Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bucikowa panienka

DZIEWCZYNY GDZIE KUPUJECIE FAJNE BUTY?????

Polecane posty

Gość bucikowa panienka

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Nine west. Najwygodniejsze buty pod słońcem - nawet te na obcasie 12-cm. Tylko trzeba się szykować na wydatek powyżej 300 zł za parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitkanana
a z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucikowa panienka
z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie zwyklego
deichmanna, butki wygodne i bardzo tanie, rowniez w bershce kupuje fajne buty.... na wieksze okazje i wydatki wybieram sie venezii:] uwielbiam ich szpilki:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacja Ty sie naucz
nazwy butow, ktor rzekomo nosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i sa wygodne
moze i lubie deichmanna, ale Twoje buty sa okropne:O deichmann robi owszem wygodne buty, ktore jednak dzierla sie na fajnie i niefajne, Twoje to nie moj styl, chociaz zalezy bo jesli jestes kobieta dojrzala i lubisz taki styl np troche bazarowy to extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie marudze bo sama
nosze te buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w humanicu
dzien dobry!!!!!!1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdfgdfg
Te białe też mi się nie podobają, natomiast moje, czarne są fantastyczne. Nie uważam tego za styl bazarowy :) Bałam się je kupić, bo połączenie czarnego materiały w fioletowe kwiatki z zółtym materiałem imitującym skórę węża uważałam za bardzo odważne. Jednak to był strzał w 10, moim koleżankom bardzo się podobają te buty, a ja chwalę je sobie także ze względu na wygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty mozesz uwazac inaczej
ale ja nie trawie takich butow...sa tandetne po prostu, a nie odwazne... ale kazdy lubi cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkakula
Konkretnego sklepu nie podam, ale bardzo cenię sobie butki firmy NIK. http://www.nik.com.pl/ Na stronie chyba są podane sklepy, gdzie można kupić. Nosiłam od nich sandały i takie sportowe półbuty, mąż też ma sandały. Moje sportowe zwłaszcza były bardzo wygodne, wytrzymałe (przelatałam w nich chyba intensywnie 3 lata, jak na mnie to dobry wynik) i bardzo ładne. Ceny nie najniższe, ale rozsądne, za te moje sportowe półbuty dałam chyba ok.180 zł (ale to było jakieś 5 lat temu). Ze sportowych polecam też Lonsdale. Ale nie wiem, czy w Polsce do dostania, ja swoje przywiozłam z Anglii. Są dosyć drogie, ale warte swojej ceny - super wygodne i baaardzo wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdfgdfg
Nie obchodzi mnie to :) Uwielbiam je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssłońce
Polecam Aldo, Venezię . Podobają mi się buty Kazar, ale nie polecam bo szybko się psują i dosyć mam już latania do reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty mozesz uwazac inaczej
no i o tym pisalaam...kazdy lubi inny styl dlatego rozne firmy robia rozne rodzaje butow... jedni wola eleganckie, inni sportowe, inni wola szyk, inni oczoje**y styl - nie kwestionuje Twojego stylu, masz prawo nosic co Ci sie podoba..przeciez to oczywiste natomiast nie nazywajmy kupy czekolada moi znajomi np mowia, ze wygladam jak cyganka albo menel z parku, bo lubie chusty, apaszki, szerokie spodnie z obnizonym krokiem, olbrzymie kolczyki oczywiscie zdarza mi sie zalozyc rurki , szpilki (uwielbiam):] ale na co dzien keidy biegam tu i tam, tak jest najwygodniej i nie obrazam sie, maja troche racji... ale nie twierdze, ze wygladam jak lalecza, co nie zmienia faktu, ze lubie moj styl..ale nie udaje, ze jest cool dla akzdego wiecej dystansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdfgdfg
Więcej dystansu? Kto to pisze :D Coś ty sia tak przyczepiła do tych moich butów ? :D "Nie nazywajmy kupy czekolada" widzę ze musisz jednak postawić na swoim :) Dziecko Zegnam dziecinko, nie będę się wdawała w przedszkolne dyskusje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz z calym szacunkiem
dla dyskutujacacyh to Ty co tak wrzeszczysz o dystans, wklejasz tu co chwile te swoje buty, najpierw winnych kolorkach, a pozniej nawet strony katalogu pokazujesz:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja.29
fajne buty w przystępnych cenach znajdziecie w internetowym sklepie http://ebuty.pl/ - przesyłki realizowane są bardzo szybko, jest dużo promocji, a obecnie w sklepie eButy trwa promocja na darmowy zwrot za pośrednictwem Paczkomatów InPost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupuje buty firmy lasocki najczesciej. Jeden staly numer, skóra, wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollllla1
To i ja dokładam sie do tych zakupowych propozycji. Na pewno coś fajnego wybierzecie równiez na www.mivo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość August the 1st
Różnie, najczęściej tam gdzie znajdę już mój rozmiar (40) i są w miarę wygodne. Muszę mieć wiele par butów bo nie mogę nosić cały czas jednych. Mam szeroką stopę i zaraz mam wszędzie odciski i inne atrakcje. Mam buty polskich firm kupowane w sklepie Filippo, mam też buty skórzane takiej lokalnej firmy Alexio Giorgio (na allegro też są), Tommiego Hilfigera, mam z Calvina Kleina (jego buty uwielbiam, na początku nie są wygodne, ale później po prostu super), mam jakieś zwykłe sandały z CCC, Deichmanna. Z Venezi mam kozaki. Zdecydowałam się na zakup w tej firmie po latach bo ich jakość kiedyś pod**adła. Zapłaciłam 500 zł i poszły zaraz do reklamacji. Teraz to już nigdy tam nic nie kupię, sklep omijam. Ostatnio weszłam do Gino Rossi i podobają mi się tam jedne butki (są przeceny) i się zastanawiam bo nie wiem jak z jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie fajne botki na jesień? polecicie coś? jakąś internetową stronę. nie szukam takowych "pindziowatych". najlepiej aby coś z traperów miały ;) no takie na luzie.. może być ew.jakaś tam koturna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie fajne botki na jesień? polecicie coś? jakąś internetową stronę. nie szukam takowych "pindziowatych". najlepiej aby coś z traperów miały ;) no takie na luzie.. może być ew.jakaś tam koturna ;) i niedrogie rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem w internecie. ostatnio kupilam fajne kozaki i ciągle ktos mnie pyta gdzie je kupilam.. buty powinny byc jak mężczyzna.. wysokie , dawać poczucie komfortu i powinny ich nam zazdrościć inne kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×