Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dwa elektoraty wyborcze!

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj przyszły do mnie dwie kobiety z dwóch różnych elektoratów wyborczych! Pierwsza pani, sympatyczna, ale nie zwierzyłabym się jej gdybym koniecznie komuś musiała i znalazła się z nią na bezludnej wyspie. Przekonana o swej wyższości nad innymi, krytykująca wszystko i wszystkich, wiecznie narzekająca. Sama niestety popełniająca większe błędy niż te, które nieustannie wszystkim wytyka. Ta pani pójdzie do wyborów i zagłosuje na Komorowskiego. Druga pani bardzo sympatyczna kobieta, znająca się i na historii i na wynalazkach współczesności, bardzo wyrozumiała i liberalna. Pozytywnie nastawiona do świata. Można było z nią porozmawiać dosłownie o wszystkim! Naprawdę cudowna babcia-bo ma wnuki na studiach. Ta pani również wybiera się na głosowanie i zagłosuje na Kukiza. Dwie różne osoby Jedna zamknięta na ludzi Druga przeciwnie Moja praca polega na rozmawianiu z ludźmi i widzę że osoby które nie gardzą zdobywaniem wiedzy, nie oddadzą swojego głosu na polityków reprezentujących partie polityczne, które miały już okazję zmieniać nasz kraj. Niestety osoby niechętne by zainteresować sie czymkolwiek wartościowym, poza plotkami i biernym śledzeniem wydarzeń przez okno jakim jest telewizor, zagłosują na dwóch walczących ze sobą panów. Większość jest marna zatem będzie żyła marnie i nadal narzekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co ten temat ? robisz agitacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak myślę,tyle tylko,że jeszcze nie zdecydowałam.Na pewno nie zagłosuję na tych,którym się wydaje,że są w drugiej turze. Media już też wybrały i teraz naród powinien im udowodnić kto tu rządzi bo im się coś chyba pomyliło w ostatnich latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zagłosuję na Kukiza :O tylko Kowalski! albo Duda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie może być Kowalski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki a co z jedyną babką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:34 Gdzie tu widzisz agitację? Autorka przedstawia ci dwóch różnych wyborców! Ja uważam że ona ma rację! Zapytaj wyborcę np. Komorowskiego o to jak widzi sprawę zastąpienie obecnego ZUSu ...? -Najczęściej słyszysz odpowiedź -nie znam sie na tym, nie wiem, itp lub sporadycznie usłyszysz próbę odpowiedzi na pytanie ale niestety nieudaną próbę. Zapytaj o to samo wyborcę Pawła Tanajno -Usłyszysz coś czego kompletnie nie zrozumiesz bo niestety reprezentujesz większość! I taka jest prawda! WIĘKSZOŚĆ Z WAS TO DEBILE I POWINNIŚCIE ROBIC COŚ PRZECIWNEGO NIŻ TO,CO WAM ROZUM PODPOWIADA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×