Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buty tylko jakie?

Dziewczyny, jakie buty sobie kupujecie na wiosnę? (botki, czółenka, baleriny?)

Polecane posty

Gość buty tylko jakie?

Chodzi mi o wczesną wiosnę, więc miesiace marzec-maj. Jakie buty sobie kupujecie na ten okres? Może jakieś linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam czółenka w Deichmannie. Są z zamszu, szare, obcas jakies 6 cm, lekko zaokrąglony nosek. Od razu mi sie spodobały, bo wiem, że będą pasowały do każdej stylizacji i załozę je na wiele okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam ostatnio czolenka z zamszu bezowe obcas 12cm, rozowe dostalam od tesciowej tez 12 i juz w nich popindalam, w srode temperatura bedzie przekraczac u mnie juz 30 stopni :D czas na opalanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bring me to life evanescence
w trampach! ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmikadze6565
podstawa to tenisówki :D ale właśnie chce sobie kupić czółenka na koturnie takie jak w pierwszym linku tylko pomarańczowe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ci radze
a sa wygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ci radze
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam
Tak, mimo wysokiej koturny śmiga się w nim bardzo fajnie :) Nie odciskają ani nie czuć wysokości. Nie to co na szpilkach o takiej wysokości obcasa :D I są dobrze wyprofilowane - znaczy stopa się na całej powierzchni styka ze spodem, bo w niektórych koturnach środek stopy jest w powietrzu i to niewygodne w cholerę jest. A stricte do pracy sobie kupiłam botki pod kostkę, na obcasie grubszym 8 cm, szare - przecenione ze 100 zł na 36 zł! :) góra mi się nie podoba za bardzo, ale to i tak do spodni tylko będę nosić więc chodziło mi o wygodny obcas + ładny czubek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko i wszystkich
Ja kupiłam kilka par czółenek w różnych kolorach, ale to w przeciągu całej zimy, czarne, czerwone, różowe, chabrowe, żółte. Stricte przed wiosną kupiłam 3 pary balerin, mokasyny i lordsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ola1981*
Botki i kowbojki mam jeszcze z ubiegłych sezonów. Kupiłam sobie na wiosnę cztery pary czółenek - na słupkach i szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam
Do mnie lordsy jakoś nie przemawiają, mierzyłam je i no... takie męskie trochę, jak dawniej faceci w śmiesznych mokasynach chodzili ;) Tak samo mi się nie podobają takie hmmm... kopytka? Jednokolorowe botki nad kostkę, na bardzo wysokiej koturnie, i taka wysoka platforma jest też z przodu. Jak racice diabła normalnie :D A kowbojki chcę na jesień dopiero jakieś kupić, w tamtym roku szukałam i była jakaś parodia a nie kowbojki - zaokrąglone czubki jak w balerinkach, na szpilce, z cekinami, i różne takie nie wiadomo co, co było opisane kowbojki :o Teraz się czaję na workersy, ale dziurkowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty ale takie
ja kupiłam sobie czarne szpilki, czółenka. Dość wysokie. Pasuja do wszystkiego, do mojej skórzanej kurtki i do czerwonego trenczu. Oprócz tego mam baleriny, trampki, siwe z klamrą i całe mnóstwo szpilek, ale z odkrytymi palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nagromadziłam juz chyba każdego rodzaju po parze: mam i botki, i pantofle na słupku, mokasyny i baleriny...różne kolory i fasony...to moja choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanakonda23
a do czego mozna nosic koturny.Mi tez sie bardzo podobaja. Jaka kurtka, jakie spodnie. Szczezrze nie potrafie sie ubrac. Jak na razie mam balerinki i jazowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzę w was kafe
ja nie cierpie koturn:O:O mam 1 bezowe jazzowki 1 balirinki 1 teniskowki czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty ale jakie?
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosem w kałuże
żadna nie nosi tenisówek, trampek ? ja uwielbiam takie buty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×