Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LLLOLLL

DZIEWCZYNY DLACZEGO NIE CHODZICIE NA SILOWNIE ANI FITNES??NIE DBACIE O CIALO

Polecane posty

Gość LLLOLLL

JA SIE ZARZYNAM NA SILOWNI ZEBY BYLA PLAZOWECZKA I CO...IDE ULICA I MASAKRA BABY JAKIES NIEFOREMNE MOGLYBYSCIE TEZ COS ZROBIC DLA FACETOW A NIE CHCECIE TYLKO BRAC:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble bleee
Super że Ty jesteś taka doskonała Autorko. Gdyby wszyscy tacy byli to byłoby nudno i nikt na Kafe nie pisałby takich "głębokich" tematów :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaa22
mnie to nie dotyczy :P mam prywatnego trenera :) 2 godzinki bieżni z rana, wieczorami basen, 3 razy w tygodniu siłownia... nie wszystkich stać... chociaż 1h biegania rano nikomu nie zaszkodzi i jest za darmo:):) a nie leżeć i narzekać, że ciało jest nieładne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u600
chyba by mnie musiało pojebac zeby o siebie dbac dla faceta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaa22
mhm, ale jak facet jest gruby to już nie do pomyślenia... poza tym warto dla siebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banditqueen
ja ćwiczę język ty ćwicz bicepsik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facetttt
Autorko a Ciekawe czy dbasz też o swój rozum, bo jakoś nie widać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O o żesz ..koniec świata ja dbam dla siebie ..nie dla innych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLOLLL
JESTEM FACETEM NIE KOBIETA I NARZEKACIE ZE FACECI SA TACY I TACY A SAME W WIEKSZOSCI WYGLADACIE JAK POKRAKI:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaxil
wreszcie jakiś fajny topik, ale sama prawda baby są tak nie proporcjonalne ze szok ale nie ma co się dziwic ze się dooopy nie chce ruszyc na siłownie nawet dzieci w szkole na wf nie chodzą parę lat i druga ameryka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co gdy
niektorych rzeczy nie da sie 'poprawic' ja np mam rozstepy, i nie przez nadwage, ale za szybko roslam...i co mi w takiej sytuacji poradzicie?? dodam na reszte nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLOLLL
A CO MA ROZUM DO DBANIA O SIEBIE CZY JESLI JESTES OBLESNY TO ZNACZY ZE MADRY HAHAHA DOBRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze glabie,ale nie mam idealnego ciala jak ty:O pamietaj,ze sa kobiety ktore moga sie wrecz katowac na silowni czy fitnesie i nie beda idealne.A to,ze niektore maja obwisle piersi to taka ich natura nie kazdej pomaga fitnes czy silownia.wiec nie oceniaj tak kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto nei chodzi ten nie chodzi
ale sa tez inne metody dbania o cialko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogini22
LLLOLLL ciekawa jestem czy Twoim zdaniem ja mam ciałko zbliżone do ideału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno robie to dla siebie,zeby czuc sie dobrze.wiadomo,ze o wyglad tez chodzi,ale tez i o zdrowie ja pale wiec potrzebuje miec kondycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima dobra rada
ja tam lubię chodzic na fitness, ale akurat teraz nie chodze:( mam takie zrywy, jak wykupie karnet na miesiac to chodze codziennie na 2h:D mam w domu rowerek, stepper, twister, hantle, agrafke, wiec sobie cwicze w domu i jeszcze zaczęłam biegać. zawsze cięzko się zabrać, a pozniej juz lecie. a co do tego, ze baby sa nieforemne, to skomentuje tak 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogini22
a ja nigdy nie paliłam, alkoholu tez nie spożywam, sam zapach powoduje u mnie odruch wymiotny, genetycznie jestem osobą szczupłą, co nie oznacza bezkształtną, w talii mam np 60zm natomiast w biodrach mam 84cm , tyłek mam okrągłym nogi szczupłe, ramiona i ręce też bardzo szczupłe. W tym miesiącu zapisałam się na siłownie, głównie po to żeby wzmocnić mięśnie delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwala mi
LLLOLLL po nicku widać, ześ gimgoowno wyłacz kapsa i nie drzyj się tutaj a jak ci się nie podoba to nie patrz twoja stara też taka umięśniona i zadbana?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLOLLL
szok tylko krytykujecie itp a sami nic nie robicie dla swojego ciala a wymagania macie wnetrze człowieka to nie wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo87687
ja jestem szczupla a robie papki, brzuszki no i cwicze ogolnie, a co do fitness i silowni to wiesz nie kazdego stac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celulitowalala
a ja jestem otyła, mam cellulit i kochającego mnie chłopaka, kocha mnie taką jaka jestem, mnie też mój wygląd nie przeszkadza wiec poco mam się katowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLOLLL
ok ale w domu mozna cwiczyc...poprostu sie ruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tyci obrona autorki pisze do celulitowalala ja rozumie,ze ci i twojemu facetowi to nie przeszkadza,ale otylosc doprowadza do chorob serca,zawalow,cukrzycy i innych.wiec to jest powod dlaczego tez warto odwiedzic silwonie czy fitnes.nie chodzi tylko o wyglad,ale tez zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLOLLL
celulitowa nie lubie minimalistow:P rusz sie babo bo czar prysnie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogini22
uważaj żeby cie kiedys chłopak nie zostawił nie mozesz byc wszystkiego pewna,a nie wydaje mi się żeby on był zpatrzony w ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale......
Ja tam tez chodze na fitness :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celilitowalala
ej tak bez żartów, chuda nie jestem ale nie jestem gruba ani otyła :) jestem w normie wg standardów, ale mam celulit i wisi mi to, a napisałam że jestem otyła bo mam teraz z 120-130 cm w obwodzie ale z powodu ciąży :) asle nie dajcie sie zwariować, nie wszyscy musimy byś piękni i zr=grabni jak nasza autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×