Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To ja Sylwia

Dziewczyny, jak reagujecie...

Polecane posty

Gość To ja Sylwia

Jak zachowujecie się w takich sytuacjach, jaką ja miałam dziś: Mój mąż wrócił z pracy rowerem w z***biście spoconej, aż mokrej koszulce. Ja wyszłam z domu, wróciłam po kilku godzinach, leżał sobie w łóżku, wszystko ok, aż się zorientowałam, że on jest wciąż w tej samej koszulce i w ogóle mu nie wpadło do głowy, żeby wziąć prysznic :| Powiedziałam mu, że to obleśne, trochę se pogderałam, a on myślał, że to w ogóle żarty są z mojej strony. I teraz z jednej strony nie chcę być gderającą żoną, która go tępi za pewne zachowania, a z drugiej strony no jak kur*a można zignorować takie zachowanie? Dzisiaj się nie wykąpał po 'treningu', jutro nie zmieni majtek, a pojutrze zrezygnuje z mycia zębów. Nosz kur*a. Mamy po 25 lat, całe życie przed nami, a ja nie chcę się brzydzić swoim mężem, nie chcę mieć oblecha z zapuszczonym brzuchem, na widok którego robi mi się niedobrze zamiast mokro w majtkach. Sama dbam o siebie, maluję paznokcie, dbam o makijaż, staram się jakoś ubrać, wyperfumować, żeby wyglądać jak kobieta a nie jakaś wieśka :/ Jakoś ślub niczego nie zmienił... U niego natomiast tak, bo przed ślubem to się kąpał nawet przed siłownią, przyjeżdżał do mnie pachnący, ogarnięty... Eh.. czy mam drzeć ryja i tępić dziada czy odpuścić i patrzeć jak dziadzieje jeszcze bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już koniec waszej idylli... a mówią, że to niby kobiety odpuszczają po ślubie :/ współczuję. Szczerze, powiedz mu żeby się ogarnął, bo jak nie to wypad, z syfiarzem nie będziesz. jesteś jeszcze młoda, 25 lata to super czas na poszukanie faceta, który ma jakieś standardy. nie wiem jak można chodzić i sobie capić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewicza Góra - nieoficjalna osada leśna położona w województwie wielkopolskim, powiecie poznańskim, gminie Czerwonak Osada leży na terenie Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×