze światła?Czy każdemu pomnikowi poświęcane jest ty!e uwagi?To jakaś paranoja jest.Krzyże i tablice pamiątkowe nawet przy drogach stoją jeśli dla kogoś to ważne trzeba szanować a tu tyle osób jest za pomnikiem w tym a nie innym miejscu i taki harmider.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słyszałam na własne uszy jak prezes mówił, że nie spocznie póki nie zniszczy PO. Nigdy nie słyszałam takich słów od obecnej władzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam nic do mniejszości seksualnych ale już mi się nie chce o tym słuchać.Zrobilibyście sobie inną nazwę do określania związków i byłoby dobrze.Ale nie,musicie mieć coś co inni już mają.To się nazywa zawłaszczenie nazwy.A potem dziwicie się niechęci itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19:48: wypowiedz z 19:42 to ja - jestem heteroseksualna kobieta, wiec nie wiem czemu do mnie mowisz jak do przedstawiciela grup mniejszosciowych. po prostu zauwazam ze w pl ci ludzie maja ciezko - nie dosc ze nienawisc z kazdej strony to jeszcze zero wsparcia politycznego. a to ze jest to topik medialny to nie jest koniecznie wina tych srodowisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do19:46 Ą miał na myśli,że nie spocznie póki kraj będą rozkradać i łupić obywateli.MożeTy nie lubisz do lasu jeździć a ja lubię a już teraz są zakazy wjazdu bo teren prywatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jędruś Dyzma jeszcze prezydentem nie jest. Niby facet wykształcony, ale bredzi jak potłuczony. Nie ma własnego zdania na żaden temat tylko myśli tak samo jak episkopat, a jego pomysły gospodarcze to takie, dzięki którym będziemy mieli tu drugą Grecję. Jak można najważniejsze stanowisko w państwie oddać w ręce kogoś bez żadnego doświadczenia? Dyzma jak się patrzy. Jak jeszcze Jarkacz będzie rządził z Kukizem to kompromitacja przed całym światem i Węgry bis murowane. Polacy kochają króliki z kapelusza które dużo krzyczą. Najpierw Tymiński, Lepper, a teraz jeszcze ten Pinokio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma jak to PO szumowiny szerzące nienawiść do obecnego prezydenta :) że wam też tak się chce zapamiętajcie łajzy ! nic nas nie zniechęci !!! NIC łajzy PO wskie sprzedane ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem gdzie ty te tereny prywatne w lasach widzisz. Uwielbiam las chodze bardzo często i nigdzie nie widziałam takich napisów Słyszałam rózne głupoty o wyprzedaży lasów, rzek nawet, ale w takie bajki to tylko kafeteriusze wierzą :D W internecie przecież wszystko można napisać. Pytanie tylko czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie rewolucja :) a będzie jak trzeba będzie :) baliście się tego od początku :) dlatego przygotowaliście plan " akcja kraj 2015" wy szumowiny Po wsko szkopskożydowskie ! nakryjemy was czapkami ! Polski nie oddamy ! Jesteśmy Polakami ! Polska jest wielkim historycznie , mentalno kulturowo krajem ! Jest Potęgą ! przy szmatach które chcą nas zagarnąć ! hahahha dna ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś z 19:46 Zapomniałeś o dorzynaniu watahy? Kto to mówił. Partia zgody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie wiem gdzie ty te tereny prywatne w lasach widzisz. Uwielbiam las chodze bardzo często i nigdzie nie widziałam takich napisów Słyszałam rózne głupoty o wyprzedaży lasów, rzek nawet, ale w takie bajki to tylko kafeteriusze wierzą smiech.gif W internecie przecież wszystko można napisać. Pytanie tylko czy to prawda xxx zamknij k******o tępa morde ! jak nie wiesz , to ją lepiej zamknij ! bo ci ją zamknę osobiście ! czym myślisz ? lędźwiami ? jesteś jak w II wojnie tania szmat....a która dawała ss...mańcom ! poczytaj i się zastanów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szumowiny z PO atakujące prezydenta elekta???? No to juz pojecie przechodzi!!!!! Od 2010 widziałam na własne oczy co wypisywaliście o obecnym prezydencie, aktualnemu rzadowi i jego zwolennikach. Mnie przez gardło nawet takie słowa nie przechodzą. A wy się czujecie bezkarnie :( Rozumiem, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia? Ponadto prezydent elekt wygrał TYLKO 3%, co jakąś znaczącą przewagą nie jest. Każdemu wolno oceniać szafa państwa. Byle kulturalnie bez wyzwisk, jak to było z waszej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.05 I właśnie o takich prostakach mówię. Którzy jak nie wyzwą przeciwnika w rozmowie, to chorzy będą. Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna tego człowieka wogole chwalic? Przeciez on NIC nie obiecuje lepszego NIC! Dobrze ze zostal prezydentem bo czas na zmiane, gorzej juz nie bedzie (choc moze?) on wprowadzi wieksz epodatki biedornkom, lidlom itp itd. Pieknie ? NIE, bo sieci juz wystapily i powiedzialy ze w takim przypadku CENY pojda w gore. I to jest plus? To samo tylko inaczej. Teraz placa mniejsze podatki za to nizsze ceny sa. ALe gawiedzi sie nie przetlumaczy oni chca slyszec tylko to co chca. Nastepny przykład? ZMNIEJSZENIE WIEKU EMERYTALNEGO. Pieknie? NIE bo slyszeliscie ile bedzie najnizsza emerytura? 870 zł. Ile nagadano Bronek podwyzszyl wiek emerytalny. TAK ALE i wieksze swiadczenie bedzie. Ale co tam wazne ze Duda obnizy. Reszta sie nie liczy. TO JEST WSZYSTKO TO SAMO tylko na inny sposob. Mam jeszcze tysiace takich pustych gadek i przykladow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As 20:05 Nie tylko to mówiła tak zwana partia ugody i pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.11 dokladnie duda niczym sie nie rozni od bronka. Jedynym plusem tej kandydatury jest przerwanie panowania PO. Ja w zadne jego obietnice nie wierze. On owszem obiecuje ale to jest bezsens. Wiek emerytalny obnizy no ale to ze i swiadczenie bedzie mniejsze o 40% to nikt głosno o tym nie mówi. Tylko ze obnizy. To jest to samo jakbym pracowala 5 lat dluzej i dostala wieksza emeryture. To samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie wiem gdzie ty te tereny prywatne w lasach widzisz. Uwielbiam las chodze bardzo często i nigdzie nie widziałam takich napisów.Gościu jak się siedzi w fotelu i pilnuje żyrandola to się nie wie gdzie są oznakowania lasów jako teren prywatny i wstęp wzbroniony. Niektórzy to sobie nawet ogrodzenia z siatki drucianej porobili żeby im zające , sarny i dziki nie pouciekały. Żal dupę POwcom ściska bo boją się utraty korytek i opodatkowania lokat bankowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20:02 Takie tereny prywatne są tam gdzie mieszkam,nawet jeden z przepięknym dworem.Głośno nie wolno nawet mówić do kogo należy.Mogę Ci przysłać zdjęcie ale z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×