Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosek

Dyskryminacja singli

Polecane posty

Gość rosek

Mam 25 lat i jestem singielką. Nie mam z tym problemu, ale moja rodzina oraz znajomi mają z tym problem i to duży. Nie czuję potrzeby posiadania chłopaka/ męża/kochanka itd. Nigdy również nie byłam zakochana. Nie jestem typem marzycielki marzącej o księciu na białym koniu, ale również nie jestem typem desperatki, która zadowoli się posiadaniem przez mężczyznę rąk, nóg i głowy. Jak wspomniałam, nie mam z tym problemu, ale denerwuje mnie fakt, że niektóre osoby upatrują przyczynę mojego ,,staro panieństwa'' a) w tym że mam coś nie, tak z głową komentarze typu ,, jak, to chcesz być sama nie chcesz mieć męża, dzieci??'' To pytanie wypowiadane jest takim tonem jakbym mówiła, że chce zostać striptizerką w kosmosie. b) sama więc na pewno lesibjka- tak zwłaszcza twierdzą osoby, które nie pałają do mnie sympatią, zresztą z wzajemnością. Oczywiście dowiaduję się o mojej niby orientacji seksualnej drogą pantoflową, bo plotkować każdy potrafi, ale skonfrontować się face-to-face, to już nie ma komu c) sama więc wredna i nikt jej nie chce, czeka ją przyszłość z kotami i nikt wody na starość nie poda- no kurde, te argumenty sprawiają, że me serce krwawi, nikt mi wody nie poda, nikt!!!! Ktoś chce się chajtnąć?? Moi znajomi i rodzina po kilku moich ostrych komentarzach żeby się odczepili dali sobie spokój. Poznając teraz nowych ludzi kłamię, gdy pytają dlaczego jestem sama ( co , to w ogóle zapytanie) odpowiadam, że nie spotkałam jeszcze tego jedynego. Chociaż mam spokój. Szanuję, że ludzie są w związkach tylko dlaczego zarówno w życiu, jak np. w Internecie bycie singlem z wyboru oznacza, że czegoś mi brakuje albo jestem homo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winon
wiem o co biega , wiele kobiet samotnych się żali tu na forum i spowiada , że została zwyczajnie zgwałcona przez desperata i teraz ma uraz do facetów , oczywiście rozumiem kobiety zgwałcone i rozumiem, że nie potrafią się pozbierać po takim zajściu , większość z tych kobiet są same i należy to zrozumieć ale natura kobiety , geny kobiety nie pozwalają aby kobieta była sama, kobieta chce i szuka towarzystwa , towarzystwa kobiecego lub towarzystwa męskiego , w towarzystwie męskim nigdy nie będzie się nudzić i będzie podziwiana za urodę , za strój , za piękne włosy lub paznokcie albo za brwi doklejone lub za opaleniznę , kobiety nie oceniają kobiety tak chwalebnie , co chcę powiedzieć i uświadomić singielce , jasne, możesz tak żyć w pojedynkę i egoistycznie i będzie fajnie ale zapytaj kobiety , które zaciążyły , że żyją w zupełnie innym ŚWIECIE , czyli mają DWA SERCA w sobie i DWA ŚWIATY i nie żyją tylko egoistycznie dla siebie , chyba 'kumasz' o co biega i tak 3maj i nie popuszczaj kobieto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silmarill
Autorko, jak dobrze, że nie tylko ja przez to przechodzę. Mam 28 lat i ciągle słyszę, a kiedy mąż, a kiedy ślub, a kiedy dzieci? Odpowiedź mam jedną - nigdy. Ale to nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winon
Mam 28 lat i ciągle słyszę, a kiedy mąż, a kiedy ślub, a kiedy dzieci? xx dlaczego tak odpowiadasz , czy żaden facet nie nadaje się na męża , czy z założenia przyjmujesz , że nigdy żoną nie zostanę i żadnych dzieci nie urodzę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silmarill
Z założenia uznaję, że nigdy się z nikim nie zwiążę, nie wyjdę za mąż i nie urodzę dzieci. Nie mam takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winon
silmarill dziś Z założenia uznaję, że nigdy się z nikim nie zwiążę, nie wyjdę za mąż i nie urodzę dzieci. Nie mam takiej potrzeby. xxx bardzo egoistyczne podejście do życia i faceci od takich kobiet uciekają na kilometr !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosek
Winon proszę Cię . Jaka natura kobiet ? człowiek jest istotą społeczną, to fakt znany nie od dziś. Facet czy kobieta wszyscy dążymy do zawierania jakiś tam związków, ale to nie musi być para- kobieta i mężczyzna. Nie żyję egoistycznie mam przyjaciół, którzy mogą na mnie liczyć. Mam również przyjaciół wśród płci męskiej. Zaciążenie, co to w ogóle za określenie? raczej zaszły w ciąże. To, że może nigdy nie będę matką, nie oznacza, że jestem egoistką. To, tak jakby dziecko nadawało kobiecie jakąś wartość i bez niego jest niczym. Poza tym większym egoizmem jest przypadkowo wpaść z jakimś gościem w klubie i potem tłumaczyć dziecku, gdzie jest jego tatuś? Egoizm jest wychodzić za mąż, gdy dziecko w drodze, bo tak należy, a potem kłótnie, rozwody. Poczytaj sobie statystyki rozwodów, przewyższają liczbę zawieranych ślubów. Egoizmem jest decydować się na dziecko, gdy nie ma się stabilnej sytuacji finansowej i mieszkalnej. Z miłości matczynej dziecko nie wyżyje. Egoistką może być kobieta mająca nawet 5 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silmarill
No i co w związku z tym? Ja nie chcę mieć faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosek
silmarill Yupi nie jestem sama ;-) Dużo moich kolegów jest singlami, nie planują założyć rodziny i mieć dzieci, a nie są tak wytykani palcami jak ja. Czuję się jakbym miała datę ważności na czole 20.08.2021. Rozumiem jakbym się żaliła, że jestem biedna, sama, opuszczona, ale żyję swoim życiem, mam pracę, zdobyłam wykształcenie, jestem finansowo niezależna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silmarill
Rosek, mam to samo. Mnie już po 25 urodzinach uznali za straconą i teraz zaczynają naprawdę cisnąć, bo babcia chce jeszcze zatańczyć na weselu, bo mama umrze zanim się wnuków doczeka i takie tam wyciskacze łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że kobieta posiadająca dzieci jest o wiele bardziej wartościowa. Stara panna to jak dziecko we mgle sama jest jeszcze dzieckiem. Nikt ci tego w oczy nie powie, ale to jasne jak słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko we mgle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądrości z ambony wychodzą już z użycia, i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winon
mimo wszystko , gdy kobieta 'zaciążyła' i nie koniecznie się do tego FAKTU przyznaje bez bicia to osoby, które ten FAKT zauważyły mówią wprost , że chyba ELCIA zaciążyła , nasz Ciotka , Siostra , Kumpela 'zaciążyła' i zaczyna się radość tłumu , koleżanek, rodziny , dmuchanie i chuchanie na Matkę i jej dziecko a 'dziecko' jest najważniejsze w tym momencie i znajdą się koleżanki , które pójdą na dyżur 24 godzin na dobę abyś tylko nie dźwigała , ciąża to podstawa i podobno najpiękniejszy STAN u kobiety , gdy kobieta zaciążona jest coraz piękni9ejsza w oczach faceta , tylko DEBIL ocieka na widok kobiety w 9 miesiącu ciąży , a gdy dziecko się urodzi to facet walczy o dziecko , 99 procent facetów chce aby kobieta urodziła jego dziecko i walczy o dziecko nawet przed Sądem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosek
Zaściankowe poglądy. To czy kobieta jest wartościowa nie decyduje posiadanie dziecka, ale to co się w życiu osiągnęło, wykształcenie, praca. Jutro mogę iść na dyskotekę, poznać napalonego typa jakich nie brakuje w takich miejscach i być w ciąży. Począć dziecko każdy głupi umie, do tego nie trzeba do tego doktoratu. Uważam się za bardziej dojrzałą osobę niż 16 letnia dziewczyna, która wpadła i ma dziecko. Nie mówiąc już o kobietach, które tkwią w toksycznych, nieszczęśliwych związkach dla dobra dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winon
Rosek dziś Zaściankowe poglądy. To czy kobieta jest wartościowa nie decyduje posiadanie dziecka, ale to co się w życiu osiągnęło, wykształcenie, praca. Jutro mogę iść na dyskotekę, poznać napalonego typa jakich nie brakuje w takich miejscach i być w ciąży. Począć dziecko każdy głupi umie, do tego nie trzeba do tego doktoratu. Uważam się za bardziej dojrzałą osobę niż 16 letnia dziewczyna, która wpadła i ma dziecko. Nie mówiąc już o kobietach, które tkwią w toksycznych, nieszczęśliwych związkach dla dobra dzieci. xxx no dobra , to była tak zwana TEZA a jakie masz pytanie do tak zwanego TŁUMU albo do MULTI-KULTI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Jestem singlem bo tak mnie wychowano. To sie stało również czesciowo przez przypadek. Myślałem że będzie inaczej i że kogoś poznam, ale nie poznałem. Teraz wiem że nawet gdybym kogoś poznał to nie mógłbym z tym kimś żyć. Po prostu w głowie mam zakodowane tak a nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosek
Winon takie zachowania gratulacje itd. to z grzeczności, co mają powiedzieć osoby jak dowiadują się, że kobieta jest w ciąży współczuję jak sobie poradzicie finansowo przecież Marek stracił pracę albo o Boże 5 dziecko nie za dużo. Szczerze Gratulowac, to można osobie, która awansowała, bo ciężko pracowała, a poczęcie dziecka, to nie samotna wyprawa w himalaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winon dziś mimo wszystko , gdy kobieta 'zaciążyła' i nie koniecznie się do tego FAKTU przyznaje bez bicia to osoby, które ten FAKT zauważyły mówią wprost , że chyba ELCIA zaciążyła , nasz Ciotka , Siostra , Kumpela 'zaciążyła' i zaczyna się radość tłumu , koleżanek, rodziny , dmuchanie i chuchanie na Matkę i jej dziecko a 'dziecko' jest najważniejsze w tym momencie i znajdą się koleżanki , które pójdą na dyżur 24 godzin na dobę abyś tylko nie dźwigała , ciąża to podstawa i podobno najpiękniejszy STAN u kobiety , gdy kobieta zaciążona jest coraz piękni9ejsza w oczach faceta , tylko DEBIL ocieka na widok kobiety w 9 miesiącu ciąży , a gdy dziecko się urodzi to facet walczy o dziecko , 99 procent facetów chce aby kobieta urodziła jego dziecko i walczy o dziecko nawet przed Sądem ! x Człowiekowi z takimi poglądami można urodzić dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosek
Winon do cb bezpośrednio, co Ty tak z tymi dziećmi wyskakujesz? Mam płeć zmienić w dowodzie na jakąś inną skoro bez dziecka wartościowa kobietą być nie mogę? Pomijając mnie są kobiety, które chcą, a nie mogą mieć dzieci i dopóki nie będą miały zarodka w macicy, to są bezwartosciowe. Przeczytaj i zastanów się zanim coś opublikujesz zamiast szerzyć takie herezje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winon
jak wszyscy wiemy , każda Matka w Polsce otrzyma na sześcioro dzieci kwotę ponad 2500 PLN netto co miesiąc, więc nie powinna marudzić , że jest ŻLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmujcie się, że niektórzy tkwią mentalnie w średniowieczu. Mityczna szklanka wody na starość to też przeterminowane bajki. Jest wielu ludzi samotnych na starość, chociaż ma dzieci, rodzinę i bardziej boli starość samotnego z rodziną, która ma go gdzieś, niż bycie singlem przyzwyczajonym do tego przez całe życie :-( Wystarczy się rozejrzeć, pełno wokół ludzi samotnych, u mnie w pracy singli jest więcej, takich ok.30 i starszych, niż posiadających rodziny. Jakoś im nie zależy, żeby to zmienić, nikt nie narzeka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 20 i nie chcę z nikim być, zostałam bardzo skrzywdzona, boję się mężczyzn. Czy to oznacza że jestem bezwartościowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 30 lat ,jestem starą panną z wyboru i mi z tym dobrze ,nie wstydzę się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i git, nie ma co ulegać presji społeczeństwa, to nasze życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istota kobiecości jest macierzyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mężczyzn ,,tacieżyństwo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Istota męskości jest ciągła chęć i gotowość do kopulowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartością kobiety jest jej praca i to co osiągnęła w życiu ? Status materialny ? G****o prawda może mieć to wszystko i być życiowym nieudacznikiem jako człowiek. I w zasadzie jeszcze nikim, raczej być dzieckiem. Kobieta mająca dzieci nawet z wpadki będzie zawsze bardziej wartościowa bo stoi przed nią trud wychowania dziecka ze wszystkimi tego konsekwencjami, które spadną na nią tak czy inaczej. Żadne obowiązki w pracy nawet nie mają żadnego porównania do wysiłku jaki trzeba włożyć w wychowanie dziecka lub przeżywania kłopotów z tym związanych. Śmieszne są problemy bezdzietnych, które martwią się tylko o utrzymanie samych siebie. Zawsze pomogę pierwszej kobiecie z dzieckiem niż jakiejś singielce, której jedynym problemem jest zaspokajanie tylko własnych potrzeb. To nie dyskryminacja tylko naturalna kolej rzeczy. Jesteście niżej w hierarchii jako single dopiero wszystko przed wami. Tak już jest i zawsze tak będzie. Możesz przyjechać najnowszym mercem jako właścicielka świetnego biznesu a obok stanie skromnie ubrana kobieta z dzieckiem na ręku i leżysz i kwiczysz bo nie sięgasz jej do piet. Trochę pokory matka to zawsze wartość najwyższa. I to ty singielko sama zawsze powinnaś ustępować jej miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 10:38 nie, nie jesteś. Bezwartościowy jest ten, kto krzywdzi siebie , zmusza się do czegoś pod presją rodziny, otoczenia. Bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×