Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyny, jak często uprawiacie seks ze swoimi partnerami jeśli nie mieszkacie

Polecane posty

Gość gość

razem? ja mieszkam sama (on ma lokatorów) u niego to niemożliwe, więc zostaje tylko moje mieszkanie - pracuję jednak praktycznie od rana do nocy, więc tylko weekendy są możliwe. mam też obsesję na punkcie czystości, więc przed takim weekendem muszę wszystko dokładnie posprzątać, bo inaczej nie mam ochoty na seks. więc kochamy się jakieś 2-3 razy w miesiącu :O jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up, bo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zależności od tego jak się widzimy. Czasem dwa razy w miesiącu, czasem codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurczę, szczęściara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy to takie szczęście widzieć swojego faceta dwa razy na miesiąc przez 4 dni w sumie. Dla mnie to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej 4 dni niż dwa razy w miesiącu, w sumie niecałe 5 godzin. Bo ja tak miałam w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my się spotykamy 1-2 razy w tygodniu, bez seksu... nie spotykacie się z nimi na normalne randki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie z czyjej winy? Bo ja, żeby się zobaczyć z moim facetem, to muszę wsiąść w samolot, przelecieć się do innego kraju i potem wrócić do pracy w poniedziałek. Nie rozumiem ludzi, którzy mieszkają w tym samym kraju, albo co lepsze w tym samym mieście i nie mają się czasu spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my się spotykamy 1-2 razy w tygodniu, bez seksu... nie spotykacie się z nimi na normalne randki? x nie wiem czy byliśmy na randce chociaż 3 razy w sumie, przez cały związek. Jakoś tak się nie składa. Śmiejemy się, że odbijemy sobie po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że ci się chce wydawać forsę na samolot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że mi się chce. Zarabiam na tyle dobrze, że mnie stać, loty nie są drogie, a drugiego takiego nie ma na świecie. Jakby trzeba było to i na Nową Zelandię by się latało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:18 ciekawe jak dlugo nie bedzie drugiego takiego, świeże miesko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie takie świeże. Ślub za 3 miesiące :) Wreszcie będzie mój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczysz po kilkulatach malzenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczę albo i nie. Może będę mieć szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slub nie daje gwarancji ze bedzie tylko twoj, raczej po slubie zaczyna sie tracic to wszystko co bylo przed, euforia mija Sloneczko , az tak sie nie ciesz, sam slub nie daje szczescia na zawzze juz, dopiero zaczyna sie jazda po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się odpowiednio dba, to nie jest tak źle. Widzę po mojej mamie, 10 lat po ślubie, a ciągle tak samo zakochani. Pozostanie tylko dołożyć starań, żeby w moim związku było tak samo. Czy się uda, zobaczymy. Jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×