Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna grozi że mnie porzuci jeśli się nie obrzezam

Polecane posty

Gość gość

Kochamy się bardzo mocno, wiele razy robiliśmy dla siebie nawzajem dużo rzeczy, wyrzeczeń, ona porzuciła dla mnie swoich rodziców w pewnym sensie, skłóciła się z nimi bo byli przeciwni naszemu związkowi. Jest nam cudownie ze sobą, a byłoby idealnie gdyby nie to że jetem nieobrzezany. Dla niej to duży problem... Jestem jej drugim chłopakiem i muszę wysłuchiwać jaki to pierwszy był "boski" bo był obrzezany. Coraz częściej odmawia mi seksu bo mówi że taki flak jej nie podnieca i jak czegoś z tym nie zrobię, to całkowicie przestanę ją pociągać i prędzej czy później mnie zdradzi czy tego chce czy nie bo lubi seks, a nieobrzezany jej nie kręci. Zresztą nawet jak było ok to nigdy nie chciała pieścić mnie oralnie, a bardzo to lubię. Powiedziała, że jak się obrzezam to będzie mogła go lizać bez przerwy. Pamiętam jej zawód i zdziwienie, kiedy zobaczyła że mam napletek, to było dla mnie straszne. Z góry odpowiem, że wiem, że ona mnie bardzo kocha. Mam swoje niezbite dowody na to, ale nie chcę o nich tutaj pisać. No i to też nie tak, że ona się brzydzi mojego ciała. Ciało uwielbia i całuje ale nie penisa. Powiedziała, że jak czegoś z tym nie zrobie, to boi się że nasz związek nie przetrwa. Ostatnio nawet zaczęła mnie poniżać na tym tle i wydała z siebie słowo "ble" kiedy mnie tam dotykała. Pytanie do kobiet czy wy też tak macie i do mężczyzn czy zabieg obrzezania ma jakieś skutki uboczne. Wiem, że temat może niektórych śmieszyć, ale śmieszny nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądra dziewczyna, ja też zmusiłam męża na zabieg i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak twój mąż zniósł ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy się obrzeziesz czy nie, to pewnie i tak doprawi ci rogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu sądzisz że mnie zdradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boś głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaja tez bys sobie dal obciąć dla baby ? ona jest glupia a ty jeszcze glupszy. jak ona chce zyda to niech sobie znajdzie zyda, baba co caly czas ciebie porownuje do poprzedniego chlopa, ci mowie ze ty jestes nie ten kturego ona chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdewampowiemja3213
Oj chłopcy, chłopcy przeżywacie te napletki jak nie wiem co, a w rzeczywistości nie są wam do szczęścia potrzebne. Jak ją kochasz to marsz do chirurga wyciąć żeby główka była ładnie na wierzchu i nie marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam, nikt inny nie kocha mnie tak jak ona. Wskoczyłaby za mną w ogień i mam na to dowód. No ale jest też niewyżyta że tak to ujmę i ma silny fetysz którego nie zmienię. Ona nie chce żyda ale chce mnie. Cały czas mi powtarza, że chce być ze mną na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem przez miesiąc nie będziesz mógł go używać, wtedy wyrosną ci rogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas mi powtarza, że chce być ze mną na zawsze. jasne, z tobą tylko innym, bez tego, bez tamtego, bez owego. Tak kocha a jednak nie akceptuje...Cóż za warunkowa miłość. A gdzie ona obrzezanego dorwała? obciągała arabom? żydom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi że zdradzi, poniża, mówi ble itp. Albo durne prowo albo jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Miłość, ale żeś mnie rozbawił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie. Jej miłości jetem pewien, wierności może trochę mniej ale będę jej pilnował. Nie mam pretensji do niej o to, że podobają jej się obrzezani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ohydztwo brać do buzi, całować, czy ci odp*********o, chyba bym się pożygała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miała odwagę zrobić dla mnie bardzo wiele, jak nikt inny. Sama się tym narażała i to poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Miała odwagę zrobić dla mnie bardzo wiele, jak nikt inny a co obrzezała się , wycieła łechtaczke i zaszyła jak afrykanki, żeby mieć ciasna dziurę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le, ale frajer, jak kazdy facet, ktory ponizajac sie spelnia zachcianki kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie porównuj tych dwóch spraw, ona nie każe mi wycinać penisa przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiesz...jak się nie poświęci to ona mu ptaka nie wymemle, nie dziw się, że chłopina panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi tylko o seks oralny, ale ogólnie o seks no i o związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w czym problem, kochacie się wielce, jest ekstra, tylko seks nie- ona daje d... innemu, byle obrzezany. Swoja droga wielu takich nie ma to się dziewczyna nachodzi, ty idziesz do panny która zrobi ci dobrze. I wszyscy zadowoleni, a wasza mocna miłośc nie cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest jej kaprys, po prostu już tak ma. To tak jakby ktoś chciał mnie zmusić do anala, nie da się. Poza tym nie uznaję takich luźnych związków. No i nie martw się, znalazłaby, bo laska z niej jest z******ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też podobaja się obrzezane pałki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne semickie wymysły mają syf na tych pustniach to niech sobie obcinają zażądaj powiększenia biustu noszenia szpilek codziennie piertolnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jej widzi mi sie, tak już ma po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym po prostu zobaczyć u niej większy entuzjazm i podniecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym u niej nie ma czego poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakaś/iś kretynka/yn pisze sam ze sobą. Robi tu debilną propagandę samcom z pustyni którzy obcinają napletek bo oszczędzają wode na mycie i myją wacka tylko na Ramadan albo inna micwe czy jak to sie nazywa:-D a prawda taka - jak ktoś ma normalnego fiuta to leb jest na wierzchu bez obcinania skóry. Tylko trza mieć duzą pałe a nie głowke od szpilki:-D ps. temat jest tu po raz 1357:-D ps. Shatyn, i tak nie będziemy głosować na PO:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robię żadnej propagandy bo czemu niby? Mam problem więc pytam na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie robię żadnej propagandy bo czemu niby? Mam problem więc pytam na forum. x ty ten problem masz już kilka lat:-D ps. p*********y debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×