Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafeteriaaankaaa

dziewczyna i skuter co sadzicie??

Polecane posty

Gość kafeteriaaankaaa

ogladalam dzisiaj vicky cristina barcelona i tam byl taki super skuter.....matko! zachorowalam po prostu! Zastanawiam sie czy w Warszawie warto tak sie poruszac? czy to sie oplaca i w ogole co sadzicie o dziewczynach na skuterach....nie wygladaja glupio? korci mnie zeby odlozyc teraz troche pieniedzy i na wiosne sobie jakis sprawic - ale tutaj tez problem bo nie wiem gdzie szukac i jaki bedzie najlepszy ale tez nie za drogi;// help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa pomarańcza
skuter to przeżytek dla leniwców,kup sobie lepiej motor albo ścigacza:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skuter dla kobietki jest idealny. Na codzienne zakupy, nawet do pracy. Gdy opanujesz sztuke jeżdzenia to żaden korek nie bedzie dla Ciebie przeszkodą:) Ja jestem za:) i wcale nie wygląda głupio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolajkowa23
Właśnie, że nie. Skutery teraz wracają 'do łask'. Ja mam od zeszłego roku rometa 727 i przejezdzilam nim caly sezon, w ogole nie korzystalam z komunikacji miejskiej, bo prawda jest taka, ze w autobusy ciagle w korkach a w metrze tlumy. A tak, kupujesz sobie skuterek, ja wzielam rometa bo ma gwarancje i w tej cenie byl najlepszy i jezdzisz sobie gdzie tylko masz ochote. Do tego mozna sobie kupic jakis ekstra odjechany kask i wygladac bombowo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregggggggggg
różowa pomarańcza dziewczyna na ścigaczu to poziom białych kozaków i tipsów -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa pomarańcza
greeeg: a kto ci tak powiedział?na motorze czy skuterze trzeba umiejętnie jeździć a takie lalunie jak ty opisałeś nawet na rowerze nie potrafią jeździć bo nie chcą sobie paznokcika połamać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdf
Skuter fajny pomysl. Kiedys jako malolata chcialam miec motor, ale mama sie sprzeciwila i nie dala mi na prawko, wiec zrobilam tylko na samochod. Teraz wole miec samochod, bo mozna go uzywac caly rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobry pomysl
tez na wiosne chce sobie kupic, skuterkiem fajnie-nie trzeba stac w korku,malo pali, ubezpieczenie bardzo tanie, nie trzeba miec tez jakichs specjalnych uprawnien..a samochod?paliwo strasznie drogie, drogie ubezpieczenie-jeszcze zalezy u kogo u mnie by bylo bez znizek , przeglad, naprawy-zawsze cos no i niestety stoi sie w korku, oczywiscie trzeba miec tez prawko;) wiec mysle, ze na sezon jest idealne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregggggggggg
różowa pomarańcza: ja tak to po prostu widzę. ścigacz to w 99% jakiś napakowany łysy koleś a za nim właśnie taka lalunia (więc wcale nie musi prowadzić- paznokcie nie przeszkadzają). Dla mnie to określa kobietę, co innego już skuter...ma jakąś taką..klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuter ma klase? Przepraszam gdzie ta klasa jest? Swoim dzwiękiem osobiscie doprowadza mnie do szewskiej pasji gdy patrze na te wszystkie zafajdane skutery odczuwam jedynie pogardę i zażenowanie-to samo mam gdy widzę ludzi poruszających się "tym czymś". Skuter to po prostu goowno sam plastik. Zaden szanujący się człowiek a tym bardziej ktoś kto ma zajawkę na motory nie powinien się tego tykać. Ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska na skuterku jest sexi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubię i motory i skutery. Robiłam jeszcze w gimnazjum karte motorowerową. Teraz mam prawko, więc rzadko mi się zdarza pojeździć na 2 kołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na scigu w warszawie jezdzi sie dobrze, skuter chyba troche za wolny.... ale dla laski moze byc... jeszcze jakis kask taki skorzany... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drg
dziewczyna na rowerze z silnikiem spalinowym jeszcze niewidzialem a to by bylo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skutery są super. sama kupilam sobie vespe u autoryzowanego dealera www.motoroom.pl bez problemu poruszam się po mieście, a skuterek sprawuje sie doskonale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest według mnie wspaniały widok!. Uwielbiam skutery i nawet mam vespę z www.motoroom.pl i jestem strasznie zadowolonaq!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarośka
Super sprawa! Wygoda w mieście jakich mało! Polecam rzucić okiem na scooter.com.pl, jak macie blisko. Mają śliczne modele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka287
Tak właśnie patrzę na scooter.com.pl i ceny mają bardzo fajne, dzięki! Planuję jakiś mały zakup na wiosnę i chyba się do nich udam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telicia
Dziewczyny, to naprawdę dobry sklep (scooter.com.pl) - polecam całym <3 ceny też mają dobre, modele fajne, jak ktoś szuka czegoś sensownego, to dobzre trafi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewka12
wow! jakie oni tam mają sliczne modele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał235
Polecam ten sklep - maiłem znim do czynienia kilka razy, gdy doradzałem znajomym w kupnie pierwszego skutera i nigdy nie było z nimi żadnych problemów, ceny też bardzo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felorik
Kilku moich znajomych też kupowało scooter.com.pl, gdyby ktoś chciał wiedzieć :D Ogólnie chyba dosć popularne miejsce, taak mi się wydaje. Ale racja, modele do wyporu mają naprawdę na poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Hollandi prawie każda dziewczyna smiga na skuterze. Wygląda to spoko :D i jest to całkiem normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinKKK
Scooter jest generalnym importerem marki peugeot, z tego co wiem, ceny dlatego mają okazyjne jak na moje oko . No i z jakością też nie powinno być problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujka24
A co sądzicie o kisbee albo o django ?? Mają je w naprawdę niskich cenach, do tego wizualnie mi się strasznie poodbijają, ale nie znam się na takim sprzęcie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumlak
Jeśli chodzi o kisbee i django, to zdecydowanie bardziej podoba mi się ten drugi. Ale ogólnie peugeot robi dobry sprzęt. Warto w coś takiego zainwestować troszkę, ale ogólnie na tym scooter.com.pl mają dobre ceny jak na jakosć tych skuterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piterka24
Dzięki za polecenie scooter !!! Włąśnie dzisiaj jedziemy do nich po vivacity ! A już myślałam, że taniej nie znajdę, a jednak, super! buziaki! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heliszka
W takim razie ja się chyba do nich wybiorę w najbliższym czasie :) Tez mi się mega vivacity podoba! Co prawda już trochę późno, wakacji sporo zleciało, ale trzeba było jeszcze troszkę do niego dozbierać, i tak nie jest źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dziewczyna na skuterze wygląda głupio? Nie wpadłabym na to :D. Codziennie widzę dużo dziewczyn jadących do pracy na skuterze . Wydaje mi się że wyglądają sexi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×