Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dwie dziewczyny a studniówka

Polecane posty

Gość gość

Cześć :) Moja przyjaciółka niebawem ma mieć studniówkę ... Tj. początek przyszłego roku.. Planujemy iść we dwie razem, tylko nie wiem czy jej tym wstydu nie narobie i plotek ze jest lesbijka.. Mnie wszyscy z jej klasy znają, wiedzą że z facetami się prowadzalam, ale Monika to taka szara myszka, jest bardzo ładna dziewczyna ale odrzuca zaloty każdego mężczyzny. Co uważacie, powinnam z nią pójść i się bawić ile wlezie czy namawiać ja do tego by poszła z bratem czy chuj tam wie kim, ale facetem ? Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś pewna że nie pociągasz Moniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Monia lubi Ciebie? Nie ma znaczenia. Bawcie się ile wlezie. Stódniówka jest tylko jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że mnie lubi ale jesteśmy bardziej jak siostry :) Np jak oglądamy seriale czy filmu zwraca uwagę mężczyzn także co do jej orientacji jestem pewna, że jest hetero. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta a może lubi tak samo chłopców co dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To by mi powiedziała. Ja jestem z tych puszczalskich, ona z tych szanujących się- kompletne przeciwieństwa. Nie ma powodu by się wstydzić ;) Ale nie o to pytałam, tylko co myślicie na temat dwóch dziewczyn na studniówce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×