Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Duże piersi u szczupłej

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Mam biust 70E i nie wiem co zrobić. .. czy się cieszyć czy płakać. Dodam że mam 150 wzrostu i 55 kg lub trochę mniej. Co sądzicie o takich piersiach ? Bo ja sama nie wiwm co myśleć... Dziś starałam się znaleźć nieco tańszy stanik niż od 150 zl z triumpha w górę i na próżno :/ zakładałam wszystkie dziś w sklepie... D 75 , D 80 i wszystkie miały za małe miseczki a w dodatku oczywiście za luźne w zapieciu bo gruba nie jestem z reszta i tak miska za mała i tak :/ nie było oczywiście też mojego E 70, jedynie dla babć E 85 i E 90... haha... masakra, macie jakieś pomysły na fajne sklepy? A próbowałam tam kupić bo chciałam jeden jakiś tańszy chociaż. I co ogólnie sądzicie o tym wszystkim? Tyle się naczytalam tutaj ze wszyscy wola małe A niż jakieś większe bo coś tam i bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktoś ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że łatwiej zrzucić z biustu niż go powiększyć naturalnie. Także nie ma co się martwić. Jak będzie ci przeszkadzał to z czasem go sobie zrzucisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam jedną rzecz. "Tyle się naczytalam tutaj ze wszyscy wola małe A niż jakieś większe" Są różne gusta, ty się naczytałaś że wolą mniejsze a znowu w moim otoczeniu jest odwrotnie, znajomi wolą większe więc sama rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co,ale ty chyba nie do konca jestes szczupla skoro wazysz 55kg przy wzroscie 150 cm.Szczupla bys byla jakbys wazyla moze ponizej 50 kg.To po 1,a po 2,skoro masz rozmiar 70 E,to masz jakies 75 cm pod biustem,wiec przy takich wymiarach to raczej duzo.Proponuje albo odjac sobie wagi albo dodac wzrostu,albo zmierzyc sobie dokladnie rozmiar stanika albo nie koloryzowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie mierzyłam wiec nie mam po co robić tego drugi raz :) A nogi mam chude itd , każdy mi to mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dodam że dziewczyna z miseczka A / B ze wzrostem 150 cm i 55 kg będzie grubsza od dziewczyny która ma biust E 70 z racji tego iż biust tez swoje waży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na myśl przychodzi Dolly Parton. Ma obfity biust, biodra oraz wąską talię. Zamiast biustonoszy nosi gorsety. Spróbuj, może gorset jest lepszym wyjściem niż biustonosz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje ale sztuczne cycki to tez co innego.. zupełnie ..ale fakt faktem że fajnie podkreślają to co mają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zobaczę ale w staniku wygodniej na pewno. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj staników z Avy, kosztuję po 65 zł, a mają obwody od 65 i miski do H spokojnie. Ja od nich noszę 65 H i nie narzekam. Jest dużo wzorów i kolorów różnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wcale nie są wielkie piersi. Ciesz się z tego, co ci natura dała i poradź się, w dobrym sklepie, w sprawie swojego rozmiaru. tak naprawdę mało która dziewczyna, potrafi sama, poprawnie określić swój rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jej współczuję. Ogólnie uważam, ze średnie są najwygodniejsze. Cycki to nie tylko ślinienie się facetów, ale dźwiganie tego itd. Bo Panowie - zaskoczę Was, ale rolą cycków jest wykarmienie dzieci a nie by Wam fiut mógł stanąć. W Mark&Spencer popatrz, mają całkiem fajną rozmiarówkę. A w sklepach brafiterskich (których teraz pełno) staniki koło max 80-100zł chodzą. Nie wiem skąd się Wam wzieło, że barachło z Triumpha to jakieś niewiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co do wagi też tu jakoś szczupłości nie widzę ;) Szczupłość to dolna granica wagi prawidłowej a nie górna+niski wzrost ;) czyli w tym wypadku to by min. 10kg mniej było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz racje ale sztuczne cycki to tez co innego.. zupełnie ..ale fakt faktem że fajnie podkreślają to co mają ! X Skąd Ci przyszło na myśl że mówię o "sztucznych cyckach"? Takie..."sztuczne" nie potrzebują biustonosza bo zawsze "sterczą" tak, jak je ustawiono. X gość dziś To wcale nie są wielkie piersi. Ciesz się z tego, co ci natura dała i poradź się, w dobrym sklepie, w sprawie swojego rozmiaru. tak naprawdę mało która dziewczyna, potrafi sama, poprawnie określić swój rozmiar. Trudno jest się cieszyć z czegoś...kiedy nie można dostać TEGO co pasuje. Masz rację co do porady w dobrym sklepie. W takim (z mojego osobistego doświadczenia) wiem że Bra Fitter jest najlepszą osobą która potrafi dokładnie określić wymiary biustu i biustonoszy. Tyle że cena jest wyższa ale moim zdaniem, warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczupla to ty nie wiem czy jestes, bo ja jestem 8cm wyzsza a waze 9 kg mniej i moge powiedziec ze jestem szczupla pod biustem mam 64cm a w talii 60cm autorko, ile masz w talii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ile mam w talii ale jaki mass rozmiar biustu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn jaka miskę masz. Poza tym to ty jaki stanik nosisz ? 60? 55?( chyba nie ma takiego haha )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory myślałam że masz 60 cm pod biustem. W którym miejscu to się dokładnie mierzy w ogóle ? 1 mm pod piersiami czy niżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem autorką wypowiedzi z 1:56 ale ściśliwe 65 nawet wystarczy (bo też mam 64 pod biustem). A 60 są spokojnie dostępne, nie wiem po co ten śmiech ;) Ja akurat mam mały biust (ale ważę sporo mniej od Ciebie i jestem wyższa dobre 12cm), co nie zmienia faktu, że uważam, ze Ty szczupła nie jesteś. Raczej normalnej budowy. Chyba tylko jedną szczupłą poznałam z naprawdę sporym biustem (ale i tak w obliczy kobiet co ważą 60kg pewnie by nie był duży - kontrast robi swoje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierzyłam przed chwila obwód... mam 67 cm w pasie. 94 w cyckach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejęzyczenie! 67 w obwodzie, 94 cm w piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U tej Michalak wyszło mi 65 F...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to widać wg jej rozmiarówki taki stanik byłby dla CIebie dobry. Jeśli dobrze pamiętam, to zwiększając obwód odejmuje się miskę. Więc przy 70 w obwodzie wyjdzie właśnie E. Ale no od ściśliwości dużo zależy, ja mam staniki z obwodem 65, sama mam obwód 64cm - i noszę na najluźniejszej 3 haftce i od czerwca ani o 1cm mi się nie rozciągnęły. Więc tutaj no nie wiem czy dla osoby mającej 67cm pod biustem byłoby to wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bo od 67 odejmuje się 3 i zaokrągla = 64 . Zaokrąglone to obwód 65. Może zły masz stanik skoro aż na ostatnim i niewygodnie ? Może źle zmierzyłas albo firma poprostu coś nie teges ? No bo co firma to inne rozmiary tak naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra ja lecę spać , dobranoc. Dziwne to wszystko ale zawsze się odejmowalo. A przecież 55 nie będziesz mieć bo chyba nie ma czegoś takiego w ogole z reszta tym bardziej byloby za ciasne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×