Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie dla psa kiełbasa

dzieci powinny być z miłości a nie z przymusu bo mamusia chciała

Polecane posty

Gość gość z Pultuska
jasne powiedz to wszystkim skrobiacym sie zgwalconym kobietom .. a nie, przeciez one JUZ to wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr :P stopka: kocham moje sandalki na rzemyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ciebie debilko obchodzą cudze dzieci? zajmij się swoją dopą r/o/z/j/e/b/a/ną do cna hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci to sie powinno robić jak sie ma duzy majatek zeby bylo komu zostawic. A biedni to se powinni kroliki chowac i kury. Ja dzied nierobie dziadow bo by mi ich bylo zal. Zreszta dowodem nato jest fakt ze paienki kochaja bogatych pajacykow a dziady gnija w samotnosci i niemaja co dymać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu sformułowany temat, gdzie tu logika.Skoro mamusia chce ,to nie rozumiem gdzie jest ten przymus .Skoro chce mieć dziecko,to jest moja nie przymuszona wola ,a jeśli czegoś pragnę ,to oczywiste jest że wypływa to z mojego serca , a serce kieruje się uczuciami .Autorko przeczytaj ze zrozumieniem sens twojego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co druga rodzina, ma dziecko, bo taka tradycja, bo zegar biologiczny tykal, bo mama i tata chcieli wnuczka itp. itd. Dzieci, nie tylko powinne byc z czystej milosci ale i z lwaczeniem w to rozumu. Nie wystarczy chcic, trzeba tez przejsc osobisty test, czy podolam temu wyzwaniu, a przede wszystkim czy zrobione byly badania, zeby nie bylo pozniej placzu, ze dzieciak urodzil sie chory, a przez co w pozniejszym wieku skreslony przez spoleczenstwo, bo ludzie krzywo patrza na niepelnosprawnych. Myslcie troche ludzie! Jestescie wyposazeni, w troche wiecej niz reszta zwierzat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
treść tytułu zawiera sprzeczność wykluczającą sensowną dyskusję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz głupia, że mamusia nie chciała, ani tatuś nie chciał tylko głupio wpadli, bo tatuś nie umiał z głową tego robić? Jaki przymus? Tu nie ma przymusu, tylko większość wpadek, albo żałosne łapanie faceta na dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu, to ciebie spłodzili gość nawet logina nie masz, bo procesor siadł weż się nie wypowiadaj, bo żal mi cię nawet e mail nie potrafisz założyć : D, żeby mieć konto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zamiaru się tu rejestrować ,gdyż jestem tu przez przypadek .Przeglądając wiadomości rzuciła mi się w oczy ta nielogiczna wypowiedż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to wina leży tylko po stronie mamusi czy też tatusia , który nie uważa ? (jeśli o to chodzi w tym temacie ) Bo jeśli kobieta nie chce brać tabletek (hormony , tycie itd. ) ,a gumka pęknie lub facet nie będzie uważać to co ma wtedy zrobić? Ja bym nie usunęła ciąży nigdy w życiu bo dla mnie to jest chore i facet musiałby się z tym pogodzić. Zresztą jestem takiego zdania , że seks powinno uprawiać się z miłości zdając sobie sprawę o konsekwencjach bo wtedy nawet jeśli wpadniesz przez przypadek to to dziecko jednak rodzi się właśnie z miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej jak wypowiadają się na dany temat cudaki, które nie rozumieją o co chodzi. Problem jest, bo instynkt macierzyński nie myśli. Mają dzieci, bo ona chciała, a czy mają później co jeść, to wina losu lub państwa, albo najlepiej faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z milosci niema dzieci,tylko z bzykania. Z milosci to mozna sie zabic albo upić jak ziuta niechce dać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dla psa kiełbasa wczoraj Bez sensu, to ciebie spłodzili gość nawet logina nie masz, bo procesor siadł weż się nie wypowiadaj, bo żal mi cię nawet e mail nie potrafisz założyć : D, żeby mieć konto x siadł to tobie rozum tępa krowo i to już dawno poczytajcie tematy tego ścierva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w pilotce
wszystko ma sensc, a to ze jestes zbyt nadety zeby go dostrzec - wybacz bucu to NAPRAWDE nie moja wina stopka: kalacha jak przeladuje sie raz to mozna z nim wyczyniac rozne cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie chodzi o mamusie dorosłych dzieci a wiec przyszła babcie tumoki. Duzi jest takich małże stw, które z przymusu rodzinki i gderania w koncu decyduja się na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dzieciarnia się tu wypowiada takie infantylne te wypowiedzi malych mądrali szkoda,ze. wasz tatuś nie wystrzelil na patelnie byly chociaz nalesnik tez rownie madrze to skonkluduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brzydkiej post
ty ten ścierwo :D sama jesteś głupia niedoruchana itp spłodzili cię bez sensu to jest prawda wiem o tym nie musisz mi o tym mówić twój mózg już wysiadł dawno :D polecam maść na ból dupy suko prawda boli że zrobiłaś co zrobiłaś ten temat wiadomo do kogo się tyczy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brzydkiej post
łap suko prawdę miłość wielka jest ,niż ty i twoje gadki mogę ci buta w mordę zajebać jedyne co potrafisz suko ??? szczekać anonimowo za nawet się nie zarejestrujesz wszyscy mam bekę z ciebie i tyle chora jesteś na głowę ktoś cię nie lubi bawi się tobą jak zabawka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, otocznie naciska, a najbardziej dzieciate koleżanki. Dlaczego? Jaki ma interes jedna z drugą w tym, zebym ja też miała dziecko (skoro wiedzą, że to nie moje klimaty bo ja nie chcę niańczyć). Jaki w tym mają interes? Namówią mnie i będziemy się licytowac jak której c**a popękała? Czy raczej w*****a ich mój styl życia. O co chodzi? Ja akceptuję ich rodzicielstwo, pocieszam jak mają doła, wspieram w ich decyzjach .. Oni nie chcą szanować mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychowany_przez_gówniarzy
Tak było z moimi rodzicami. Dostali dom o drodziców, to teraz dzieci bo tak trzeba. Zawsze byliśmy dla nich tylko obciążeniem co często w różny sposób nam wypominali. Wcześniej same imprezki, a tu nagle dzieci, masa obowiązków, przypilnować, nakarmić, wyprać, wysłać do szkoły. Koniec zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nynaa
Mogłaś inaczej sformułować to pytanie bo można je zrozumieć na dwa sposoby ;) Czasem kobiety po 70-ce jeszcze nie są babciami więc tutaj też powinno być w pewnym sensie zrozumienie ...przynajmniej przed śmiercią chcą mieć tego wnuka. Już sam fakt , że wnusio przychodzi po szkole do babci jest dla normalnej starszej kobiety czymś wspaniałym zwłaszcza kiedy jest już na emeryturze lub mąż zmarł. Z resztą jest to powód do dumy ... "Moja córeczka/synek ma teraz swoje dziecko". Nie rozumiem słowa "przymus"...przecież nie można do tego nikogo zmusić. Mama przecież nie zapłodni swojej synowej może co najwyżej sobie gadać , a decyzje podejmujesz Ty sam. Jeśli po ślubie nadal mieszkasz z mamą to takie gadanie może być faktycznie irytujące ale jeśli widujesz ją raz na jakiś czas to możesz po prostu to zignorować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Widze,ze ta dyskusja tutaj jest na niskim poziomie,uwazam,ze z pozytywnych uczuc biora sie najlepsze rzeczy,sami bylismy dziecmi,a temat do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×